Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość Sunshine_111
Catarina Pięknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiecie jak sie ciesze, dziekuje z wsparcie przez cały czas walki o mój własny prywatny cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek maż ma racje. Ja już dużo siedzę, ale widzę mord w oczach męża jak za długo to robię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek... korzystaj, niech mąż gotuje, sprząta itd. Ty się relaksuj i rozmawiaj ze swoimi kropkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Wykorzystam go do cna :) chciałabym jeszcze w inny sposób no ale cóż. Post :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe też dziś o tym myślałam Kasiurek. A potem sobie pomyślałam, że z tym całym wypływającym lutinusem? No way :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Ja zakładam zakaz sexu przez kolejne 3 mce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Jak sie nie uda w tym cyklu to nadrobimy za całe 3mce :) bo po antykach to bardziej mnie kręcił schabowy niż sex :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważaj, bo w ciąży może cię bardziej kręcić miska lodów i ogórek kiszony niż mąż :D Idealnym przykładem jest Iwcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiure86
Aż strach sie bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Wy bierzecie tyle witamin?lekarz wam kazał?ja biorę tylko kwas foliowy i witaminę d3..:/ coś jeszcze muszę brać?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Ale jestem zaskoczona tym, ze po transferze nawet nikt mi nie udZielil żadnych wskazówek jak postępować. Dr mi zrobił transfer, podziękowałam i tyle go widziałam ....dobrze ze Was mam bo bym wielu rzeczy nie wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Tak Aniu dzisiaj miałam transfer :) zarodki 3-dniowe klasy A, ale nie pamietam czy 4 czy 6:) 2 mi hodują do blastki a 2 zamrozili mi teraz. Wszystkie są klasy A. Wzięłam dzisiaj klej i intralipid. :) teraz biorę nospe i relanium, po którym mam fajny odlot :) ale boje sie skurczy macicy, wiec przez 4 dni bede brała a potem sobie daruje. Zobaczymy jak tam moje 2 kropki w brzuszku sobie poradzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
Catarina piękny przyrost. Helen to juz na dniach masz termin ale ci zazdroszcze :-) ja to mam tylko nerwowke kazdy cos radzi juz mam tego podwyrzej uszu ah Vicky oby szybko sie uporalas z tym pecherzem pamietam ze sama sie z tym borykalam w 2-3 mc nie zazdroszcze Kasiurek powykorzystuj go troche nie jedno musialas scierpiec wiec odpoczynek sie przyda. Ja bym tez chciala zeby mnie maz porozpieszczal a jak narazie czuje sie jak maly slonik jeszcze wszystko na mojej glowie. A co do sexu po transferze to mysmy mieli post od punkcji gdzies do 8tc i teraz od 32 tc az do 6 tyg po porodzie masakra nie wiem jak to wytrzymam. Izka co tam u ciebie jak mala pewnie rosnie szybko :-) Grania a ty jak tam? Ty jestes chyba tuz po Helen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Helen86 - 16 kwiecień to moje urodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Helen86 - super będę świętować podwójnie!!! Ja mam termin na 2 wrzesień ale lekarz będzie mi rozwiazywal ciążę w 36 tc przez CC czyli gdzieś początek sierpnia bo blizniacza wtedy już jest donoszona Trzymam kciuki za szybki bezbolesny poród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Catarina super wynik! Dzidziuś pięknie rośnie ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
A nie mówiłam :) weszłam do kuchni i mnie cofnęło. Obiad był pyszny, ale....:) sprzątania a sprzątania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
Kasiurek... kto nabrudzil ten sprzata :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubinne bardzo mi przykro trzymaj się i nie poddawaj. Helen to ty już niebawem będziesz mieć dzieciątko ze sobą. Baśka ja mam termin na 4 maj mam nadzieję że urodzę do tego terminu bo mam przykład kolezanki która ma prawie 2 tyg po terminie i ja już bym się bardzo stresowała i niechce tyle czekać. Przygotowania pełną parą siły coraz mniej ale czuję się dobrze. W czwartek mam wizytę zobaczymy co tam się dzieje u Wiktorka :) Helen Baska a wy imiona już macie jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
U nas raczej funkcjonuje " ja robiłem obiad a ty ogarniesz po obiadku :)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania ty tez chcesz rodzic naturalnie tak jak ja? U mnie bedzie Oliwierek :) Choc Wiktorek tez mi sie podobał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×