Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość gość
Sil_sb, trzymam kciuki :) dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina99
sil kcuki zacisniete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina i wiesz już jaka metodą miałaś zapladniane komórki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
powodzenia SIL. fragmin bez znizki 109 zł a z refundacja 9 zł !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorociak dzisiaj poszłam na bete laski z FB mnie namówiły hope pewnosci nie mam bo dokumentów nie widziałam, ale jak dzwoniłam do labo to pani mówiła ze było 9 komórek i wszystkie zostały "nastrzyknięte nasieniem" wiec mam prawo domniemywać ze ICSI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kobietko, czemu nie mówisz, juz kciuki zaciskam mocno mocno za ładną betę :) : ) :) Hope83, a dowiedziałaś się może, o te badania nasienia - gdzie najtaniej wychodzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, ile z Was jest na FB i w jakiej grupie? Bo kiedyś coś mi mignęło tutaj, że pisałyście tu o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina to 3mam mocno kciuki , o której będziesz miała wynik? Teraz musi się udać - jestem dobrej myśli :) Dorciak ceny są bardzo podobne - gorzej z okresem oczekiwania na wynik :( Bo wynik mamy mieć niby na kolejną wizytę - teraz właśnie piszę maila do MZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil jak się czujesz po punkcji? pisz ile jajec pobrali?:) Catarina to trzymam mocno kciuki za bete:) o której masz mieć wynik? który to dziś Twój dpt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope, my dostaliśmy ta karteczkę z badaniami do wykonania na pierwszej wizycie, ale zrobimy je teraz dopiero 11.04 gdy będziemy na wizycie, bo tam najtaniej wychodzi. A jak mój m. dzwonił do nich tam to powiedzieli mu, że oczekuje się tydzień na wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubineye
Catarina trzymam kciuki:) Ja betę robię dopiero we wtorek:) Sil - jak po punkcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam z komórki ale coś się wstawiać nie chciało. Pobrali 12 komórek, ale nie wiem jeszcze ile komórek jest dojrzałych. Zadzwonię do laboratorium ok 113 może mi powiedzą. Dr M chciał mi podać środki przeciw hiperce ale po punkcji powiedział że jajniki bardzo ładnie wyglądają i nie ma takiej potrzeby. Transfer najprawdopodobniej w piątek. Wówczas będzie do wykonywał dr Serfer. Na jutro umówiłam się w związku z tym na wlew z intralipidu, bo w piątek w czasie gdy miałam go mieć w Provicie, będę prawdopodobnie w trakcie transferu zarodka (a nawet - OBY - zarodków :) ). Bardzo bolą mnie jajniki, po śniadaniu wezmę nospę, powinna pomóc. Na sali podali mi ketonal ale niewiele mi pomógł na ten ból. Sporo osób tam dziś było i w zasadzie o 9:40 ja już z sali wyszłam (a 9 zaczęła się punkcja). Wyszłam jako pierwsza, dziewczyna która przede mną miała punkcję jeszcze jak wychodziłam - leżała. Dr M powiedział, że dziś jest dzień 12 komórek, bo dziewczyna która przede mną miała zabieg też miała 12 pobranych :) Catarina trzymam kciuki. Ale ty to wiesz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil, brawo :) oby teraz wszystko było dobrze, oby pięknie się zapłodniły. A powiedz mi, jak czujesz, dały coś te wszystkie tabletki przepisane przez dr J. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem m.in. dzięki nim stymulacja poszła dobrze. Niedługo zadzwonię zapytać o dojrzałość komórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil świetny wynik oby pięknie się dzieliły 3 mam kciuki!!!!Catrina za twoją betę tez 3 mam pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil super wynik:) teraz na pewno się uda :)trzymam kciuki za ciebie i catrine powodzenia dziewczyny!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czoraj ostatnia tabletke anty wzielam i czekam na @ i zaczynam swoja najwazniejsza droge..najgorzej pogodzic pracę z tymi podgladami:/..zobaczymy jak to bedzie..wy od punkcji do bety mieliście l4? Czy po punkcji na drugi dzień do pracy i potem po transferze kilka dni wolnego..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociakachna
Spokojnie Słoneczko - nie napalam się, ale my ostatni transfer mieliśmy 1 lutego więc może jeszcze jakimś cudem, jeśli nie to trudno... przestałam się pałować, adoptowaliśmy psa i co ma być to będzie, ale trzymam się dr M :) jeśli trzeciego podejścia nie będzie bierzemy pieniądze z UM i podchodzimy do 2+1 także plan awaryjny jest :) trzymam kciuki za Warszawę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociakachna
aaaa i sil trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubineye
Sil brawo:) Dziewczyny co ile godzin bierzecie Duphaston ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam jakies brązowe plamienia. Co to może być? Mam nadzieję ze nie @ się rozkreca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciociakachna, co to są za pieniądze z UM? ania609, ja też najbardziej martwię się jak pracę z leczeniem pogodzić, tym bardziej że nie chcę się w pracy przyznać, że się leczę na niepłodność. A wyjazdy służbowe spędzają mi sen z powiek, co jeśli w tym czasie akurat będę miała stymulację? Można ewentualnie na czas zastrzyków/stymulacji dostać L4? Najchętniej to bym się zwolniła, ale niestety nie mogę sobie na to pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catarina trzymam mocno kciuki :) Aniu ja po punkcji poszlam do pracy ale tylko dlatego że obiecałam że przyjdę ale czułam się źle wszystko mnie bolało ale jakoś 8h wytrzymałam. A od transferu to już l4 wróciłam do pracy dopiero 2 dni przed betą. Peonia chyba Sil miała na cały okres stymulacji L4 więc pewnie się da to jakoś załatwić. Smutasku nie wiem co ci poradzić mam nadzieje że to jednak nie @ boli cię coś jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na L4 od 1 dnia stymulacji w długim protokole (więc już wieeele dni). Dziś była punkcja i czuję się dość źle. Wzięłam leki przeciwbólowe ale dalej bolą jajniki masakrycznie. Na pewno bym jutro do pracy nie poszła. Do labu dzwoniłam - mam 8 dojrzałych komórek, transfer w piątek lub w sobotę - zależnie od zaleceń lekarza. Dr M mówił o piątku, co też panu z labu powiedziałam. Powiedział że sprawdzi kartotekę i jakby to miał być piątek to jutro będą do mnie dzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasku nie nakrecamy sie bo czasmi wiele tych objawów jestesmy w stanie same wywołać naszymi nerwami bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętajcie, że objawy ciąży są identyczne jak na @. Spokojnie. Tylko spokój nas uratuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×