Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolina1908

Ślub 2017

Polecane posty

Gość karola1208
Jesteśmy siebie jak najbardziej pewni :) znamy się od zerówki, jesteśmy ze sobą od gimnazjum czyli 4 lata :) rodzice wręcz się ucieszyli, jak ich o tym poinformowaliśmy, myślę, że dlatego, że bardzo się nasi rodzice polubili :) My mamy plener w pierwszy dzień śluby jak i w poprawiny, jeżeli nie dopisze pogoda, sesja będzie w innym terminie :) Ja za świadka biorę prawdopodobnie siostrę, a mój narzeczony kuzyna. Nie słyszałam w naszym mieście, aby ktoś twierdził, że nie powinno się brać rodziny na świadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie sa takie zabobony i byłam na ślubie gdzie z tego powodu Pan młody nie wziął brata na świadka. Podziwiam Was, ze zdecydujecie sie na slub w takim młodym wieku bo z obserwacji widzę ze takie związki nie wychodzą chociaz znam przykład mojej najlepszej przyjaciółki która wzięła slub gdy miała 18 lat i zaraz potem urodziło sie dziecko. On miał wtedy 19. Rodzice jedni dali działkę a drudzy na budowę i rok po ślubie zaczęli budować ogromny dom. Gdy miała 21 lat urodziło się drugie dziecko bo nie chciałaby między dziećmi była duza różnica wieku. Kiedy miała 22 lata a jej mąż 23 zamieszkali w dużym domu 280 m. Chłopak pracuje w firmie u ojca a ona siedzi z dziećmi w domu i tak pewnie juz pozostanie. Kiedy ich wodze to widać ze sie kochają i zalezy im na sobie. Sa bardzo doznali jak na swój wiek. Obie teraz mamy po 24 lata a ja mam obawy ze za wcześnie biorę slub jakoś sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj byłam w salonie i zakochałam sie w jeden sukni ślubnej. Gorset miała leciutko prawie nie widocznie przezroczysty trochę obniżony i wysadzany perelkami i brylancikami. Nie przypuszczałam ze w takiej wlasnie sukni poczuje sie jak księżniczka. Tylko moja swoadkowa uważa ze jest Kiczowata i poszerza biodra i powinnam mieć sukienkę rybke. Jakie buty chcecie mieć do sukni? Wysokie, niskie, białe czy w kolorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina1908
Uważam że jeśli Tobie się podoba to najważniejsze bo to w końcu twój dzień i Ty masz czuć dobrze się w swojej wymarzonej sukni a nie świadkowa. Co do butów to będę miała niskie bo w takich czuje się najlepiej, a kolor to chciałam niebieskie do mojego motywu przewodniego ale moja mama nie podziela mojego entuzjazmu więc chyba będą białe. Co planujecie załatwić jeszcze w tym roku?? Bo my weekendowe nauki i zamówić obrączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez bede mieć niskie na obcasie 3,5 cm. W tym roku musze w zasadzie wszystko załatwić bo slub w kwietniu 2017. Myślę ze niebieskie buty to dobry pomysł. Nie sugerowała bym się zdaniem mamy bo to jest Twoj a nie jej slub. Rodzice pomagają Wam finansowo w organizacji wesela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina1908
U nas tak rodzice finansują wesele. My planujemy zapłacić po kilka rzeczy ale w dużej mierze rodzice sponsorują :) a Ty na jaki kolor butów będziesz się decydować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chce srebrne ewentualnie pudrowy róż. U mnie tylko moi dorzuca się 10 tys. a 25 tys my musimy w wesele włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina1908
Pomału zaczynam myśleć nad zaproszeniami i nie wiem co zrobić z potwierdzeniem przybycia, wiem że do tego daleko jeszcze ale w grudniu chce mieć już zaproszenia w domu aby część wysłać rodzinie za granice. Idę w kwietniu na dwa wesela, dostając zaproszenie na jednym miesiąc a na drugim z kolei dwa tygodnie na potwierdzenie, u mnie chyba będzie miesiąc choć narzeczony kłóci się ze mną że trzy tygodnie w zupełności wystarczą. Jak to będzie u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas potwierdzenie maja byc 2 tyg przed. A zaproszenia będę chciała miec w listopadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola1208
My będziemy mieli potwierdzenie 3 tygodnie wcześniej, bo tak wymaga catering ( chcą po prostu wiedzieć ile jedzenia przygotować, wiadomo, że zawsze jest trochę więcej, ale szkoda wyrzucać jeśli zostanie dużo) Ja raczej postawię na standardowe białe buty, nie wyższy obcas niż 6cm, po pierwsze dla wygody, a po drugie, mój narzeczony nie jest zbyt wysoki i nie chciała bym być prawie jego wzrostu. Dziewczyny, a macie już upatrzony wzór zaproszeń, ja nadal nie mogę się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola1208
