Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolina1908

Ślub 2017

Polecane posty

Gość gość
Ładna sukienka. Właśnie taka mogą bym miec. Mój narzeczony nie ma kontaktu z chrzestnymi, moi by nie przyszli ze względu na sytuacje. Juz chyba wole rodziny w cale nie zapraszać tylko pozniej na kościelny a z drugiej jednak tez rodzina powinna byc chociaż rodzice o rodzeństwo. U mnie to brat z dziewczyna i rodzice by byli a u narzeczonego...on ma 4 rodzeństwa i każdy dzieci 2-3. I sama rodzinka wychodzi 30 osob ponad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oszukujmy się większość dziewczyn chce w dniu ślubu wyglądać pięknie jak księżniczka ale uważam że na ślub cywilny pasuj***ardziej krótka. Mimo wszystko chciałabym w krótkiej tez wyglądać pięknie i czuć sie dobrze. Zauwazylam tez ostatnio że coraz więcej Panien młodych wybiera na ślub nawet kościelny krótkie suknie ślubne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola1208
Ja osobiście nie założyła bym krótkiej sukienki na kościele, ale na cywilny jak najbardziej :) to zależy oczywiście od gustu osoby. Ja też uważam, że ślubie cywilnym powinna być najbliższa rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja najbilzsza rodzina to 4 osoby, u narzeczonego ponad dwadzieścia. O kilku znajomych to wyjdzie okolo 40. Troche nie chciałabym takiej uroczystości, wolałabym malutka a na ślub kościelny wszystkich ale z drugiej strony, sama juz nie wiem. Oboje w zasadzie nie jesteśmy strasznie zżyci z rodzina. Mieszamy od swoich rodzin dosyć daleko bo 200 km. Modne suknie slube są teraz takie nawet 3/4 czy 7/8 nie koniecznie takie krótkie. Znalazlam fajna stronę gdzie dziewczyna ma swoja firmę i zajmuje sie szyciem takich sukienek i ma naprawdę duży wybór. Strona nazywa sie: TwojSlubnyCzas.pl . Tam właśnie szukam jakiej fajnej sukieneczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola1208
To jest oczywiście Wasza decyzja kogo zaprosicie. Ja tylko wyrażam swoje zdanie i jakoś głupio by mi było, aby na moim ślubie (nawet jeśli to jest cywilny) nie było by mojej rodziny. Musicie porozmawiać i się zastanowić nad tym. Jak znajdziesz jakąś to możesz wstawić linka, chętnie zobaczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metbud konstrukcje stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jednej strony głupio a z drugiej sama nie wiem w mojej malej rodzinie nie ma powodów do radości a u narzeczonego duza gromadka. Dla mnie to też dziwnie chociaż bez bliskiej rodziny ale narzeczony chce tylko znajomych. Moze inaczej bylo by gdybyśmy mieli super relacje z rodzinami i mogli na nich liczyć. Ja juz myślałam żebyśmy nie mówili w ogóle o ślubie cywilnym a na kościelnym za te dajmy na to 2 lata będą wszyscy myśleli ze bierzemy ślub konkordatowy a to bedzie tylko kościelny. Tym bardziej że ja nie zamierzam zmieniać nazwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrześniowa Hej :) my pobieramy się też w przyszłym roku i jak czytam co wy macie pozamawiane to ogarnia mnie przerażenie bo my oprócz daty nie mamy kompletnie nic. Od przyszłego tygodnia bukujemy wszystko bo okaże się że przyjdzie się hajtać w listopadzie a ja chce wrzesień 9 lub 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola1208
Wrześniowa, naprawdę nie masz na co czekać, bo teraz rezerwacja półtora roku wcześniej to standard. Tak przynajmniej jest w moim mieście (woj. małopolskie) Życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ze wybiorą miesiące mniej chodliwe typu październik, listopad, styczeń, luty. W tych miesiącach Malo kto bierze ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola1208
Masz rację, ale mi jakoś się nie podoba ślub w zimie. Jak zaczniesz załatwiać to zobaczysz jak z terminami, może akurat jeszcze coś będzie na porę letnią :) Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina 1908 nie kupuj tej sukni!! ona jest obrzydliwa i gdzie przy tym fioletowym czyms niebieski kolor przewodni?;/ to bedzie wygladalo wiejskoi odpustowo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaola12... piekna suknia zdecyduj sie na nia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola1208
