Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość latifka

Czy są tu jakieś prostytutki? Chciałabym pogadać o pracy

Polecane posty

Gość latifka

Wiem, że ten zawód to żaden powód do dumy,ale ja to traktuję jak pacę. Nie mam za wiele koleżanek, bo jak wiadomo w tym biznesie ciężko o przyjaźnie. Z wielu niby fajnych, pomocnych dziewczyn mam tylko jedną koleżankę, z którą pracuję. Chętnie pogadam z innymi dziewczynami z branży:) O ile tu takowe w ogóle są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latifka
dla mnie wielka sobota to żaden wielki dzień:) Nie jestem katoliczką:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latifka
a to już moja sprawa, nie twoja kim jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz,zamiast pogadac ludzie beda ublizac :O Zle forum wybralas 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc skoro nie jesteś katoliczką to jedyny zawód dla ciebie to prostytutka ? jakie to ma powiązanie , wspołczuję ci życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latifka
Temat nie dotyczy nazewnictwa tegoż zawodu. Co do wyznania nie widzę związku z zawodem. Wierząca jestem, ale nie obchodzę świąt katolickich. W polemikę na temat wiary czy nazywania mnie różnymi epitetami wchodzić już nie będe. Jesli odpowiedzi na temat nie będzie to odpuszczę, bo nie lubię rozmowy z ludźmi, którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat,ile na tym miesiecznie wyciagasz?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie interesuje mnie twoje wyznanie ani czy wyznajesz religię, piszę że obchodzimy dziś święto wielka sobota ty umiesz czytać ze zrozumieniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał121212 dziś Albo wierzysz i praktykujesz, albo nie wierzysz i nie praktykujesz "po owocach ich poznacie". Ale w koncu jestes qrwa. usmiech.gif x Ile razy jeszcze to napiszesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latifka
a czy osoba wierzaca to od razu katolik? Może jestem prawosławna i wielką sobote będę obchodzić troche później:P Jak widać masz ewidentny problem z logicznym myśleniem Michale, a to gorsze od bycia kurwą:) Mam 28 lat, miesięcznie to różnie, bo po latach przerwy wróciłam do zawodu. Teraz przez miesiąc pracowałam dla kogoś, więc marnie mi wychodziło (jakieś 5-6 tysięcy msc). Od 3 tygodni jestem na swoim i póki co nie narzekam, ale widzę już, że to nie to co kiedys kiedy można było na tym zarobić naprawdę świetne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdego obslugujesz? duzo masz prawiczkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latifka
Nie, nie każdego. Nie obsłużę np. czarnego bądź kolorowego. Ostatnio umówił się ze mna obcokrajowiec, powiedział, że jest z Anglii, akcent miał bardzo dobry. Przyjechał i okazało się,że jest czarny. Podziękowałam mu, przeprosiłam i tyle. Nie przyjmuję tez brudasów i panów pod wpływem czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michal,ten fanatyk od dziewic sie przypaletal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał121212
Qrwo odpowiedz mi, bo chce wiedziec. Czy twoi rodzice wiedza co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile bierzesz za h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytutka to szacowny i pożyteczny zawód od zawsze. I proszę ich nie obrażać. To są takie same kobiety jak każda inna. Walczą o to żeby przeżyć tak jak wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytutka to szacowny i pożyteczny zawód od zawsze. I proszę ich nie obrażać. To są takie same kobiety jak każda inna. Walczą o to żeby przeżyć tak jak wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież Michał tylko nazywa rzeczy po imieniu, dlaczego się obrazasz? prostytutka = q***a (kolokwialnie mówiąc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty Michał jesteś c****jowym człowieczkiem. I ty o tym dobrze wiesz. Oczywiście bez obrazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomyslalam ze spoko, wejde na topic, poczytam jak wyglada swiat prostytutki, spolecznie i psychologicznie przeciez to sa jedjostki bardzo interesujace... odechcialo mi sie czytac z dwoch powodow: a) nawiedzeni swiętsi od najświętszych b) autorka to rasistka - dla mnie ścierwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latifka
Obecnie pracuję na stawce 200h, ale powiem szczerze, że dziewczny tak zaniżają ceny i psuja rynek, że w dzisiejszych czasach chyba lepiej mieć sponsorów dwóch na stałe:O Mam masę telefonów typu "ale jak to 2 stówki bez nalanego? Kasia z ulicy x za 150zł robi anal i piss w swoją stronę":O Normalnie ręcę opadają. dziewczyny w tej branzy same pod sobą dołki kopią. Kiedyś w jeden dziń zarobić 800-1000zł to była norma. A dziś jest dobrze jak się te 8 stówek wyciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×