Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

mam nadzieje ze bedzie dobrze...że nam wszystkim sie uda...juz mnie to męczy..;( nie mogę sie denerwować ale jak tu się nie denerwować jakto życie jest takie poje...ne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mandy11 przykro mi :( i co teraz? Myślicie o in-vitro? Bo wiesz PiS rządzi wiec nie wiele czasu zostało....nie zdziwi mnie jak od lipca wszystko wstrzymają :\ Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny... Lalika na pewno będziemy próbować.. Zobaczymy na ile nam PiS na to pozwoli... Catarina :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Aniu ostatnio sie dowiedziałam ze mają teraz dużo ciąż za pierwszym razem także nie stresuj sie, nic innego nam nie zostało jak być dobrej myśli. Tym bardziej, ze jestem przekonana, ze uda ci sie stymulacja, będziesz miała mrozami i jak nie za 1 to za drugim transferem sie uda. Nie panikuj :) każda chce zajść za 1 razem, ale nawet naturalnie cieżko zaciążyć w 1 cyklu, a szanse są podobne jak przy in vitro. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Gratulacje Catarina! Super wieści, mowię Wam, to ta wiosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Kasiurek :* musi mi sie udac za pierwszym raze bo nie mamy pieniedzy na kolejne podejscia ...trzymajcie sie dziekuje wam za wsparcie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina bardzo sie ciesze i trzymam kciuki za piekny przyrost. Smutasku ja mialam krwawienia o 5-6 dpt zawsze rano czasami takie skrzepy az byly ochyda a jednak jedno malenstwo ze mna zostalo. Aniu mi sie rez udalo za pierwszym razem tak wiec glowa do gory :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania życzę ci oby wam sie udalo za 1 razem... Stres i nerwy będziesz miec na pewno duzo większe..... Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie się udał 2 transfer ale z 1 stymuacji. Iwci też tak się udało z mrożaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale super Catarina :) takie info dają power :) Mandy, popraw koronę i do przodu.... Aniu, będzie dobrze, uda się bo wszystkie na to zasługujemy, tylko jedne wcześniej drugie później... a ja się jeszcze zastanawiam, bo skoro mamy 2+1 i będą mrożone jajca, to po rozmrożeniu się liczy jako tez pierwszy raz czy musze jeszcze osobno kriotransfer zapłacić :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catarina :) życzę teraz pięknego przyrostu :) Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina no to jeszcze tu pogratuluje normalnie mam mega zaciesz od odczytania sms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
catarina, oby teraz pięknie rosła beta i zarodki ładnie się rozwijały :) dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nie stresuj sie bo jest kilka dziewczyn ktorym udało sie tutaj za pierwszym razem. Malinka, Catarina, Fif, Malisia z pierwszym dzieckiem bo teraz o drugie musi dluzej walczyc, Fifaszek, Hope udsly sie dwa transwery ale za kazdym razem beta jej spadla:( pewnie jeszcze kogos pominelam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anies kriotransfer kosztuje 1000 zl,mimo programu 2+1 za krio placisz 1000 jesli masz mrozaki a pierwszy swiezy sie nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasia1989
Mnie pani na recepcji powiedziała ze crio kosztuje 800 zł i liczy sie jako pierwsze podejście czyli albo płacisz 800 zł albo podchodzisz do drugiej próby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil co suplementowalas przed,stymulacja? UCiebie teraz mega progres. Ja jestem przed kolejna stym pierwsza npunkcja odwolana bo E nie rosl mimo wielu pecherzykow. Mendy przykro mi trzeba dzialac dalej Ania 609 wierzymy i Ty tez musisz tylko nie nakrecaj sie za bardzo bo to stres nie potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie dr M mowil,ze 1000 ;-/ Gdybym z pierwszej stymulacji miala mrozaki to placilabym 1000,a ze nie mialam,musialam podejsc do drugiej stymulacji... Moze podal 1000 z lekami?,nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catrina super gratuluję - zmiana dobrze Ci zrobiła :) do 3 razy sztuka, więc po prostu musiało się udać :) Mandy przykro mi, ale inseminacja rzadko się udaje niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W cenniku GynC jest napisane Kriotransfer 1000 a 800 embriotransfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania mnie tez sie udało za pierwszym razem dwa lata temu.... I teraz za drugim tez..... Za tydzien sie okaże czy sa dwa serduszka czy jedno bo dr sam nie był przekonany czy dobrze widzi, wiec na karcie ciazy narazie mi nie zaznaczył czy ciąża pojedyncza czy bliźniacza. Catarina hip hip hurrrrrrra!!!! Teraz trzymamy kciuki za piękne przyrosty. Jupi!!!! Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×