Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

JOAFER ja będę miała scraching - dr wpisał już fo do mojej karty i on jest refundowany tylko nie wiem czy do tego też można zastosować embroglue czy już nie , ale to jest już płatne, Nikita ja dzisiaj byłam u dr Grygi i też się zalamalam jak mi powiedział, ze wynik badaia immunifenotypu jest niepełny - napisał mi to oficjalnie na opinii lekarza i pójdę z tym do Provity z prośbą o uzupełnienie, bo bez tego wyników nie można dobrze zinterprertowac :( ja juz intralipid odpuscilam - bo jemu zawierzylam- to pierwszy lekarz który naprawdę wzbudza zaufanie, nie nadciąga, a właśnie czy dr Janosz jest immunoligiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tasia ładnie to tak komuś z pod nosa lutinus zawinąć np ładnie ? Ha ha ha pozdrawiam Cię MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasia1989
haha MaBo no przepraszam Cie bardzo, natępnym razem dam Ci szansę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania,a nie lepiej jakbys poszla w 6ds?,zamiast w 4,skoro w 5 nikt Cie nie przyjmie... zadzwon sobie do GynC popros zeby polozna albo p.w recepcji zapytala dr kiedy przyjsc.Bo pojdziesz w 4 i kaze Ci przyjsc w 6 jeszcze. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia dzieki wielkie. Wlasnie kogoś takiego szukam. Jak dzwoniłam do gyn do położnej bo moj dzień podglądania wypadł w niedziele to powiedziała, ze zawsze lepiej dzień przed niż dzień po. To samo potwierdził dr. Zreszta lepiej iść raz więcej niż cos przegapić. Takie jest moje zdanie. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil pisalas zeby pic mleko w trakcie stym ja niestety samego go nie wypije bo nie lubie co myslisz o kakale albo moze jakos inaczej je dostarczac do org?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co czytałam można pod różnymi postaciami - kakao, budyń, kaszka... Byle spożywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie potwierdzam, badania prenatalne w gyn to tylko dr Rozmus -Warcholińska! Wspaniała lekarka, sympatyczna, wszystko tłumaczy, pokazuje i jest wybitnym specjalistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Kochane! Nikita, Dziołcha, nie znikaj tak nagle - cieszę się, że wróciłaś :) Z tą immunologią to rzeczywiście jest jak pisze Sil - głowa do góry na pewno będzie dobrze. Sil - gratuluję mrożaczków - ja widzę po Tobie od dłuższego czasu mega pozytywne nastawienie - również wierzę, że przełoży się na wynik tej procedury :) Ja dzisiaj 9ds - moje komórki leniwie rosną - dzisiaj dopiero 14 mm - czy któraś w Was miała tak późno punkcję - późno tzn. po 14 dniu stymulacji? Co zrobić aby poprawić endometrium - u mnie słabizna :( Pozdrawiam wszystkie! Allessa ps. czy któraś z nas nie miała już walizek popakowanych?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno pójde w 4ds moze jak zobaczy ze za wiele sie nie dzieje na tych moich jajnikach to zwiekszy mi dawke ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny...jaka ja głupia..dostałam wypowiedzenie bo firma się likwiduje transfer w pt...oczywiście nie wycelowalam wolnego bo wzielam wt, śr, czw..i dalej się czaje zadzwonić i mi głupio ze chce przedłużyć urlop..a prace mam do końca czerwca! ! Aż jestem zła na siebie zamiast olać to ja to przeżywam jakbym priorytetów nie umiała znaleźć..potrzasnijcie mną ; ( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allessa staram się być pozytywnie nastawiona :) Ja za 1 i 3 razem miałam 11 ds. Za 2 razem 9 ds. Nigdy nie wiem jak duże były pęcherzyki. Za 2 razem skończyli stymulacje bo były duże i dr M bał się że same popękają. Teraz zaś powoli rosły. W zasadzie na pogdlądaniu byłam w 12 ds, ale już wtedy dr M kazał odstawić leki i nie brać ich wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz nie mówić o tym ze bym szła na l4...Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Madzia współczuję. W sumie nie wiem co bym zrobiła w takiej sytuacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Madzia skoro już dostałaś wypowiedzenie idź na L4 od piątku, ja bym tak zrobiła, praca jak nie ta znajdziesz na pewno inną a transfer teraz ważniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde Madzia praca to nie wszystko a dzidzius? No chyba sama sobie odpowiedziałaś co? nie daj się MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale miałabyś sil skrupuly zeby zadzwonić i ich olać..? bo po transferze chce leżeć odpoczywac z 5 dni..a prace mam stojąca. Potem będę żałować ze powiecilam się pracy której już nie miałam zamiast patrzec siebie i odpoczywać po transferze który mogłyby się udać. Mam urlop jeszcze, a się czaje przedłużyć bo koleżanka w tym czasie ma zaplanowany 1 dzień urlopu.. olalybysie patrzały siebie ? Q..koleżanka ma kosmetyczkę a ja transfer... Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym nawet jutro do GynC zadzwoniła i poprosiła o wypisanie wstecznie L4 na stymulacje, chyba 2 dni do tyłu mogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia idź na L4 na 2 tygodnie! Należy Ci się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz nawet nie chce l4 ino urlop..i nie wyobrażam sobie jutro zadzwonić do szefowej ze chce przedłużyć..; (( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek taki głupi zamiast patrzec swojego tyłka to ja jak bym miała mało problemie ino to przeżywam i myślę..ze będą złe dziewczyny itd..:( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madziu powinnaś zadzwonić i przedłużyć urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu współczuje Ci bardzo ale ja bym nie patrzała na prace tylko na transfer ..jesteś już tak daleko, że szkoda by było abyś zaniedbała swoje samopoczucie musisz w tym czasie odpoczywać i to jest najważniejsze dla Ciebie i twoich kropeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil, Ty nasza encyklopedio kochana, powiedz mi, czy brałaś w czasie stymulacji encorton? Bo co przepisała Ci dr J. do brania w czasie stymulacji? A jak brałaś encorton, to powiedz mi, czy powiedziałas o tym dr M? Dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym Madziu nie patrzyła na koleżanki..dzisiaj są jutro ich nie ma..uważam że w pracy nie ma koleżanek i tak każda patrzy na siebie i ty też patrz na siebie i swoje maleństwa...jak pujdziesz do pracy nic z tego nie bedziesz miała a jak zadbasz o siebie możesz zostać mamą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×