Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość gość
Aniu jak będziesz chciała miec transfer w następnym cyklu to musisz jescze przed okresem jechac po recepte na estrofem i encorton bo trzeba je zacząć brac od 2 d c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu chciałam mieć w tym cyklu Ale mam jakiś jeden za niski wynik i transfer został przesunięty :(...Dziękuję za informacje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Nikita - ja miałam tylko zaplodnione 4 komórki które się podzieliły. Dwa lata temu miałam podane 2 zarodki i z tego pierwszego podejścia mam córeczkę. Teraz wróciliśmy po nasze 2 mrozaki 5 dniowe blastki no i są bliźniaki. Udało się za pierwszym razem dodam tylko ze leczylismy się 11 lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Miesiąc przed crio ku wielkiemu zaskoczeniu zaszlam naturalnie w ciążę ale niestety poronilam bo nie wiedziałam i nie wzięłam P rogesteronu który jest u mnie przyczyną poronien poroniłam w ciągu 11 lat aż 9 razy. Na szczęście organizm sam się ładnie oczyscil i dr M nie kazał robić przerwy tylko od razu cykl po poronieniu braliśmy mrozaki. Nie sądziłam ze w ogóle się uda. A tu szok ciąża blizniacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ładny wynik. Zycze by wszystkie dotrwały do mrozenia :) Ja za 1 razem tez mialam transfer przesuniety ale o 2 m-ce bo mialam hiperke. Tez było mi z tym zle no ale to juz siła wyzsza. Będziesz miała ładne mrozaczki :) ja bede jak na szpilkach do jutra czy te 3 najlepsze dotrwają do zamrozenia. A co jesli te pozostałe 4 słabsze ktore chcą trzymac do 6 doby będą słabo rozwinięte? Tez je zamrożą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedz Vicky! :) To jeśli chodsi o ivf to mialas prawdziwe szczęście! Czasem sobie myślę ze jak ma się udac to powinno sie udać przy 3 transferach, potem to juz tylko liczenie na cud, który albo sie stanie albo nigdy nie... Aniu tak czy inaczej ładny wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Dokładnie Nikita masz całkowitą rację. Los mi chyba wynagrodzil te wszystkie lata. Miałam kilka inseminacji ale niestety zakończonych niepowodzeniem. Ja w ogóle nie wierzyłam ze ivf się w ogóle uda i z takim podejściem podchodzilam zupełnie bez żadnej nadzieji bo już byłam wykończona tym wszystkim. A jednak dzięki IVF mogę doświadczyć tego cudownego uczucia jakim jest macierzyństwo czego i Wam z całego serca życzę. Jednak ważne aby się nie poddawać. Nikita trzymam mocno kciuki za Ciebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu tez pewnie bedziesz miala za dwa cykle transfer, bo za dwa tygodnie mozesz juz byc po okresie a leki trzeba zaczac w 2 dniu cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguula, jeśli tylko wejdą w stadium blastocysty to na pewno je zamroza, ja takiego późniejszego właśnie mam podanego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja tez nie mialam od razu transferu bo mialam skoki progesteronu. Jakos od razu przy punkcji umowilam sie na za tydzien i w czwartek mialam wizyte i wlasnie juz tydzien po puncji dostalam @ . Takze od soboty biore estrofen encorton ,w sobote usg. Dr M powiedzial ze on woli z mrozakow bo moze stwierdzic czy endometrium sie nadaje czy jeszcze cykl czekac tak zeby sie udalo. Tez bylam zla na poczatku ale teraz widzę sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Vicky! :* przeszłas swoje ale przynajmniej u Ciebie były naturalne zapłodnienia, tylko problem byl z donoszeniem. Mnie martwi ze na 6 zarodkow tylko 1 na chwile sie zagniezdzil...takze logicznie i matematycznie patrząc to chyba nie dane mi byc matką...a kiedy masz termin porodu? Aniu na pocieszenie powiem Ci ze dobrze odczekac 1 cykl od stymulacji, bo wtedy macica jest lepiej przygotowana i nawet sa pomysly lekarzy zeby w przyszłości wszystkie zarodki zamrazac i podawac w nastepnym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Hej dzewczyny mabo ja mam jutro podglad to sie chyba dowiem kiedy punkcja u mnie pomalu wszystko rosnie dzis 9ds a mnie kompletnie nic nie bola jajniki ciekawe czy pecherzyki wogole urosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu piękny wynik trzymam kciuki za kropki niech się pięknie dzielą. Mój transfer pewnie też będzie odwołany zresztą jutro się dowiem