Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ognisty k***s 28

Dlaczego kobiety tak kochają obciągać?

Polecane posty

Gość sasscath
Nie rozumiem co jest w tym przyjemnego dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli sex jest taki zdrowy to prostytutki powinny żyć 200 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytutki tylko do 35 lat uprawiają seks.Potem to sporadycznie lub wogóle,po co taka stara jak są młodsze i ładniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytutki ? Dla nich seks po pewnym czasie nie jest przyjemnością,uprawiają go z każdym facetem,nawet z takim który jest obrzydliwy.To nie jest przyjemne kochać się z jakimś smierdziuchem,grubasem czy wieprzem spasionym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ognisty ku_as 28
Ostatnio znowu miałem okazję zaszaleć z pięknymi kobietami- napalonymi zapomniałem dodać, mam seksu potąd że muszę od tego trochę odpocząć, ale chętnie bym popisał z kobietami o tym tak poważnie dlaczego i co w tym jest tak cudownego, że one wręcz same się o to proszą???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ognisty ku_as 28
Kobiety możecie pisać na tego @ ognisty.k***s@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tylko szmaty to robią, szanująca się kobieta tego na pewno ci nie zrobi, niech to dotrze do tego twojego małego móżdźka, widać z kim się zadajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ognisty ku_as 28
Porządna kobieta nigdy nie wezmie do ust, to niech się porządna kobieta pożegna z udanym związkiem, każdy facet to lubi i tyle a jak masz faceta i mu tego nie robisz bo się "szanujesz" to prędzej czy pózniej zrobi mu to inna, która się "nie szanuje" Pozdrawiam. Ps. Swoją drogą nie mam pojęcia co na tym forum robią cnotki, porządnisie i faceci krytykujący ludzi, którzy potrafią korzysytać z życia ile wlezie. Proponuje wam założyć forum modlitewne a nie przesiadywać na erotycznym i zakłócać spokój ludziom WOLNEJ woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd one wiedzą,że lizanie jajek jest tak przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie nie wyobrażam "obrabiania kolby" obcemu facetowi..co innego ukochanemu :P nie wierze,że tyle lasek leci na coś takiego z obcym facetem..nawet jak przystojny to co z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bajkopisaź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochają, oj bardzo. Bo lubią aksamitną gładkość, drżenie przy liźnięciach, brykanie w dłoni przy ssaniu. Lubią słyszeć pomruki zadowolenia i jęki rozkoszy . I takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycata mężatka
Ja też uwielbiam obciągać ale swojemu mężowi. Nie wyobrażam sobie zrobić loda obcemu facetowi. Fuj, dla mnie to obrzydliwe ciągnąć obcemu. A z mężem naprawdę pozwalam sobie na wiele, od zwykłego lodzika, przez głębokie gardło, po ostre ******ie w usta. Podnieca mnie to, zwłaszcza jak wpycha mi głęboko, aż czuje jego jajka na twarzy. Powoli się chyba zaczynam uzależniać. Źle się czuje jak mi chociaż raz w tygodniu nie wsadzi k****a do ust z obowiązkowym spustem do środka. Ostatnio dostałam orgazmu jak pod koniec mocno przytrzymał za głowę, wsadził do końca i spuścił, czułam pulsowanie penisa i spermę wyciekającą bokami. Mega uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×