Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość latifka

Czy są tu jakieś prostytutki? Chciałabym pogadać o pracy

Polecane posty

Gość gość ona 34
człowieku powyżej przytłaczają nas nie liczby Jej klientów a ilość twoich takich samych postów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słaby to pomysł. kupno mieszkania na zarobek tymbardziej najac pod bajzel ... qurfy sie wyprowadza a naj****i klienci beda pukac latami. ... . mialem kiedys mieszkanie pod wynajem. nie opyla sie, najmujacy wiecznie dzwoni z jakimis usterkami ktore to własciciel jest obowiazany usunac. a to kapiacy kran a to peknieta szyba czy regulacja okien .... sprzedałem duze mieszkanie, b owiecje było nerwow niz kozysci i kupiłe mały lokalik usługowy 40 m2. w dobrym punkcie osiedlowym. biore za wynajem 1800 pln za miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak pewnego dnia przyjadą do ciebie Panowie z branży i powiedzą, że musisz coś tam zapłacić to co zrobisz ? Wiesz jakie są zasady w większych miastach... Lepiej dac te parę stówek i w razie jak by co masz dwóch łobuzów za 10 min pod blokiem i wytargaja gagatka z twojego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słaby to pomysł. kupno mieszkania na zarobek tymbardziej najac pod bajzel ... qurfy sie wyprowadza a naj****i klienci beda pukac latami. ... . mialem kiedys mieszkanie pod wynajem. nie opyla sie, najmujacy wiecznie dzwoni z jakimis usterkami ktore to własciciel jest obowiazany usunac. a to kapiacy kran a to peknieta szyba czy regulacja okien .... sprzedałem duze mieszkanie, bo wiecje było nerwow niz kozysci i kupiłe mały lokalik usługowy 40 m2. w dobrym punkcie osiedlowym. biore za wynajem 1800 pln za miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a bo ciekzwi mnie co ma w głowie osoba ktora przyjeła na klate 2 000 chłopa a jest dopiero na starcie kariery. na stadion górnika łeczna wchodzi około 7 tys chłopa .... pare lat i bedize mogła smiało mowic tylu obrobiłam .... hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko będzie ci wynająć to mieszkanie takim "damom", bo dziewczyny raczej nie mówią o tym wprost, że na taki biznes im mieszkanie potrzebne. Czy bezpieczne? Według mnie tak, bo tak ja teraz wynajmuję z koleżanką to w mieszkaniu jesteśmy od 11 do maks 20, wiec mieszkanie mało uzywane. Wiesz o co chodzi, jesli lokator nie mieszka tam dzień w dzień to i mieszkanie się tak nie zużywa. Czasem jak nocka wypadnie to zostajemy, ale to sporadycznie. O porządek dba się bardzo żeby klient nie narzekał. Myślę, że jesli chciałabyś normalnej dziewczynie pracującej w "tym" zawodzie wynająć to problemów byś miała. Tylko, że ciężko ci będzie znaleźć taką która się przyzna, że mieszkanie chce wynając do tych celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ona 34
najem jest taki jak piszesz, ale ja na razie jakos sobie radze i nie na bajzel wynajmuje tylko normalnym ludziom ;) ja wynajmuje kawalerke, duze mieszkania wg mnie sie nie opłaca, sa drogie to raz, dwa drogie w utrzymaniu i trzy trzeba by je rodzinom wynajmowac a ja sie boje rodzin ze mi sie nie wyprowadza :P mam kawalerkę i odpukać jest ok. teraz kupilam (w czw notariusza) 2 pokoje przy miasteczku akademickim ale moze by je nie pod studentów puscic tylko gdzies indziej .... sama nie wierze w to o czym teraz mysle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy zdarzyło się, że odwiedził Cię ktoś znajomy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi panowie z miasta zapukają pewnego dnia to pewnie się zgodzę na ich propozycję. wiem jakie sa mniej więcej stawki takiej ochrony w moim mieście i sa to małe koszta, ale wiem też, że oni uderzają w lokale gdzie dziewczyn jest więcej. Na dwóch tak zarabiających nie zarobią za wiele, ale jak w mieszkaniu jest już 5 dziewczyn czy nawet 4 nie wspominając o wiekszej ilości to prawdopodobieństwo, że się o swoje upomną jest duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ona 34
dokładnie latitka, jak to napisać w ogłoszeniu :D swoja droga kolega mieszka na przeciwko takiego mieszkania i nie narzeka (tzn nie wiem czy korzysta) ale sobie zawsze popatrzy na ładne dziewczyny które popalaja papieroski na balkonie ;) latika, powiedz mi dlugo bedziesz w tym tkwic? masz jakis plan na siebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe 2160 klientów ..... srednio wytrysk to od 0,1 do 10 ml. przyjmujac 2160 klientow i kazdy tryska 5 ml laska przyjęła w swoim życiu 10,8 litra spermy hehehe wiadro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdrzayło mi się, ale gdyby to wtedy drzwi otworzy koleżanka. Żaden problem powiedzieć, że były mąż głupie kawały robi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu niechcesz autorko odpowiedziec ilu miałas juz klientów ... toz to łatwo taka srednia policzyc ... chyba sie nie boisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ona 34
