Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Kasiurek dziś ta zasada raczej nie obowiązuje. Grania myślę, że dr J nie dopuści u ciebie do takiej sytuacji jak u Kasi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope kochana jaszcze niewiem wizytę mam 25 więc się wszystkiego dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czytam teraz o konsekwencjach tych mutacji MTHFR i jestem przerażona tymi możliwościami występowania chorób u dzieci... :-( A byłam taka spokojna, myślałam, że łykanie 5 mg kwasu foliowego wystarczy, a tu zonk... W tych opracowaniach jest napisane, żeby nie brać "normalnych" wersji kwasu foliowego, że to nawet szkodzi, należy brać te przyswajalne formy, a dr Gryga zaleca nam zwykły kwas foliowy w zwiększonej ilości... Ja już nie wiem, załapałam doła teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mandy gryga mówił ze te wersje metylowane wcale nie dają lepszych efektów bo czytal badania...zaufaj on wie co robi :) Tez mam tą mutacje i to w dwóch wariantach. Biorę 15 mg przez miesiąc potem 5. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandy nie czytaj tego - ja dałam sobie spokój, bo tak się denerwowalam tym MTHFR, a to nie pomaga w naszej sytuacji. Staram się do tego podchodzić tak ; ze przynajmniej wiem że to mam, oprócz tej wysokiej dawki kwasu foliowego jego łatwiej przyswajalna formę mam w innych suplementach. Dorciak halo - dlaczego się nie odzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, Hope dzięki, jesteście nieocenione... Muszę przestać czytać te internety, tylko się denerwuję, a mutacji i tak nie zmienię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczko84
Caterina a jakiego lekarza polecasz w Wawie? I jakie badania dodatkowo robiłaś oprócz tych z Gyn na pierqsza wizyte? Bo dostałam maila i nie wiem czy wszystkie są potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mandy bierz metylowaną wersję kwasu foliowego i będzie dobrze. Zasugeruj lekarzowi zeby CI przepisal taka forme. WYdaje mi sie, ze on moze nawet nie wiedziec o tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania u nas imienia brak. Mój M twierdzi że on wie jak mała się będzie nazywała i ja sie tego boje że on coś wymyśli za moimi plecami. Chyba że tak spanikuje i da co mi sie podoba hah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Sylwia159 - całkiem niewykluczone ze będziemy razem bawić maluszki i wstawać po nocach z podpuchnietymi oczami hehe Baska1988- powiedz mi jeśli możesz jakimi lekami leczylas zapalenie pęcherza antybiotyk Plus inne leki wspomagające?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj zaczęłam stymulację ... :) W poniedziałek podglądanko :) Czy olej z wiesiołka można brać podczas stymulacji ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky ja miałam duomox jako antybiotyk to jak miałam duże problemy z pęcherzem i nerkami. Duzo piłam i wcinałam albo piłam żurawinę. i lekarz powiedział że mogę brać żuravit. A jak sie białko mi zaczeło pokazywać w moczu to dostałam urosept od mojego gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina99
ja dzisiaj byłam znów na becie dr P mówiła ze jak do dzis bedzie prawidłowy przyrost to juz ostatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil mam nadzieję że dr J nie dopuści to takiej sytuacji że będę tyle po terminie leżeć. Helen tak planuje rodzić naturalnie jutro mam wizytę to może czegos się dowiemy bo jedyne zagrożenie tego porodu to takie że mały będzie za duży dla mnie do urodzenia a na razie zapowiadał się duży ale może zwolnił z tym przyrostem. Helen ty masz jakieś zalecenia że jak będzie dzień terminiu a nic nie będzie się działo to masz zgłosić się do szpitala czy coś ? boję się tego czekania trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope bierzesz Mofiran czy mofarian?na co to jest ?ten lęk przepisuje lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu Miovarian i nie jest na receptę, Ale na ulotce jest napisane ze pod kontrolą lekarza - pokazywalam mojemu i powiedział, ze jego zdaniem ani nie pomoże, ani nie zaszkodzi , więc biorę go dalej , a właściwie piję, Bo to saszetki do rozpuszczenia w wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catarina super :) jak ja bym chciała, aby i nam w końcu się udało. Hope, w piątek jadę do Warszawy. Będziemy wiedziec co i jak. Ale powiem ci, że dobry jest ten dr D. - mnie kazał odstawic wszelkie leki, suplementy, dopiero po punkcji. a Tobie powiedział, że to co przyjmujesz nie zaszkodzi, nie pomoże. Czyli co? dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorociak widze ze troche zmieniłaś nastawienie dobrze :) musisz myslec pozytywnie... to podstawa joafer tylko nie warszawiaka to będzie śląskie dziecko, to tak jakbysmy pojechali na wycieczkę i tam sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po trochu dziecko Gyn bo tam zaczełam swoja drogę z ivf, a invimed to tylko kontynuacja, Sil dobrze wiesz ze jakby mi dali gwarancje ze bede miała 3 podejscie nie przenosiłabym sie ale na tamten czas nikt nie umiał mi tego powiedziec. dzis juz wiem ze pewnie bym teraz zaczynała stymulacje jak Allessa, a i tak nie załuje ze sie przeniosłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
catarina, nastawienia nie zmieniłam, dalej się boje , że się nie uda :( boję się, że nie nie jest mi pisane urodzic dzidziusia. dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorociak kazda z nas ma takie obawy, i to normalne tylko musisz wierzyć ja tez po drugiej próbie byłam załamana, beczałam jak krowa a mama próbójąc mnie poceszyć ze są inne mozliwosci na rodzicielstwo a ja wtedy w głowie miałam tylko jedną myśl ze chce poczuć ruchy po sercem i bice małego serduszka. ona biedna sie popłakała jak jej to w taki sposób przedstawiłam kazda ma obawy, to mormalne spróbój zmienić nastawienie ja całkiem inaczej starałam sie podchodzić do tej ostatniej procedury, postanowiłam żyć normalnie i być taką jak kiedyś usmiechnięta i cieszącą sie z tego co mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Baska1988- ja mam antybiotyk Zamur 500 G i tez biorę Urosept Furagin kazał mi odstawić i pije soki z żurawiny i czarnej porzeczki mam nadzieję ze pomoże bo okropny mam dyskomfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×