Do gościa, który nawiązał do młodych związków. My z powodu naszej sytuacji musieliśmy szybko dorosnąć. Mimo tak młodego wieku z bardzo smutnych przyczyn, mamy w rodzinie zastępczej dwójkę dzieci (dzieci mojego brata ) musieliśmy wynająć mieszkanie i ułożyć sobie życie (poczuć się jak rodzice) Mieszkając razem zdecydowaliśmy, że nie ma sensu dłużej czekać ze ślubem, bo bardzo się kochamy i jesteśmy siebie pewni w 100% :) Ja jestem zdania, że jeśli miłość jest prawdziwa to przetrwa bardzo dużo, a nasz związek przez 4 lata napotkał wiele, lecz my w miłości trwamy dalej. Co ma być to będzie, uczucie jest najważniejsze. Myślę, że wyżej wymieniony powód świadczy, że jesteśmy dojrzali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje że wytrwacie. Fakt to jest poważny powód ale ludzie naprawde wiele przechodzą i związki sie sypia. Troche dziwie sie ze rodzice nie wzięli dzieci brata. Dziwi mnie ze obarczaja tym mloda dziewczynę. I hmm... Myślałam ze rodzina zastępcza mogą być małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha naiwne foczki, intercyzę spiszcie, bo was ukochany z torbami puści :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hihi bezy z brylancikami a w biodrach jak mała kopa siana :P Poprawka: niemała.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srebrne buty :D To już od razu złote :P Wieś polska tańczy i śpiewa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dupkach się panienkom poprzewracało :p rodzice mają finansować kaprychy :P a sama zarób na całość, pustaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karola1208 - pięknie piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina1908
Skoro Cię temat nie dotyczy to się nie wypowiadaj!!!! Moje życie i to mój wymarzony dzień skoro rodzice chcą mi pomóc to nie Twoja sprawa!!! Moje wesele i planuje je jak chce a tobie gościu jak coś nie pasuje to nie zaglądaj tu!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola1208
Nie rodziną zastępczą nie muszą być małżeństwa, jeśli dzieci są z rodziny. Moi rodzice pracują i nie dostali opieki nad dziećmi, ponieważ nie mogą przebywać w domu same. karola1908 śliczne zaproszenia, ja jestem na etapie poszukiwań, jak znajdę to wstawię linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola1208
A tak w ogóle to przecież nikt nie jest w stanie przewidzieć czy związek się rozpadnie czy nie. Nie wiemy co będzie za 5, 10, 15 lat. Jakby każdy był pesymistą i od początku wystawiał związek na porażkę, to nie było by par, ani małżeństw. W życiu przecież trzeba też zaryzykować i pozytywnie myśleć :) Po prostu żyć i cieszyć się chwilą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zasadzie to masz racje. A co dziewczyny myślicie o krótkich sukniach ślubnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym byc taka optymistką jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krótkie sukienki są ładne. Pasują do dziewczyny która ma ładne nogi. Ale ogólne podobają mi się. A zastanawiasz się nad krótką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowiedziałam sie że z pewnych przyczyn nie będę mogla zrobić wesla w kwietniu. A juz zakochałam się w suknie ślubnej ktora chciałam tego dnia założyć. Moja mama poprosila aby ślub przełożyć na październik 2017 lub ewentualnie sierpień albo na rok 2018 bo i tak z mojej rodziny nikt by nie przyszedł, zreszta w takiej sytuacji to ja sama nie wiem czy bym się cieszyła. Przytłacza mnie to. Narzeczony w związku z tym chce żebyśmy wzięli ślub moze chociaż cywilny w sierpniu z małym przyjęciem dla najbliższych i kilku znajomych na okolo 25 osob a jak wszystko juz sie ustabilizuje to zrobimy ten kościelny z weselem. I mimo ze to tylko miałaby byc cywilny teraz to chciałabym ślicznie wyglądać w jakiej krótkiej sukience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina1208 chciałabym tez wierzyć ze mi się uda i będzie dobrze. Chyba przez moje wcześniejsze przejścia z facetem boje się i z jednej strony pragnę alubi a z drugiej zwiewałabym jak najdalej. Jeszcze teraz kiedy wszytsko bylo pewne wszystko sie skomplikowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina1908
Napewno wszystko będzie dobrze i ułoży się po twojej myśli. Może poczekajcie te parę miesięcy i zorganizujcie ślub w październiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie chciałam ślubu w październiku. Bardzo zle mi sie kojarzy. Jest to tez bardzo smutny miesiąc. Zreszta mój narzeczony za miesiąc konczy 33 lata i też nie chce wiecznie czekać. Twierdzi ze mnie kocha i bardzo chce żebym byla jego żona. Cywilny juz chciał brać w grudniu zeszłego roku ale go z tym uspokoiłam. Z jednej strony go rozumiem bo wiem ze ma swój wiek i nie chce czekać w nieskończoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola1208
Zaciekawił mnie ten wątek krótkich sukienek i poszperałam po internecie i ta wpadła mi w oko: http://www.slubwbialej.pl/wp-content/uploads/krotka-suknia-slubna/Krotkie-suknie-slubne-2015-Agnes.jpg Jednak ja nie założyła bym krótkiej, bo zawsze sądziłam, że mam krzywe nogi i nie czułabym się w niej dobrze. Na cywilny jak najbardziej pasuje krótka. Moja przyszły szwagier ma cywilny za 2 miesiące i właśnie podobną do tej co wstawiłam chce mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uważam że do ślubu cywilnego pasuje krótka niż na kościelny. Na ile inforujecie rodzinę chrzestnych o ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×