Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agatalu

dzieci polsko afrykańskie

Polecane posty

Gość gość
ale jak to twoje dzieci wygladaja jak arabskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano normalnie. :) Nie są zbyt ciemne, mają duże wąskie nosy, pociągłe twarze, nie mają dużych ust. Jak mali Arabowie. Najstarsza nosi okulary i wygląda jak Żydówka. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to prawda z tym intensywnym zapachem Murzyna ? Na chemii kiedyś nuaczycielka mowiła że oni mają podwyższona zawartosć kwasu moczowego w organiżmie i stąd ten zapach.. To prawda ? a może na niektóre białe to działa jak afrodyzjak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, bo mają najwięcej gruczołów apokrynowych. Ale my Europejczycy też śmierdzimy. Najmniej tych gruczołów mają wschodni Azjaci. Co nie znaczy, że od takich ludzi wali, bo przecież każdy się codziennie myje i dezodorantuje. Jak się dba o higienę to od nikogo niczego nie czuć. Jak ty się nie myjesz, albo używasz marnych deo to też od ciebie śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Murzyni śmierdzą no, no, no..... pewnie dzisiaj tramwajem jechałam z samymi murzynami, bo waliło niemiłosiernie o tych naszych polskich białych murzynów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 16 10
na ziemi są trzy rasy ludzkie przypisane kulturowo i etnicznie do określonych regionów i nie powinno się tego zmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Polacy się nie myją albo nie domywają. Szczególnie ci starsi. Jak się zaczyna lato i każdy wskakuje w krótki rękaw, to w tramwajach i autobusach nie idzie wytrzymać jak ci tacy staną nad głową i trzymają ręce w górze przy barierkach. Normalnie fiołki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 16 10
polacy to polacy tamto rzygać się chce normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To rzygaj. A jak piszesz, że ktoś innej rasy to, ktoś innej rasy tamto, to jest cacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 16 10
nie piszę takich rzeczy. na całym swiecie ludzie są tacy sami nie ważne czy czarny żółty biały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedne te dzieci... Jeszcze życie np w uk to zrozumiem tam się nikt nie dziwi ale w pl dla takiego dziecka to wyrok. Znam jedna samotna mamę ktora ma dziecko z murzynem, umawiala się z jednym facetem a ten jak się dowiedział ze ma dziecko mulata zwial czym prędzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracając do zapachu to u moich dziewczyn niczego takiego nie wyczuwam, ale np. mój synek ma bardzo intensywny zapach potu i ogólnie bardzo się poci od wczesnego niemowlęctwa. Ale to samo mogę powiedzieć o 100% polskim synu mojej kuzynki, który pocił się prawie jak nastolatek od samego przedszkola - bardzo intensywnie, pomimo idealnej higieny w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polaków w dużych miastach imigranci i miksy nie ruszają, ani tym bardziej nie dziwią. Jak jesteś z małej mieściny albo ze wsi to możliwe, że jest to dla ciebie niepojęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli zaraz autorka to w końcu samotna mamusia ? Bo jakoś mętnie pisze ..raz ten 'oświecony" murzyn jest przy niej a raz nie to żyją w UK to sama bez niego wraca do Pl ... ciekawe czemu nie do Nigerii jak czarni tacy ok. a "polaczki" śmierdzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha pocieszajcie się tą tolerancją, ale prawda jest taka, że za plecami większość się z Was śmieje, a fe czarnuchy, nienawidzę czarnych jeszcze bardziej niż Arabów, banany prostować, a nie nasze dziewczyny zapładniać, mój Ojciec ma taką pracę, że podróżuje po całym świecie, od Stanów, przez Europę po Etiopię czy Katar. Poznał ludzi różnych narodowości i zawsze mówił, że najbardziej leniwi są czarni, a wasze dzieciaki są zwyczajnie biedne, bo prędzej czy później rasizmu doświadczą boleśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 16 10
