Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość latifka

Czy są tu jakieś prostytutki? Chciałabym pogadać o pracy

Polecane posty

zanurtowana_do_granic Nie mogę ci dokładnie opisać jak wyglada spotkanie na dominację, bo każde jest inne. Często jak są początkujacy klienci to stosuję lekką dominację fizyczną (bicie pasem po pośladkach, plecach, stopach, bez sladów) wiązanie i dominacje psychiczną, czyli wyzwiska. Nieodłaczym jednak elementem dominacji jest przywitanie sie ze mną, czyli klienta musi ucałować moje buty i poprosić o całowanie w dłonie. Każdy z nich ma różne preferencje. |Jeden chce by go tylko bić i wyzywać, a drugi by go zgwałcić analnie, polać woskiem, wbić igły w jądra itp. Scenariusz spotkania ustala klient bądź mówi mi o swoich oczekiwaniach i zdaje się na mnie. To jest właśnie taka gra aktorksa, wchodzę w swoją rolę i po minionym czasie znowu jestem normalną kobieta. Dominacji nauczyła mnie pewna kobieta, która działała w tym fachu od kilku lat, ale ona była taka super profesjonalną dominą, ze studiem, różnymi gadżetami i u niej godzinka kosztowała 500zł. Podzieliła się ze mną wiedzą tylko dlatego, że znałyśmy się dobrze i uwierzyła mi na słowo, że u niej w mieście pracować nie będe i tym samym konkurencji jej nie zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętamusmiech.gif To był mój stały sponsor kilka lat temu, bardzo go lubiłam, spotykaliśmy się przez rok. x no tak, czyli qrestwo masz we krwi, od zawsze cię ciągnęło do dawania d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak tam qrwo? w święta też obciągasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LATIFKA a jak wyglada takie spotkanie co mowisz do tego pana,o co pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego żaden powód do dumy? Ja sie tego nie wstydze. Jestem dumna. Mam zdjecia z twarza (pracuje zagranica). W Polsce jest zacofanie. Nigdzie nie zaplaca ci tyle, ile w tej pracy, nawet w gorszym okresie. A i znalezienie normalnej pracy lekkiej, przyjemnej i dobrze platnej to jakies opowieści z kregu osob z elity, jesli urodzilas sie w nie tym kregu, to nie masz dostepu do prawdziwej kasy z normalnej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latifka Co byś zaoferowwła w godzinie w seksie Ilość spustów w godzinie szybko dochodze. Bo byłem u Pany z roksy zrobiła loda doszedłem po jakiś 30 sek Dopłaciłem 50 zł z pół godziny włożyłem w cipke i z 1min za 2 spusty 150 zł Czy powoli byś robiła loda i w cipke wolno żeby wytrwać z 40 min Zostaw jakiś namiar na siębie z jakiego miasta jesteś roksa czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat rośnie w siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanko czy to prawda (tak z twego doświadczenia) że Polacy ogólnie mają małe członki i takich panów jest zdecydowana większość? Natomiast penis o rozmiarze powyżej 20cm to rzadkość i dlatego mało która kobieta ma okazję na sex z kimś lepiej wyposażonym?Dlatego też większość kobiet twierdzi że rozmiar nie ma znaczenia bo nie miały okazji na sex z dużym okazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia 8:48 Naprawde jestes taka analfabetka czy tylko udajesz? Mowi sie 'jakichs chlopakow'. Dopelniacz kogo, czego? Jakichs chlopakow. Jakis to moze byc chlopak. Mianownik kto, co? Jakis chlopak. Podstawowke powtarzac, a nie seks uprawiac. Potem rosna kolejne pokolenia analfabetow. Rece i nie tylko opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy maja male penisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latifka witaj w klubie,tylko że ja pracuję tylko za granicą,Niemcy ,Szwajcaria.:-) Więcej napiszę wieczorem.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem, że teraz macie fajne zarobki, ale co będzie potem? Zestarzejecie się i jak wtedy będziecie pracować? Bez żadnego doświadczenia na rynku pracy. Latifka, myślałaś o tym? Jakie masz plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latifka odezwij się .:) Pracujesz tylko w Polsce czy też wyjeżdżasz? Za granicą też ceny lecą w dół,nawet w Szwajcarii,porażka..:( No,ale można spokojnie zarobić jeszcze normalne pieniądze,choć to nie kokosy jak choćby te 3 lata temu,niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze, ludzie zmądrzeli, nie chcą dawać zarobić zwykłym szm.atom i qrwom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co robisz zeby klient wracal do ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, uwazam, ze zaden zawod nie hanbi i nawet prostytutka zasluguje na szacunek. Ale niestety dla mnie sa to kobiety bez ambicji, co poszly w zyciu na latwizne. Dlatego tez rzadko ktora z tego wychodzi, bo po latach spedzonych w biznesie nie mam mowy o uregulowanym trybie zycia i normalnej pracy. I nikt mi nie wmowi, ze tego nie widac po twarzy takiej kobiety. Moze po 30sce jeszcze nie, ale pozniej jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALE co u takiej prostytutce widac na twarzy? rozwin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ropne pryszcze wyskakuja po 30-stce :D:D J/e/b/ł/a/m No jakos nikt nie chcial wyslac mi czeku jak bylam w potrzebie, przeciez to takie łatwe Bycie kelnerka / sprzataczka cale zycie tez zadna frajda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytałam wątek z ciekawością. Jakbym oglądała film o podwójnym życiu. Inteligentna dziewczyna, wrażliwa, która analizuje i czuje otaczający świat. I zawód, który sprowadza ją do przedmiotu i buduj***arierę przed prawdziwym przezywaniem bliskości. łatwe pieniądze i opowieści jakby to było naturalne zajęcie.... nie chciałabym takiej przyszłości dla własnej córki. Autorko zyczę prawdziwego szczęścia! Moze miłość pozwoli Ci uratować samą siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość c****eniędzy nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latifkaa
Bylam dobra,seks dawalam to mnie wykorzystali,a pozniej jak sie zawniezlam nie dalam wiecej wykorzystywac to jeszcze mnie wyzwali,wiec postanowialam uprawiac seks tylko za kase i teraz sa milsi,kulturalniejsi,nie marudza i jeszcze mam kase na nowe rzeczy dla mnie, budzet wzmocnilam,a wczesniej nic z tego nie mialam... teraz sex+kasa. Koniec z wykorzystywaniem trolli ,chytrusow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No gdzie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie. Tzn. Mam jednego stałego sponsora. Nie wyobrażam sobie obsługiwać 10 facetów dziennie. Wole układ z jednym. Konkretna kasa i tyle Nspisz smsa do mnie oddzwonie jak będę mogła. 792821989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie latifka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co dalej z tym watkiem bo ciekawy byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie. Potrzebuje porady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×