Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość Polly3322
Mabo powodzenia na punkcji daj znac po co I jak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania olej wariatke! I nie opuszczaj nas! :) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pokoju juz mam strefę skażoną :P ale te mdłości masakryczne. Napiłam się coli i troszkę lepiej. Dzis prawie nic nie zjadłam poza jabłkiem i rosołem. Powiedzcie mi bo jutro jade na intralipid. Nie wiem czy jest sens? Czy to tylko naciąganie kasy? Bo pierwsze slysze zeby podawac tyle po transferze. Przed rozumiem i np raz jeszcze po ale tylko po transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój brat jest kompletnym dysgrafem i dyslektykiem który skończył MEGA trudny kierunek w Krakowie na AGH i jest świetnym inżynierem na kierowniczym stanowisku który ma pod sobą mnóstwo ludzi!! Także każdy jest inny a koleżanka "upierdliwa" widać zna tylko ortografie a pozatym nic chyba sobą nie reprezentuje bo zachowuje się jakby miała spore kompleksy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubineye
Ania nie przejmuj się głupotami :) Helen i grania gratulacje:) Sil proszę opowiedz coś więcej o aku? I mam jeszcze jedną prośbę do Ciebie mogłabyś napisać wszystkie badania, które robiłaś w Provicie początkiem roku? Chce się dobrze przygotować do crio, które planuję we wrześniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam dziewczyny nic do Was nie mam a wręcz przeciwnie dużo mi pomoglyscie..Ale nie chce żeby ktoś mnie krytykował. ..jest mi przykro bo to forum jest od wspierania się nawzajem a nie robienie sobie przykrości... :(..Trudno..Dziękuję Wam za wszystko i jestem całym sercem z Wami :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam się o streching powiedziała że głównie go wykonują przed crio i w 21 dc więc mi go nie będzie robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój brat jest kompletnym dysgrafem i dyslektykiem który skończył MEGA trudny kierunek w Krakowie na AGH i jest świetnym inżynierem na kierowniczym stanowisku który ma pod sobą mnóstwo ludzi!! Także każdy jest inny a koleżanka "upierdliwa" widać zna tylko ortografie a pozatym nic chyba sobą nie reprezentuje bo zachowuje się jakby miała spore kompleksy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu, no weź nie przejmuj się anonimowym gościem. Proponuję olać sprawę, nie będziesz się denerwować, to też gościa przestaną kręcić twoje orty. To nie szkoła, tylko forum, więc zostań z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguuula, jesteś bardzo bezpośrednia :P najważniejsze, żebyś się lepiej poczuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandy, dzięki za wyjaśnienie co to te pęcherzyki antralne. Pojutrze twoja kolej na wizytę w gyn. Trzymam kciuki. Napisz później jak tobie stymulację rozpisał i jaki protokół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większość ścisłowców ma problem z ortografią, i co? i żyją, dobrą kasę zarabiają, są inteligentni i zaradni. Mamy poważniejsze problemy, niż błędy ortograficzne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu olej gościa, wrzuć na luz, ludzie w życiu wielokrotnie będą Cię krytykować, szczególnie jak są anonimowi w necie, ale nie należy się tym przejmować, ba, szkoda marnować życie nawet na komentarze, a znikaniem stąd sama sobie szkodzisz (wiadomo że forum w pewnym sensie nam wszystkim pomaga) no i chcemy wiedzieć co u Ciebie :) Głowa do góry, czuję, że jesteś młoda, stąd się przejmujesz, w moim wieku olejesz takich ludzi i komenty ciepłym moczem ;) Aguula, myślę, że mdłości masz z powodu zaparć, a stan podgorączkowy zdarza się często po transferze :) Ja osobiście bym sobie darowała ten Intralipid, wcale ze podobno bierze się go najlepiej dzień przed transferem. No i w ogóle po tym co mi nagadał dr G to chyba w ogóle sobie go daruję. Ale to Twoja decyzja kochana! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikita myślisz żeby darować sobie intralipid? Ja chciałbym mieć podany zaraz po transferze jak się da żeby jeszcze poleżeć.MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania...ponawiam pytanie, jak się czujesz? Wiesz, że też nie powinnam się denerwować :-P więc proszę mi odpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, na litość boską - mamy też ś, ć i ą w naszym alfabecie. Cóż to za błędy!!!! Wypad, poszukaj sobie forum poprawności ortograficznej a i stylistycznej. Chyba za mało masz w życiu problemów. Ania, zostań z nami, pewne rzeczy i ludzi należy odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaBo nie chce nikomu odradzać, bo wiemy że co lekarz to opinia. Ja wierzę dr G a on twierdzi, że nie jest udowodnione, że to działa, a poza tym teraz gdy wiem, ze przy moich mutacjach zagrożona jestem np miażdżycą, to tym bardziej nie powinnam sobie tłuszczów wlewać do żył ;) Przy tych argumentach wolę te 350 zł zainwestować w kolejne leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam podany przed transferem 2,5h. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warszawianki musialyscie czy wasi faceci musieli mieć wizytę u androloga żeby im wystawił kwalifikacji do inv bo podobno taki wymóg jest pytam bo niewiem czy wizyta powinna być płatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam transfer czy po transferze dostaje sie jeszcze na coś recepte??? Smutasku ty brałas relanium i acard ???? Po punkcji dostałam zamur utrogestan i fragmin brałyście coś jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania wez mnie nie denerwuj! Twarda babka z Ciebie a się przejmujesz kims kto chce się dowartosciowac w tak głupi sposób-? Juz mi tu pisac jak sie czujesz? Jak brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joafer my nie robiliśmy zadnych dodatkowych badań, ale przeciez ty kfalifikacje do programu i ivf juz masz wiec po co jakieś zaswiadczenia. na jakim teraz jesteś etapie bo sie trochę pogubiłam? karolcia powodzenia jutro na transferze małami fajnie ze czasami sie odzywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasku jak sie czujesz meczą cie poranne mdłości, ja rano budzę sie potwornie głodna, i czasami draznią mnie zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania609
Macie racje nie będę się przejmowała tą Panią..:) nie umiem odejść od was za bardzo Was lubię ;)dziękuję za słowa wsparcia :*...Kochane moje boli mnie nadal brzuch , ale jest już znacznie lepiej ;)daje rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina...mi jest cały czas niedobrze. Masakra jakaś. Jak jem to czuję się przez chwilę lepiej. A tak to większość dnia odpoczywam bo ciągle zmęczona jestem i śpiąca. Też dużo odpoczywasz czy kursujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×