nie chce mi się z wami gadać.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.35 10/10!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no to chyba raczej powinnaś piętnować rasizm, a nie rodziców dzieci z mieszanych małżeństw. Typowo polskie cebulackie myślenie "ofiara jest sama sobie winna, a oprawcy są cacy, bo tak i ch.j" Biedna to jesteś ty, bo jesteś mega rasistką jak i ten twój przygłupi tatuś zapewne tirowiec dymający tirówy :P Nie, nie mam czarnego dziecka ale na taki debilizm jak twój nie mogę patrzeć wręcz. jeszcze sama siebie lajkujesz żałosna debilko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak cię czytam, to cieszę się, że mam względnie normalne środowisko i normalnych sąsiadów, a nie takie szare zasiedziałe Mariole i Janusze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój ojciec ma pracę, dzięki której podróżuje, a spłodził takiego suchara? How come? :D Widzę, że cię wyobraźnia ponosi. Na Marsie i Księżycu też już był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ofiara jak zwykle winna jest temu, że ja prześladują :o Oj biedne te dzieci, biedne te dzieci, bo PRZEZ KOLOROWYCH RODZICÓW będą im ludzie dokuczać. Po co tępić rasizm i głupotę? Tępmy inne kolory skóry, a problem rasizmu zniknie. Tak, to z kolorowymi i ich dziećmi jest coś nie tak, a nie z tymi którzy bezmyślnie ich wyśmiewają i im ubliżają. No czy wy się baby słyszycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kenia i nigeria semickie rysy no padne czrny pozostanie czarnym i dlugo t sie jeszzce nie zmieni.Omena Messa opowiadala jakja wyzywali od malp..a te czasy juz.. nie sto lat z amurzynami.Poznanski raper ma dzieckoz czarnoskora.wstawil zdjecie dzieciaka to masa poleciala komentarxzy negatwynych.. oo malpe se kupil itp..wejdzw neta poczytaj o tym//bieden te dzieci uk inne kraj ale w pl zyc?? nie nigdy moje e tez jasne nie bedzieps.l bym nigdy nie zamieszkala bo mysle ze sniade juz moze miec problemy nie wazne z jakiej czesci swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie hahhaha :D ojciec niby taki obieżyświat a syn rasowy cebulowy janusz? eeee.......... :D nic nie pasi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam przyjaciolke ktora ma corke mulatke i jesli chodzi o wlosy to wiem ze uzywa specjalnych preparatow, szczegolow nie znam. Mala ma loczki ale da sie spiac czy uczesac. Jedna istotna rzecz o ktorej tu chyba nikt nie wspomnial - ta dziewczynka potrzebuje znacznie wiekszej dawki witaminy D niz biale dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwczynka w Afryce goli sie wlosy na zero, dlatego ze nie da sie nicz nim zrobic w tych wlosach zagniezdzaja sie muchy i inne owady. nawet umyc sie teg nie da bo to sa wlosy jak plastik i woda z nich splywa...goli sie na sero i peruka albo warkocze do naturalnych..p********eeee serio dla mnie to odwaga miec dzieckoz czarnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No świetny przykład jak nic. :o A to ty nie wiesz kto głównie słucha polskiego rapu? Polska biedota z szarych obskurnych blokowisk, czyli dresy i karki, wyznawcy polskiej megalomanii, nienawidzący nikogo, nawet siebie na wzajem. Spodziewałeś/-aś się po nich tolerancji? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małpy wooooon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale to chyba z tymi co wyzywaja jest cos nie tak i nalezałoby coś zrobić nie uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Polsce tez kiedys golono wlosy na zero jak dziecko zlapalo wszy i co z tego? A o koltunie polskim slyszalas?? Autorka nie zyje w kraju 3 swiata zeby nie mogla wlosow dziecku umyc. Te wlosy sa inne i wymagaja innej pielegnacji niz typowe piorka blondynek takich jak np moja corka ale nie tworz problemow tam gdzie ich nie ma. Pracowalam z dziewczyna z Kamerunu ktora miala wlosy do pasa pozaplatane w warkoczyki i w zyciu nie slyszalam od niej zeby ktokolwiek golil dziewczynkom wlosy. Wrecz przeciwnie, wlosy to duma kobiety i ona potrafila spedzac godziny nad tymi warkoczykami. Moze w masajskich wioskach gola, ale to nie jest standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam koleżankę z RPA i chemiczne je prostuje u fryzjera co jakiś czas. też mi coś, w XXI wieku to chyba nie jest jakiś nie wiadomo jaki kosmiczny zabieg. Jedne farbuję, jedne kręcą, a inne prostują no nie przesadzajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×