karolina1908 z tego co wiem nie chce mieć tych kwiatów, całą białą sukienkę, :) Dziękuje i cieszę się, że Ci się podoba, tak za 2 miesiące, mam zamiar wybrać się do salonu i ją zamierzyć :) ona jest na pierwszym miejscu, a jeszcze mam drugą na oku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ona zaznaczyła ze chce bez tego bordowego kwiatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina1908
Co do tej sukienki z allegro to ja się jeszcze na nią nie zdecydowałam tylko się rozglądam i szukam czegoś. Gdybym ją brała to bez tych kwiatów które mi się nie podobały od samego początku. A sukienkę w stylu księżniczki zawsze chciałam mieć. Karola1208 sukienka naprawdę śliczna będziesz wyglądać w niej zjawiskowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEj! My bierzemy slub 12 sierpnia 17 roku :) Mamy juz zespol, kamerzyste, fotografa, kucharke /catering i sale- remize. Mam kilka dylematów odnosnie paru rzeczy cyzli takich, czy sukienke lepiej szyc czy isc do salonu i wybrac ,,gotowa'" chociaz niestety tych tiulowych ksiezniczek mi sie nie podoba. kolejny, niby decyzja dosc odległa ale sale mamy w kolorach delikatny zółty z blado- rozowymi wstawkami. czyli spokojne kolory. A do ustrojenia mamy do wyboru albo delikatny wrzos albo amarant. Poczatkowo byłam ,za" amarantem i wtedy sala miałay charakter ale widzialam akurat ta sale we wrzosie i ładnie wygladała, tak delikatnie. No i w końcu nie wiem, boje sie ze ten amarant bedzie zbyt intensywny i gosciom sie znudzi ;) Co do nauk to nie wiedzialam ze mozna je ,,juz" robić... myslalam ze to najwczesniej pare miesiecy przd slubem ale fajnie by ylo miec to juz za sobą. Co do zaproszen to myslalam zey robic je samemu (bedzie ok 100 gosci') wiec wychodzi ok 50 zaproszen ale chyba jednak zamówimy je na allegro. Wyjdzie ciut drożej albo i na ,,o" a bez stresów, zabawy, skłdania itd. Co do wodki to nie mamy pojęcia, ale chyba najlepiej szukac promocji w marketach. I planujemy wesele na 2 dni poniewaz wychodzi tylko jakies 2 tys więcej a wrazenia pozostana na cale zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina1908
Ja gdybym się decydowała to spróbowałabym postawić na wrzos według mnie jest delikatniejszy. Co do sukni to może porównaj sobie ceny szycia u krawcowej i tych w salonie, wydaje mi się że szycie może być tańsze. Co do nauk możesz zrobić kiedy wam wygodniej. My idziemy w maju poźniej będzie z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie delikatniejszy ale ten amarant bardziej wyrazisty. I we wrzosie ale widziala, w amarancie tylko inne sale. no jeszcze zobaczymy. a znalazlam krawcowa ktora uszyła y mi moja sukienke wymarzona ale kawałek dojazdu do niej mam , czyli jakies 50 km w 1 str, wiec obawiam sie ze ze 3,4 razy trzebaby tam jechac. mam tez problem z butami bo mam wade stóp i zalezy mi zeby buty byly super wygodne. ale tez automatycznie na obcasie takim 5-7 cm. Myslalam nad butami ,,do tanca", mozna takie zamowic na necie, koszt ok 200, 250 zl ale muialabym zamowic przez neta. nic w poblizu nie mam a jednak buty to buty i wolalabym przymierzyc. Podobaja mi sie tez buty na platformie takiej 1- 1,5 cm bo dzieki temu wiecej sie urosnie a stopa nie cierpi. ale jedno z drugim sie wyklucza bo albo ,,tanczne" albo slubne.... nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola1208
Witam Panią, która bierze ślub wtedy co ja :) Ja zdecydowała bym się na wrzosy, bo mi się bardziej podobają, no ale oczywiście to jest Twój wybór. Jestem pewna, że szycie sukienki wyjdzie taniej niż kupno, w salonach mają strasznie wygórowane ceny. Ma z narzeczonym planujemy się wybrać na nauki jesienią, u nas w mieście trwają tylko 4 godz+dopłata 140zł. Ja jeszcze nie mam upatrzonych żadnych butów, lecz na pewno nie postawię na obcas większy niż 6/7cm. Buty na pewno trzeba przymierzyć, bo mimo pięknego wyglądu, ważniejsze jest aby były wygodne, bo trzeba w nich cała noc przetańczyć. Ja jestem na etapie poszukiwać sukni na drugi dzień, bo tak jak u Was mamy wesele dwudniowe. A Ty masz już na oku jakąś sukienkę na drugi dzień, chętnie zerkę, więc jeśli chcesz to wstaw linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Ja zdecydowałam się uszyć krótką suknie ślubne na masz ślub cywilny. Kupiłam przepiękne tkaniny i koronki przeplatane błyszczącymi nićmi oraz znalazłam świetną krawcową ktora mi to uszyje. Za uszycie zapłacę okolo 350 zl i plus cena tkanin które kupiłam. Bedzie to troche wersja mini sukni ślubnej w stylu princeski. Nie zmieniamy daty zostanie kwiecień 2017. Zrobimy tylko uroczystość dla najbliższej rodziny i kilku znajomych. Wyjdzie to okolo 40 osob. A ślub kościelny i wesele zrobimy kiedy zaistnieje taka możliwość. Pewnie w 2018 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtii38
jeśli chodzi u sukienki to moja wymorzona -> http://www.jennifer-vaiano.com/oferta/M312.html cudowna prawda ? Zakochałam się od pierwszego wejrzenia *____* ogólnie to w tym salonie podobają mi się jeszcze 3 inne i nie mogę się zdecydować :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładna ale bałam sie tego trenu, ze go podepcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaZona
To ja z 12.8 CO do poprawin to tutaj podchodzę na luzie. Bardzo luzie ;) Tak pod koniec czerwca przyszłego roku zamierzam się wybrac do takiego ,,sukienkowego raju" pod czestochowe i mysle ze tam napewno coś kupie. Ogladałam tez na olx i.. mam dylemat. Sa liczne sukienki, ,,balowe" i to za 100, 200 zł... i moj dylemat jest taki czy zaszaleć z balową długą w 2 dzien czy sobie darowac i ubrac cos krotkiego co zaloze jeszcze na inne okazje. na ten moment bardziej obstawiam cos własnie takiego ale najchetniej to bym załozyla tez typowo suknie na gole z wiazaniem gorsetowym... wiem ze to bylo modne ale 100 lat temu no ale cóz ;) takie mi sie podobają. Slubną hm, zaczne sie rozgladac moze listopad, grudzien.. Wiem ze chciałaym typ ksiezniczki, mam pare typów Albo ,,hiszpanka"falbanki od bioder w dół. Kwestia tylko tego, jak bede wygladac przy moim typie figury. Dla ciekawostki, znalazłam tez super sukienke slubną która strasznie mi sie spodobała... była z mniejwiecej takiego materiału : http://olx.pl/oferta/suknia-slubna-CID87-ID3lgED.html#9b9a3390aa wygladała leciutko, fajnie, bys moze bede ja szyc (nie ta ze zdjecia ale ten materiał) i w salonie slunym dowiedzialam sie ze ten materiał łatwo sie uszkkadza.., w sensie zrobi sie dziurka i potem jakby oczko leci, no badzo widac. i nie wiem co z tym zrbic bo ew. chciałabym potem sukienke odsprzedac a wiadomo ze na sprzedarz stan musi byc fajny. tiul tez latwo uszkodzic ale tez tak nie widac, jak jest jakis ubytek. I wiecie co, jak przegladam olx i widze tam super sukienki za 500 zł to mi sie serce kraje bo nie wiem ;) slub raz w zyciu, chciałabym miec nową sukienke moja jedyną ale jak widze te roznice cen.. z 3 tys na 500 zł to mi sie masakryczne dylematy pojawiają. ale raczej zdecyduje sie na nówkę, cóz ;) Zaproszenia doszlismy do wniosku ze kupimy na allegro, nawet ładne ze wstązką po 1,20 za sztuke. Samochód do slubu- albo znajdziemy w necie albo jakiegos znajomego poprosimy. Sliczne dekoracje ze sztucznych kwiatów na olx mozna odkupic za 40 - 60 zł :) Napewno bedziemy miec wizytowki na stołach z rozmieszczeniem gosci zeby nie bylo zamieszania. Nie moglam dodac linkow bo napisali ze spamuje.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłaZona
https://www.google.pl/search?q=suknia+%C5%9Blubna&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj3mur89vnLAhUkYZoKHVTMCkwQ_AUIBygB&biw=1024&bih=615#imgrc=ADXKJv2MZuRQeM%3A Tu jest jadna z moich kilku wymarzonych modeli :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prześliczna jak na poprawiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, chodziło mi o cos długiego, w górze a/la gorsetowej. Ale muysle ze jak pojade na zakupy to cos wybiorę A jeszcze , co do tych butów to zastanawiam sie nad kolorem. Ogolnie nie mam koloru przewodniego jak niektorzy, tzn gdyby sala byla amarantowa to pasowałoby do mojego biało- rozwoego bukietu a tak to jest problem... A jesli zamawiałabym buty ,,taneczne" to raczej srebrne. przynajmniej wykorzystam do innych kreacji tym bardziej ze takie utki kolo 200- 300 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×