Ty za to tryskasz...kiepskim żartem bo nikt sie z nich nie smieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz napisać, ze wynajemiesz mieszkanie na dyskretną działalność, ale to ryzykowne. Lepiej poszukać ogłoszeń dziewczyn, niektóre piszą bezpośrednio, że interesuje ich wynajem pod dyskretna działalnośc i na takie ogłoszenia możesz odpowiadać. Ja w tej branży daję sobie jeszcze rok, potrzebuję się wykaraskać z obecnych problemów, a potem wyjeżdżam za granicę i wracam do swojego wyuczonego zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie licze klientów, poza tym pamiętaj chłopcze, że wykonuje dominację, a w takim przypadku nie ma mowy o spuszczaniu się we mnie czy na mnie:D Klient, klientowi nie równy, jeden dojdzie sam od trzepania a drugi od stosunki. Twoje wyliczenia są śmieszne, bo nie wiem czy wiesz, ale klienci spuszczają się w prezerwatywy, a nie do środka dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ona 34
to dobrze ze tylko rok. trzymam jednak kciuki żebyś szybciej sie odkuła i stanęła pewniej na nogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiesz ilu mialas klientów czy lipa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na nogi stanie bo zarobki w tej branży sa pewnie kozackie ale na dupę to prędko nie usiądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ona 34
ej kiedys tez chciałam zdominować swojego faceta ale mi lekko nie wyszło :P związałam go, ręce z tyłu i polozylam na brzuchu, zaczelam sie pocierac cipką o te dłonie i tak sie podnieciłam ze szybko go rozwiązałam i poprosiłam zeby mnie zerżnał. i tyle bylo mojej dominacji :classic_cool: jakieś rady zeby dominacja nie trwała 5 minut? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z Arabami pracujesz? Bo u mnie ta dzicz jest totalnie skreślona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Latifka to nie jest przypadkiem arabskie imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisała ze kolorowych wogule nie przyjmuje . czarnych czy ciapatych. ... widze ze nastepna panna z branzy .... wiec zapytam ciebie. ilu do tej pory mialas klientów w swojej karierze tak srednio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość ona 34 kochana, ja wykonuję profesjonalną dominację:P Nie ma mowy o seksie, klient nie moze mnie nawet dotknąć. No, jesli jest grzeczny to może mi buty wylizać jedynie:P Nie wiem czy w taką dominację chciałabyś się ze swoim mężem bawić. Ale jeśli tak to tak w delikatnej wersji: każ mu klęknąć na podłodze (nago) zwiąż ręce, nogi, weż jakiś pasek i go poklep nim po posladkach i stopach mówiąc przy tym, że jest twoim kundlem i niewolnikiem:P Tylko tym paskiem to ostroznie by mógł na pupie usiąść:D Jak ci się spodoba to fantazja poniesie cię dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość ona 34 kochana, ja wykonuję profesjonalną dominację:P Nie ma mowy o seksie, klient nie moze mnie nawet dotknąć. No, jesli jest grzeczny to może mi buty wylizać jedynie:P Nie wiem czy w taką dominację chciałabyś się ze swoim mężem bawić. Ale jeśli tak to tak w delikatnej wersji: każ mu klęknąć na podłodze (nago) zwiąż ręce, nogi, weż jakiś pasek i go poklep nim po posladkach i stopach mówiąc przy tym, że jest twoim kundlem i niewolnikiem:P Tylko tym paskiem to ostroznie by mógł na pupie usiąść:D Jak ci się spodoba to fantazja poniesie cię dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość ona 34 kochana, ja wykonuję profesjonalną dominację:P Nie ma mowy o seksie, klient nie moze mnie nawet dotknąć. No, jesli jest grzeczny to może mi buty wylizać jedynie:P Nie wiem czy w taką dominację chciałabyś się ze swoim mężem bawić. Ale jeśli tak to tak w delikatnej wersji: każ mu klęknąć na podłodze (nago) zwiąż ręce, nogi, weż jakiś pasek i go poklep nim po posladkach i stopach mówiąc przy tym, że jest twoim kundlem i niewolnikiem:P Tylko tym paskiem to ostroznie by mógł na pupie usiąść:D Jak ci się spodoba to fantazja poniesie cię dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przyjmuję arabów, hindusów, murzynów. Ogólnie żadnych kolorowych oprócz japończyków:D Tak, mój nick jest z arabskiego imienia Latifa, ale tylko tyle mam wspólnego z kulturą arabską:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przyjmuję arabów, hindusów, murzynów. Ogólnie żadnych kolorowych oprócz japończyków:D Tak, mój nick jest z arabskiego imienia Latifa, ale tylko tyle mam wspólnego z kulturą arabską:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 dziennie 5 dni/tygodniowo. Dopiero 3 mies w branży. Jak na razie to dobrze mi idzie. Biorę 200-350 zł / klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ona 34
latifka, oj nie, ja nie mam serca lać go pasem :D Latifka, a pamietasz swojego pierwszego klienta i w ogóle ten pierwszy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×