Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

peonia cały czas myślę, ma takie rozterki jak Ty :-) W 16 dniu cyklu umówiłam już wizytę na rozpisanie stymulacji, wezmę wtedy na pewno umowę na 2+1 i po poczytaniu podejmę decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubin przykro mi bardzo :( Masz rację, daj sobie czas, od tego tematu czasem trzeba odpocząć, bo zwariować można... My też chyba podejdziemy teraz po 1 mrozaczka, a po następne 2 już po jakieś przerwie... Hope, dr J. nie jest immunologiem tylko ginekologiem-połoznikiem, tylko że do niej w provicie odsyłają w sprawach immunologicznych. Tym samym większe jednak zaufanie mam do dr G. Poczytałam trochę o Intralipidzie także na zagranicznych stronach. Zdania samych lekarzy są podzielone i nie wiadomo co o tym myśleć. Były jakieś badania robione ale nie są na tyle obszerne by jednoznacznie stwierdzić, że I. pomaga. Po prostu jednym może pomóc (a nie musi) a innym nie. Loteria... Dr G głownie tym się podpierał, że na podstawie mało wiarygodnych badań wyciągają daleko idące wnioski i od zdesperowanych par wyciągają nagminnie kasę. Wiadomo że koncerny farmaceutyczne, kliniki tylko czekają na cokolwiek co zwiększy im zyski. Tak czy inaczej, każda z nas musi sama ocenić czy stać ją na coś co może nic nie dać. Ja teraz sobie daruję ten I. bo i tak biorę Encorton, a jego działanie jest podobne. Może następnym razem wezmę I. A i żaden lekarz ani pielęgniarka nie spytali się mnie czy przypadkiem nie jestem uczulona na soję i orzeszki ziemne, bo wtedy nie można brać tej kroplówki by nie dostać wstrząsu... Jadę do dr M, już się denerwuję tą wizytą.. Jeszcze te przeklęte mutacje MTHFR :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba tez bede rezygnować z imunologa dr Grygi 20.04 ale dam znać dopiero 18 po wizycie u dr Piekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tasia, jak jest 21 tabletek, to chyba 28.04. zakończę antyki. To kto jeszcze idzie ze mną? Tasia, mandy, jeszcze któraś? :) Widzicie jak fajnie? w grupie zawsze raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super, że tak szybko to 100% płatne L4 można dostać. Mam nadzieję, że niedługo do was dołączę, a tymczasem pozdrawiam wszystkie szczęśliwe ciężarówki :) Wszystkie będziemy prędzej czy później najlepszymi mamusiami na świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita dokładnie, a mutacja MTHFR się nie przejmuj - ja też ja mam ,czytalam ze ok 30 % populacji ja ma, tylko mało kto to bada- a my już wiemy, mamy zwiększone dawki kwasu foliowego więc będzie dobrze :) Catrina to prosze daj mi znać tego 18.04 - tylko jak coś to nie odwołuj proszę wcześniej tylko np 19.04 , ja czekam na wyniki kolejnych badań i myślę ze 20.04 już będą, a wizytę mam dopiero pod koniec kwietnia , a wtedy mogę miec juz transfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hope jasne ze dam ci znać,ja wczoraj pokazałam te wyniki mutacji dr P powiedziała ze to nie jest takie grozne, mam jesc zwiekszoną dawkę kwasu foliowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny poradźcie jak najlepiej się przygotować do tego wszystkiego napewno będę piła mleko i wodę biorę folic(0,4mg) oraz wit D co jeszcze polecacie? Dzięki MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaBo zażywaj jakis suplement, który ma więcej niż 0,4 mg kwasu foliowego. Ta wartość to minimum jakie musisz przyjmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Rubi bardzo mi przykro :( Ale masz mrozaki, to super:) Mi sie nigdy nie udało dochować mrozaka, i to mnie martwi, że te zarodki przestają się rozwijać, i że nigdy z tego nic nie będzie... Jakoś nie mam nadziei jak patrzę na tą tabelkę z brakiem rozwoju zarodków na karcie informacyjnej :( Miałam Amh 1,49. Dr powiedział, że po tych stymulacjach już pewnie jest ok 1. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil i co jeszcze? Dziękuję że zawsze starasz się pomóc i odpowiadasz jesteś super! MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy 1 i 2 protokole nie stosowalam żadnych suplementów, a teraz postanowiłam stosować u siebie i męża, ja biorę : 15 mg kwasu foliowego (zalecone przez dr ze względu na MTHFR ), femibion natal 1, koenzym q10, kwasy omega 3, Wit D3 w dawce 8000 (zalecone przez dr ze względu na niski poziom ), selen, cynk, magnez, i z polecenia dziewczyn colostrum, mioviran, no i jeszcze eutyrox na moją prolaktyne, mój M to co ja za wyjątkiem femibionu i mioviranu i kwas foliowy w dawce 0.4 . Do tego odstawilismy slodycze zupełnie i zdrowo sie odzywiamy (lepiej późno niż wcale) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Hope to bardzo pomocne ktoś coś jeszcze? Pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaBo w trakcie stymulacji należy unikać nasyconych kwasów tłuszczowych i wypijać ok 2 litry wody (ale nie samej wody bo ona przelatuje przez człowieka). Najlepiej dodać cytryny. Ja jeszcze jem morele suszone i daktyle (po 4 szt dziennie). Zaczęłam jeść w połowie stymulacji i jem do teraz, bo nie pamiętam czy to było wskazanie na stymulacje czy na po transferze. I od 1 do 5 dnia po transferze dziennie kilka plasterków ananasa wcinam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję wesołku; ) wiec chyba musze iść do apteki dziewczyny :) MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno zastosuje Sil dziękuję ci serdecznie MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope a powiedz mi ten colostrum i miorvirian to z polecenia dziewczyn czy lekarza bo czytałam że ten miorvirian to przy polonistyczny się bierze. Niewiem nie znam się . bo też staram się już wszystko co możliwe brać.. Dlatego pytam na co to konkretnie jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer colostrum i mioviran pokazywalam lekarzowi w Wawie i powiedział że jego zdaniem nie pomoże i nie zaszkodzi, wiec go biore dalej, na policystyczne też ale na ogólna gospodarkę hormonalną też , wiec postanowiłam spróbować, a Ty JOAFER będziesz szła długim czy krótkim protokołem? Wiesz że transfer mozemy mieć w tym samym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Rubineye - kochana tulam mocno.....odpocznij nabierz sił aby potem wrócić po mrozaczki które na Ciebie czekają.... Helen- kurcze to już tuż tuż na kiedy masz dokładny termin którego kwietnia? Już niedługo utulasz swoje szczęście U nas dobrze rosniemy aktualnie borykamy się z infekcja pęcherza i bakteriami mam nadzieję ze szybko przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MaBo ja brałam wit.d3, Femibion Classic, dha (polecane głownie przy niskim amh), koenzym q10, selen i folik. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Nika! Caterina super jak się ciesze ze się udało to nakręca bardzo pozytywnie nas wszystkie które się staramy MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Rubineye bardzo mi przykro :( następnym razem musi sie udać. Bądź silna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
A do mnie jeszcze nie dociera to ze mam w sobie 2 kropki. Mój M mi każe leżeć i jak na chwile chociaż przyjdę do kuchni zobaczyć co robi na obiadek to wywala mnie do wyra. :) chyba go jeszcze zaciągnę do odkurzania :) mam nadzieje, ze kuchnia po jego gotowaniu nie będzie wygladała jak pobojowisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×