Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

no to za kilka dni naszemaucie rzuca sie z wnioskami 500 plus

Polecane posty

Gość gość

do Mopsów i innych punktów składania :P ha ha ha darmozjady pieprzone o 500 zł zamiast sie do roboty zabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz i wymadrzaj sie gdzie inadziej miernoto Pierwsza skladam wniosek do gminnego osrodka pomocy. Nie pracuje ale moj maz prowadzi firme, samych podatkowch odprowadza miesiecznie prawie 10 tysiecy. Wiec dlaczego mam nie skorzystac z 500 zl, skoro daja kazdemu ? Idiotki z POlski bede sie unosic honorem ? W Niemczech daja podobne zasilki, bierze kazdy i nikt tego nie komentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli twój męzus bedzie oszukiwał US abys mogła dostac 500 zł no i dlaczego leniwcze do pracy nie idziesz bo 500 dostanies z. wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjanij jak moze oszukiwac US ? ni eide bo mam dzieci.Myslisz czasem czy za ciezko ? cala energie przeznaczasz na wyzywanie sie na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wniosek złożyłam w zeszłym tygodniu.Tak tak..u mnie już przyjmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my miesięcznie podatku doprowadzamy prawie 3 tysiące. żeby mieć swój kąt wzięliśmy kredyt. kupiliśmy działkę i zbudowaliśmy dom. po opłatach zostaje nam 3 tysiące. tysiąc co miesiąc odkładamy na czarną godzine. żyjemy skromnie. mamy 1dziecko, więcej nie moge- miałam guza i mam usunięta macie i jeden jajnik. te 500zl by się przydało, zawsze jakieś dodatkowe pieniądze na ekstra wydatki. A tak, tylko Państwo wyciąga do nas rękę po podatek od dochodu, od nieruchomości, VAT placony w każdym artykule... A dla nas nie ma nic :( te 500 zl powinno być zamienione na dodatkowe zajęcia dla każdego dziecka- w zależności co kto lubi-ośrodki opieki powinny takie zajęcia finansowac-np basen, tanie, karate. I powinno się to należeć na KAZDE dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha a ja 1000 zł dostanę i kupujemy nowe autko w leasing, będzie na połowę raty co miesiąc :D niech doopa cierpnie wam zazdrosnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to sa nasze maucie? :-) ja dostaje tysiac kosiniakowego a od kwietnia jrszcze 500+ i gitara. Bardzo dobrze ze jest uzaleznione od dochodu jesli chodzi o pierwsze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już w piątek zamierzam złożyć wniosek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×