Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość latifka

Czy są tu jakieś prostytutki? Chciałabym pogadać o pracy

Polecane posty

Gość gość
co na to twoja rodzina???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boję się filmowania, bo wiem jak na takie rzeczy zwracać uwagę. Podobnie z gumką. Klient może mnie od tyłu bzykać, ale to nie znaczy, że ja nie wiem, nie widzę czy zdejmuję gumę. Uwierz mi, że sa na to sposoby. Wszystkich zdradzić nie moge, bo pewnie niektórzy są samobójcami i to by wykorzystali, ale podstawowa zasada to taka, że penisa do pochwy dziewczyna prowadza sama i wie, że gumka jest. Ręce faceta też się kontroluje podczas takiego seksu np. od tyłu. Zresztą wystarczy niżej głowę spuścić i już się widzi czy on tam nic nie kombinuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponawiam pytanie, jaki masz kontakt z rodzicami i co oni na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za dominację z seksem kwoty są różne. Od 200 do 800zł za godzinę, ale te niższe stawki to amatorka dominacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie twoja sprawa jaki mam kontakt z rodzicami i czy wiedza czy nie wiedzą. Niech to dla ciebie pozostanie zagadką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no skoro opowiadzas na pytania, to i na to odpowiedz jest anonimowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiadam, bo to moja dobra wola, a nie przymus. Nie interesuj się za bardzo moim zyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osle wiadomo ze rodzice nie wiedza a ilu miala to sobie policz co za tepi ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to z dobrej woli odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze poszla ona34 lubi sie rznac i experymentowac ja orala nie lubie bo mnie nudzi dlatego twoi klienci tez nie dochodza szybko na pocztku pewnie maja doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona34 to szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakich rad byś mi udzielila?jak sama zaczelas?od ogłoszenia, zglosilas s i e do kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy mają tutaj naprawdę zryte banie. Czemu się tak ekscytujecie obcą osobą na forum? Ja się prostytucją nigdy nie zajmowałam, nie zajmuje i nie będę zajmować, ale co mnie obchodzi co sobie robi jakaś tam obca osoba? To jej życie i jej sprawa.. a mnie ona zwisa i powiewa. A niektóry tutaj sie ekscytują jakby ich to bezpośrednio bolało i dotykało. Skąd ta agresja? Mężowie pozdradzali w burdelach? Sfrustrowane prawiczki co się boją kobiet która miała więcej niż jednego partnera? Czy może zawiść i zazdrość przez was przemawia.. Bo neutralnego podejścia do tematu nie macie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam poważnie,bo potrzebuję sporo zarobić w krótkim czasie...albo to piekło mnie przygniecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam poważnie,bo potrzebuję sporo zarobić w krótkim czasie...albo to piekło mnie przygniecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanurtowana_do_granic
@latifka, to jeszcze jedno pytanie. Na tyle, ile możesz, czy mogłabyś opisać takie profesjonalne spotkanie na dominację? Jak to wygląda, masz stały wzór według którego odgrywasz swoją rolę? Bo ja postrzegam to właśnie jako odgrywanie roli, coś jak aktor :) Rozumiem, że najpierw ustalasz szczegółowo z klientem co ma wejść w zakres usług, potem "ur******asz" swoją rolę dominy, dołączasz poniżające teksty i czynności? Czy mogłabyś opisać tyle szczegółów ile możesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LATIFKA a jak sie zachowujesz jak klient do ciebie przychodzi o co go pytasz,jak rozmowa przebiega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie sie nauczylas jak byc domina? jak sie tego nauczylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pytanie o techniczna strone tego sikania na klienta. Jak to się odbywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedyś moja znajoma opowiadała że jej kuzynka tez jest prostytutką. Chwaliła się że obsługiwała tzw chłopców z miasta. Oczywiście nie uwierzylam słowom znajomej, której kuzynka tak powiedziała. Wątpie czy taki przyszedłby do takiej kobiety. A ty masz jakiś przystojnych i w miare epoki chłopaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za obslugiwanie chlopakow z miasta to musisz zapłacić:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
latifa pewnie wlasnie nadstawia pezde dka klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia z 23:14 i nie tylko: jaki CH s nie jakis. Co to za plaga z tym 'jakis' sie szerzy. Wtorny analfabetyzm normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do LATIFKA
"Latifka" mam pytanie A CO SPRAWIA ZE klient wraca ponownie? i dlaczego nie obslugujesz ARABOW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość znawca
pytanie do LATIFKA dziś "Latifka" mam pytanie A CO SPRAWIA ZE klient wraca ponownie? i dlaczego nie obslugujesz ARABOW? x większość tych klientów nie ma pojęcia o seksie albo sa kryptopedalami tzn kobieta ich obsługuje - np. palec w dópe, oral etc:-O Taki co mu wsadzasz w dópe to na pewno przylezie :-D Tam prawdziwych facetów prawie nie ma bo wiedzą że to teatrzyk - prostytutka jest jak manekin, możesz ją trzeć papierem ściernym i nie poczuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie do LATIFKA dziś "Latifka" mam pytanie A CO SPRAWIA ZE klient wraca ponownie? i dlaczego nie obslugujesz ARABOW? x a co do arasbów to obsluguje, czarnych tez ale tylko tu robi sobie propagandę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal,ten fanatyk od dziewic sie przypaletal smiech.gif x I bardzo dobrze że się przypałętał, on się wyżyje a ty wreszcie oberwiesz tak jak na to zasługujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie gdyby taki ''z miasta'' przyszedł do niej to ona by pewnie jeszcze bulić musiała. xxx Co do gościa co tak ludzi na poprawną polszczyznę wprowadza. Dla Twojej wiadomości czasem słownik przekręci a tak w ogóle to ludzie na forum może nie zwracają większej uwagi na to bo tak jest chcąc szybciej napisać. A do jakiś chłopaków to niby jaki zamiennik ''jakiś'' byś dała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latifka
zanurtowana_do_granic Nie mogę ci dokładnie opisać jak wyglada spotkanie na dominację, bo każde jest inne. Często jak są początkujacy klienci to stosuję lekką dominację fizyczną (bicie pasem po pośladkach, plecach, stopach, bez sladów) wiązanie i dominacje psychiczną, czyli wyzwiska. Nieodłaczym jednak elementem dominacji jest przywitanie sie ze mną, czyli klienta musi ucałować moje buty i poprosić o całowanie w dłonie. Każdy z nich ma różne preferencje. |Jeden chce by go tylko bić i wyzywać, a drugi by go zgwałcić analnie, polać woskiem, wbić igły w jądra itp. Scenariusz spotkania ustala klient bądź mówi mi o swoich oczekiwaniach i zdaje się na mnie. To jest właśnie taka gra aktorksa, wchodzę w swoją rolę i po minionym czasie znowu jestem normalną kobieta. Dominacji nauczyła mnie pewna kobieta, która działała w tym fachu od kilku lat, ale ona była taka super profesjonalną dominą, ze studiem, różnymi gadżetami i u niej godzinka kosztowała 500zł. Podzieliła się ze mną wiedzą tylko dlatego, że znałyśmy się dobrze i uwierzyła mi na słowo, że u niej w mieście pracować nie będe i tym samym konkurencji jej nie zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×