Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość latifka

Czy są tu jakieś prostytutki? Chciałabym pogadać o pracy

Polecane posty

Gość gość
latifka ty nie cwaniakuj to bovtak naprawde to ty jestes zerem i zwykla d***** a uwazasz ze jakas wielka pania, hahahaha a tylko sluzysz do j****ia i do nicego innego nie jestes przydatna wiec w*********j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są dominy, które pozwalają na seks, ale to raczej są mało doświadczone i mające małe pojęcie o tym. Bo prawdziwa domina nigdy nie upokorzy się seksem ze swoim niewolnikiem. Wyjątkiem może być rimming w jej stronę bądź mineta. Na stronach BDSM seksu domin z niewolnikami raczej nie znajdziesz, a na takich powszechnych to normalka. Wiele domin też ogłaszających się na portalach za kasę ma napisane w ogłoszeniu, że seks jest wykluczony. I po tym poznaje się prawdziwą dominę, te co zgadzają się na seks biorą za to dopłaty, więc chodzi tylko o kasę, a wielu facetów idących na dominację prawdziwą woli zaznać służby z prawdziwą panią, która nie pozwoli niewolnikowi nawet za dopłatą się bzyknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co ma ich liczyć? Czy handlowiec liczy wszystkie swoje transakcje czy lekarz liczy pacjentów a listonosz wszystkie doręczone listy? Głupie pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z prawdziwa Pania hahahah raczej z s****wem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ona 34
na złość nie powiedz :P niech poczuje bicz boży prawdziwej dominy :classic_cool: zmykam, to mój ostatni post. milego pa ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ona 34
a w sumie jeszcze posiedze, dziura mi zaczeła swedziec na mysl o tylu sztywnych pałach w tej robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona 34 widaac tez masz zapedy k***eski i cdz stad lepiej ssac paly zulom,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda mam dopiero skończone 18 lat,ale zajmuję się tym więc jeśli masz ochotę odezwij się.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd jesteś i czy pomoglabys dziewczynie chcącej się sprawdzić w tym zawodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzien dobry, chcialem zamowic k***e na ciagniecie paly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ona 34
za troche kasy zjem nawet gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ona 34
kazdy zawód potrzebny jedni pieka chleb inni szyja ubrania a inne laski przyjmuja do dzioba. takie zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomóc mogę, ale tylko udzielając wskazówek i rad. Nie polecę ci natomiast żadnej agencji czy innego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latifka a czy twoi rodzice wiedza czym sie zajmujesz, masz z nimi kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanurtowana_do_granic
Z tych filmów z zakresu dominacji, czy pseudodominacji, które widziałam, jeden wyglądał tak: na krześle siedział związany mężczyzna, zakneblowany, zakryta twarz. Domina była śliczną i zgrabną dziewczyną, ubraną w czarny lateks, który odsłaniał to i owo ;) Przez jakieś 15 minut znęcała się nad nim i nie pozwalała mu dojść, z rekwizytów miała tylko masturbator, który przez krótki moment służył do zadawania katuszy ;) Po tym czasie usiadła na tego związanego pana i... mieli ładne "creampie". Nie powiem, ale spodobało mi się takie coś. :D Ale rozumiem o co chodzi z "prawdziwą" dominacją, bo to wyjaśniłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ona 34
jej rodzice wiedza. pisała o tym wczesniej. ojciec raz zaszedł jako klient.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latifka a czy twoi rodzice wiedza czym sie zajmujesz, masz z nimi kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Warszawy :) Jednak teraz spotykam się z 3 stałymi partnera :) Odezwij się jeśli masz ochotę na meila: alanowak9696@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz się posypia oferty i wyzwiska na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, to tez jest dominacja, ale połączona z seksem. Ja takowej nie robię i wielu niewolników pyta mnie przez telefon czy uprawiam seks z niewolnikami, bo niektórzy np. sobie tego nie życzą i chcą mieć dominę taką prawdziwą, która się kundlowi tknąć nie da. Ja na dominacji seksu nie uprawiam choć mogłabym, bo za to jest ekstra kasa, ale mam drugie normalne ogłoszenie na seks, więc wolę robić dominację scisle profesjonalną. Nabzykam się w innej wersji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latifka WEZ OPOWIEDZ NO !!!!! twoi rodzice wiedza czym sie zajmujesz, masz z nimi kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanurtowana_do_granic
jakaś cisza w temacie się zrobiła, wszyscy poszli odreagować po moim poście ;D ;D :D @latifka, a nie boisz się (może nie masz nic przeciwko?), że klienci będą filmować z ukrycia? Nie boisz się filmików z sieci ze swoim udziałem? I inne pytanie, nie boisz się "surprise creampie" - creampie-niespodzianki, że klient szybko ściągnie prezerwatywę i skończy w Tobie, a potem uda i będzie się zarzekał, że sama się zsunęła? Chyba że bardzo uważasz jak nie widzisz co klient robi (np. w pozycji od tyłu) i wyjmuje członka na chwilę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na trudne pytania nie odpowiada. mimo ze jest tu anonimowa kurfą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja na dominacji seksu nie uprawiam choć mogłabym, bo za to jest ekstra kasa" Można zapytać jakie stawki wchodzą w grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×