Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość gość
dziewczyny macie moze nr kom do poloznej?? bo na stacjonarny nie moge sie dodzwonic:(( z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1989
608 753 248, ja tez sie nie mogę dodzwonić na rejestrację :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
dzieki Tasia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mabo miło ze pytasz :* u mnie bez zmian. Ciagle się męczę. Nic mi nie pomaga. Jeszcze będę próbowac tego syropu. Boję się bo sie spinam, ze cos sie stanie kropkom. Czytałam ze progesteron powoduje takie zaparcia, tylko ze mam tak pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie ten syrop jest bezpieczny ja podawałam go malutkim dzieciom i mój M tez go kiedyś brał wiec nic się nie martw Agula będzie dobrze pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania jak Twoja punkcja ? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguuula dziś jeszcze przeczytałam że suszone daktyle są bardzo dobre na zaparcia! Ja teraz jem żytni chleb i codziennie kilka daktyli i rzeczywiście codziennie rano pędzi mnie do toalety, co jak dla mnie jest nadzwyczajne :) No i tą czerwoną herbatkę polecam. A ja od wczoraj mam masakryczną migrenę znowu, z powodu pogody, przy tym całym arsenale leków muszę jeszcze łykać Codipar przeciwbólowo :/ Aniu powodzenia na punkcji dziś! Mabo, obyś miała jutro tą punkcję bez problemu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje kochane za rady! M wysyłam do sklepu na zakupy :) Mam wiesci z laba. Z 7 zarodkow 3 sa ładnie podzielone i czekają do jutra do 5 doby, a 4 niestety zwolniły podział i z tymi będą czekać do środy do 6 doby. Zeby te 3 się utrzymały chociaż!! Tak bardzo bym chciała. Nigdy nic się nie udało zamrozić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sushine dzwonili do mnie po 10 mam 6 zarodków klasy A :) A jak twoje komóreczki??? Jutro mam być o 10.10 Może mi ktoś napisze jak mam się przygotować :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Helen - gratuluję synusia!!!!jak się czujesz po cc? Sił - ja miałam blastki 5 dniowe podane w 18 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helen86
Dziekuj***ardzo dziewczyny za Gratulacje :) Allesa powiem Ci ze pierwsze dni po narodzinach to jeszcze jest taki szok i naprawde niedowierzanie ze po tylu latach jest z nami nasze szczescie :) teraz juz sie bardziej oswajam ze jestem mamusią, a wiesz co jest najpiekniejsze to dziecko odrazu reaguje na glos matki ktory na uspokaja i ta więź jest tez odrazu :) Baska u mnie skonczylo sie cc poniewaz przez cale 8g. mialam rozwarcie tylko na 2cm a skurcze co chwile i wody mi tez odeszly szybko. Czujemy sie dobrze, dzien i noc bardzo szybko mijaja. A Twoja kruszynka ile wazy? A ty napisalas ze mialas obliczony dzien oktresu od dnia transweru? to dziwne bo mi od punkcji odjoł dwa tyg,do tylu tak jakby wtedy byl okres. Kiedy masz termin przypomnij mi prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tuska,lutinus aktualny? Podam ci e-maila mojego kasia.tychy@poczta.onet.pl kasia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za wsparcie :*..jestem po punkcja pobrali mi 7 pęcherzyków , nie wiem ile jest dojrzałych bo nikt do mnie jeszcze nie dzwonił :/(do której dzwonią w sprawie komurek ?) A teraz najgorsze nie będę miała transferu w tym cyklu bo jakiś wynik mam za niski i zarodek nie miał by szans...;(..jestem załamana; (..brzuch mnie bardzo boli ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania to dzwon tam do 15 są embriolodzy to Ci powiedzą ile dojrzalych :) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu a masz może numer do embriologa?przez tel. trzeba się przedstawić i zapytać ile jest komurek czy pęcherzyków dojrzałych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu dzwonisz normalnie do gyn i tam ci mowia jaki nr wybrac aby się połączyć z laboratorium in vitro czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu...ładny wynik szczęśliwa 7 :-). Zadzwoń do kliniki oni Cię przełącza lub podadzą numer do embriologow. Jak już będziesz rozmawiała z embriologiem to przedstaw się i powiedz, że dzisiaj miałaś punkcje i chciałaś się dowiedzieć ile jest dojrzałych i tyle. Daj znać jak się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
694-945-175 tu masz Aniu numer. Przedstawisz sie i Mowisz ze dzis mialas punkcję i chcesz sie dowiedziec ile komórek z pobranych jest dojrzalych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu na ból bierz nospę. Ja nawet po punkcji brałam też paracetamol bo nie umiałam chodzić tym razem. Na mnie akurat działa przeciwbólowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Karolciu, do mnie tez zadzwonili po 10. Mam tylko 1 zarodek, nie mówili jakiej klasy, więc pewnie szału nie ma :( mam tylko nadzieję, że nie przestanie się do jutra dzielić. Ja mam mieć transfer po 11, nie pamiętam dokładnie, ale mam być wcześniej, bo mam dostać 2 kroplówki. Jeśli chodzi o przygotowanie, to tak jak podczas punkcji, koszulkę i papućki dostaniesz. Lepiej mieć trochę wypełniony pęcherz. No i bez perfum i intensywnych zapachów :) Potem się leży na tym samym fotelu jeszcze jakieś 10 min. i do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOPE83
Joafer i jak tam wizyta? Zaczynasz stymulacje ? Daj koniecznie znać jak było i Twojej Pani Doktor i jaki ma plan na Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Agulka za numer bo w rejestracji nie odbierali..mam 6 dojrzałych komurek :) jutro będą do mnie dzwonili ile się zapłodniło...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane a czy ktoras miała transfer w przyszłym cyklu?jak to będzie wyglądało? ...i mnie wogole nie ma owulacji..powiedzcie pokolei jak to wyglada. ..i nie wiem jeszcze jednej rzeczy dr.M mówił że mam za jakieś 2tyg przyjechać na wizytę i teraz nie wiem czy mówił że to ma być przed czy po @ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×