pozdrawiam mocno MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Nikita - kochana ja też tak mówiłam ze nie jest mi dane być matką i co :) zobaczysz uda się wcześniej czy później się uda. I nas też problem był w nasieniu męża teratozoospermia zbyt dużo uszkodzonych plemników jednak przy ivf wybrali najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Termin porodu mam na 2 września ale mój lekarz będzie ciążę rozwiazywal szybciej od razu w 36 tc żeby zmniejszyć większe ryzyko ponoć blizniacza jest już wtedy donoszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ponawiam pytanie mam 0,75 menopur I 0,75 gonal jutro rano będę w gyncentrum oddam chętnie może którejś się przyda piszcie jak coś MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandy, jestem po wizycie. Dziś było miło i konkretnie. Będę miała krótki protokół z antagonistą, ponieważ mam dość wysokie amh (ok. 5) i mogę być zagrożona hiperką i będziemy mieli IMSI. Podczas usg dr mówił, że jest dość dużo pęcherzyków antralnych. Czy któraś wie co to oznacza? Będę miała 75 menopur i 75 gonal. Leki wykupione, kurs podania zastrzyków u położnej zaliczony, krew pobrana (wirusologia). Zostały mi jeszcze 4 tabletki ovulastanu i później muszę czekać na @, w 6ds mam przyjechać na usg, stymulacja będzie trwała max 10 dni. Zdecydowałam, że pójdę od razu na L4. Powtórzyliśmy badanie nasienia, jest ok. Dr M mówił, że kariotypów ani fragmentacji DNA na razie nie musimy badać. Te badania zleca obowiązkowo jak jest mniej niż 3mln plemników i ewentualnie jak nam się nie powiedzie IVF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i w związku z zagrożeniem hiperką, chciałam kupić białko w proszku. Byłam w sklepie ze zdrową żywnością i tam było za 118 zł. Póki co się wstrzymałam. A czy wy piłyście shake z białka podczas stymulacji? Albo jadłyście tylko jajka, indyki i sery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peonia super - konkretny kierunek obrany :-) Pęcherzyki antralne to malutkie pęcherzyki, z których później rekrutuje się w cyklu naturalnym pęcherzyk dominujący, który podczas owulacji będzie wypuszczał komórkę jajową. Masz wysokie amh, więc tych pęcherzyków masz dużo, a to dobrze - z większej liczby jest spora szansa, że będą dobrej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope tak po wizycie. Tak zaczynamy krótki protokół mam teraz brać estrofen potem wizyta 5.05 i zastrzyki. Prawdopodobnie punkcja koło 16.05 pani doktor powiedziała ze przeanalizowala nasze badania i szukała odpowiednich leków więc jakieś inne zastrzyki chyba nim niż brałam ale nie zqpamietalam. Jaka ona jest strasznie miła aż miło tam u niej siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam takie mdłosci ze masakra! Leze plackiem. Stan podgoraczkowy 37'. Po syropie męczą mnie gazy... Sorki ze tak bezposrednio ale moze ktoras tak tez miała? Boje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komUrki....Ania na litosc boska.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope teraz od jutra biorę estrofen. Kolejna wizyta 5.05 i wtedy zastrzyki ale coś innego niż w gyn. Pani doktor powiedziała ze szukała czegoś odpowiedniego dla nas i znalazła ale nazwy nie pamiętam. Jak wszystko dobrze pójdzie punkcja koło 16 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOAFER to super , ze już zaczynasz - czas do 5.05 szybko minie :) a pytałaś o scraching lub coś co pozwoli przetrwać zarodkom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia tak @ przyszła od jutra zaczynam zastrzyki, pojawiło sie plamienie w 5 dniu ale konkretne krwawienie w 6. Ja mam AMH ponad 12 !!!! A faktycznie to białko można brać ? Mój M to zjada po treningach wiec mogę sie dołączyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agula tak działa ten syropek niestety ha ha zaopatrz się w maski gazowe pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź dziewczyno zejdź ze mnie!!!..masz jakiś problem?..przez tą laskę nie mam ochoty tu zaglądać. ..Pani nieomylna się znalazła. ..wiesz co spadaj...!...Dziewczyny przepraszam ale nie będę pisała już nie chce niczyjej dumy zrazic..Nie mogę się denerwować a ta baba ma jakiś do mnie problem...Przepraszam dziewczyny... jesteście cudowne :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×