Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość gość
aaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalika, ja też biegaczką jestem i ubolewam bardzo, że już nie mogę biegać. Ale dla dziecka zrobimy wszystko! Powodzenia dziś i daj znać jak już będziesz po transferze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, w którym szpitalu będziesz rodzić? Bardzo Ci kibicuję, bo Twoją ciążę śledzę od początku. Cieszę się, że wam się udało :) wszystkie idziemy tą samą długą krętą drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja @ po ovulastanie trwała cały 1 dzień! 2 ds za mną :D mam nadzieję, że uda się wyhodować dobre jajka i będą z tego piękne zarodeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baśka, trzymam kciuki :) Mi się zawsze marzyło, żeby moje dziecko było z maja. Najpiękniejszy miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia jak sie czujesz ? Ja przy stymulacji czułam sie kiepsko. Dzisiaj idę na kolejny podgląd i zobaczymy co dr powie, dzisiaj juz nie brałam gonalu i menopura tylko cetroide.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia, dziś póki co czuję się dobrze, nic mi nie dolega. Wczoraj miałam taką migrenę jak jeszcze nigdy w życiu. Pół dnia przeleżałam. Dziś mnie te zastrzyki bolały, nawet krew poleciała. A wczoraj tak gładko poszło. Tasia, a ty który ds dziś masz? Mój M się zastanawia, czy tego menopuru wystarczy, bo tam tego tak mało jest. Ile dni brałaś ten menopur? a ten cetroide to ile dni musisz brać? Wiesz już kiedy punkcja, czy dziś się dowiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam 9ds, teoretycznie powinno starczyć menopura na 8 dni. Cetroide zaczęłam brać w 7 ds i i dzisiaj tylko to wzięłam. Dzisiaj sie dowiem co dalej. Mnie najbardziej bolał gonal, menopur jak M podawał mi pomału to nie czułam, cetroide nie bolał w ogóle przy podawaniu ale za to po rośnie mi tak jakby guz i mam siniaki po tym. Krew tez mi leciała, ja smarowałam sobie kostka lodu przed zastrzykiem i na prawdę było o niebo lepiej. Z każdym dniem powinno być coraz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia- dobrze kojarze ze ty to Ty- lilou? :) Ja w Gliwicach bede rodzila :) Spotkanie z polozna bardzo dobrze wspominam- w sobote ide raz jeszcze potem pod koniec maja pokaze mi porodowke itd na poczatku lipca mam przyjsc na ktg albo w czerwcu jeszcze :) a potem bedziemy dzialac :)) Do szkoly rodzenia sie nie zapisywalam za to wykupilam prywatna polozna ktora od momentu jak przyjade do szpitala az do wyjscia bedzie z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia, a wizytę miałaś w których dniach? Pamietam, że w 5, bo była sobota, a następna to 9ds? Chodzisz 2h przed wizytą na badanie krwi? Ja mam w sobotę podgląd (5ds) i zastanawiam się, czy już mam być te 2h wcześniej, żeby hormony zbadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, dobrze mnie kojarzysz :) Jednak Gliwice, a nie Pyskowice? No to ekstra z tą prywatną położną, będziesz miała opiekę tylko dla siebie. Brzuszek duży już? Jejku jak ja bym też już tak chciała. Cały czas byłam bardzo cierpliwa, ale teraz to już nie umiem się doczekać tej ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mam 9ds. Trzeba być godzinę przed wizyta to wystarczy. Ja juz w 5 ds byłam na badaniach bo jak nie przed to i tak robisz po a ja juz na wizycie wiedziałam ze wyniki mam dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo brzuszek juz spory :) Tak jednak Gliwice bo maja duzo lepszy sprzet i lepsza kadre ratownicza a Pyskowice sa ok o ile nic sie nie dzieje... jakby cos sie dzialo to wysylaja i tak do gliwic wiec bez sensu... Nie macie w sumie duzych problemow wiec wydaje mi sie ze in vitro raz dwa wam pomoze :) tak jak nam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I choc tridno w to uwierzyc- kazdej sie uda. Bo to walczy ten zwyciezy to rylko kwestia czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisalam post i mi go wcięło.. Dzisiaj rano jak bylam z moim kochanym pieskiem na spacerku to widziałam bociana :) to byl znak mam nadzieję bo chodzę tam 3x dziennie od 5 lat i nigdy żadnego tam nie było :) piekny byl, spacerował brzegiem odry. Mam nadzieję ze przyniesie szczęście. A Wam życzę milego i udanego dnia kochane. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syliwa, dzięki za miłe słowa, bardzo mnie pocieszyłaś. Mamy w sumie bardzo podobne wyniki. Jak wam się udało to nam też musi się udać!! Ja już jestem od dziś na L4, bo w pracy teraz akurat harówa i stresy i mam nadzieję, że już nie wrócę za szybko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia kciuki sie przydają wam też się uda zobaczysz :) Mi było obojętne który miesiąc byle dzidzia zdrowa. Moja mama za to się cieszy bo ona też z maja i tak po ciuchu liczy że przenoszę ciąże o jakieś 2 tyg i będzie miała piękny prezent na urodziny haha. Sylwia ja też miałą do wyboru Gliwice ale trochę za daleko jak by były korki mogła bym nie zdążyć haha i zdecydowaliśmy się na Tychy mają lepszy sprzęt dla dzieci niż mikołów do którego mam najbliżej. Ja szkołę rodzenia zaliczyłam i bardzo mi to pomogło w przygotowaniu się do przyjścia dziecka na świat. Może nie samego porodu ale tych wszystkich rzeczy co trzeba kupić kiedy szczepić jak kąpać i dużo innych przydatnych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w drodze na transfer :) jestem w miare spokojna no wzięłam relanium. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak ja rozwazalam Katowice ale stwierdzilam ze za daleko :)) poza tym- tu w Gl urodzilam sie ja i moj to i pszczolka bedzie urodzona w Gl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia pewnie ze sie uda. Mocno trzymam kciuki za Ciebie :* i reszte tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalika powodzenia na tranaferze, Aguuula 3mam kciuki za wzrost bety , JOAFER jutro zaczyna się w pełni Twoja przygoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia Lalika trzymam kciuki :-) ja juz czuje dzisiaj stres ze jednak sie nie uda :( chce jeszcze poprosic o duphaston ,zawsze prosza jeszcze do gabinetu przed transferem nie? No I czekam na telefon na ktora jutro. Milego dniaa dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia885
Lalika powodzonka na transferze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lalika powodzenia daj znać po! Agula jak tam? O której powtarzasz betę? pewnie bardzo się boisz oj biedactwo trzymam kciuki i wierzę że się uda pozdrawiam was MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalika powodzenia! Ja czekam na bete. Dostanę maila. Nie wiem czym się zająć do tego czasu. Ogarne troszkę dom, bylam na zakupach, zrobię obiad... Jest mi az niedobrze z nerwów. Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×