Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po ilu beznadziajnych randkach z SYMPATII poznaliście kogoś interesującego?

Polecane posty

Gość gość
Ja tam szukam prawidzwego uczucia, chcę się zakochać jak nastolatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
dokładnie. i vat można odliczać>>>no niezupelnie zawsze trzeba wiecje zaplacic niz odliczyc bo inaczje stajesz sie z miejsca przestepca :D poza tym mialem co innego na mysli spolka cywilna nie zostala stworzona do prowadzenia dzialalnosci gospodarczej chociaz w 99% do tego sluzy. mozna np. zwiazek homoseksualny tak zawrzeć.jest wtedy dziedziczenie i reszta przywilejów dostepnych wiec nie wiem dlaczego ciagle placza ze nie ma zwiazkow partnerskich teczowi ludzie w tivi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stare raszple po 30tce nagle zaczynają szukać faceta trzeba było szukać po 20-tce, teraz to zostali wam sami desperaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat sie zacial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
stare raszple po 30tce nagle zaczynają szukać faceta>>odezwała się matka polka ze stadem dzieci i mezem ferdkiem kiepskim ktora swoje frusytracje moze wyladowac jedynie na forum bo gdyby powiedziala na glos to ferdek by odo podbil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina43124
Jedyny wartościowy facet jaki mi się tam spodobał powiedział mi, że może i szuka żony, partnerki na całe życie, ale minimum 10 lat młodszej ... tacy są tam faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ja nie powinnam się wypowiadać bo jestem raz ze starszą od was Panią, dwa po rozwodzie. Ja nie szukam już miłości, raczej kogoś z kim będę mogła miło spędzić resztę życia. Pójść do kina czy teatru, spędzić wakacje itp. Oczywiście musi być jakas nić sympatii, ale na pewno nie liczę na wielką miłość. Dlatego nie dziwi mnie koleżanka która szuka "dojrzalego zwiazku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stara raszpla X Co to za język?? Ty ile masz lat 20? Pamietaj ze za 10 lat a to szybko zleci tez będziesz starą raszplą. Naucz się kultury to po pierwsze a po drugie trzeba mieć cos z głową twierdząc ze 30 latki to jakies staruchy. Ludzie żyją 80 lat to co według ciebie nic 30-latkę już nie czeka, ma kupic trumnę i leżec w niej do 80-tki? c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30letni_prawiczek
czy warto zakładać konto na sympatii w moim przypadku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singiel Idealista
Wytłumaczcie mi, dlaczego żadna kobieta z sympatii nie chce się ze mną umówić, a z takimi patolami jak tu opisujecie to się umawiają? To dla mnie jakieś CHORE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym ty od tej starej raszpli obys się nie znalazła w sytuacji ze będziesz mieć 38 lat i meżus cie kopnie w dupę, ciekawe czy wtedy tez będziesz taka okrutna dla siebie w wieku 38 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie szukam już miłości" czyli co? Bankomat need?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
singiel idealista ale jakimi patolami? nigdy bys nie powiedział że ktoś inteligentny, przeciętny, kto wydaje się być wartościowym człowiekiem który kieruje się w zyciu jakimiś zasadami tak cie potraktuje. Tam ludzie mówią o sobie bajki, ty w to wierzysz a potem płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kobiet wymagam już tylko jednego - żeby były szczupłe, ale nawet tak prostego wymagania nie są w stanie spełnić, dramat! Kobiety to dno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przerost tresci nad forma dziś stare raszple po 30tce nagle zaczynają szukać faceta>>odezwała się matka polka ze stadem dzieci i mezem ferdkiem kiepskim ktora swoje frusytracje moze wyladowac jedynie na forum bo gdyby powiedziala na glos to ferdek by odo podbil smiech.gif x haha, dokładnie. a ferdka poznała jak miała 17 lat, w polonezie jej wkrótce dziecko zrobił. zgodziła się za niego wyjść, bo po pierwsze - no jak to panna z dzieckiem, a po drugie - ojciec ferdka miał szklarnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
ale minimum 10 lat młodszej ... tacy są tam faceci.>>i co cie dziwi przegladnałem temat pobieżnie ale jestem prawie pewien ze ty pislas ze mialas mlodszego od siebie faceta o kilka lat. tobie wolno a facet to juz nie moze chciec mlodszej ? ja sie mu wcale nie dziwie rzeczywistosc jest taka ze kobiety bardzo szybko sie starzeja i byc moze dlatego wraz z tym starzeniem robią sie strasznie wredne z charakteru :D jak wyglada niezle to w takim ludzkim markecie znajdzie na pewno 10 lat mlodsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:50 nie bankomat a towarzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30letni_prawiczek
to warto zakładać te konto czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singiel Idealista
Ale jakie bajki skoro większość facetów nie ma żadnego opisu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
Wytłumaczcie mi, dlaczego żadna kobieta z sympatii nie chce się ze mną umówić, a z takimi patolami jak tu opisujecie to się umawiają? To dla mnie jakieś CHORE>>>wytłumacze cie to oznacza że jesteś BRZYDKI. taka jest rzeczywistośc i trzeba się z tym pogodzić i nie szukać tam gdzie ludzie kierują się wyglądem głownie. v albo wszystkie kolezanki z wioski wyszly za maz i ona tez szybko w wieku lat nastu meza znalazla bo pozniej mogloby braknąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczynska
kocham lizać tyłki islamskich imigrantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.45 - nie tylko starsze panie po rozwodzie szukają stabilnego związku z osobą , z którą można dzielić codzienne pasje i zainteresowania a także porozmawiać na interesujące tematy. Może w takim wypadku wielka miłość przychodzi sama z siebie wraz z szacunkiem do drugiej osoby. W młodszym pokoleniu też są tacy mężczyźni. Pozdrawiam serdecznie , życzę dużo słońca i dobrego humoru. Czy nie spotkaliśmy się już gdzieś w tej przestrzeni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Może ja nie powinnam się wypowiadać bo jestem raz ze starszą od was Panią, dwa po rozwodzie. Ja nie szukam już miłości, raczej kogoś z kim będę mogła miło spędzić resztę życia. Pójść do kina czy teatru, spędzić wakacje itp. Oczywiście musi być jakas nić sympatii, ale na pewno nie liczę na wielką miłość. Dlatego nie dziwi mnie koleżanka która szuka "dojrzalego zwiazku". x nie wiem, ile masz lat, ale ja mam 37. i nie wyobrażam sobie związku bez miłości. do kina, teatru czy nawet na wakacje mogę wybrać się sama. jak trzeba będzie wbić gwóźdź, to tez go wbiję sama. akurat w tej sferze życia mam podejście "wóz albo przewóz". nie jestem zwolenniczką myślenia "w związku jest łatwiej", "wypada kogoś mieć". może dlatego, że lubię i umiem żyć samotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
miało być ci nie cie. jak sprytnie zauważyłeś ludzi enawet opisów nie mają więc wiadomo czym się kierują :D chociaż każda zaprzeczy i powie że to z braku czasu etc. ale sama nie umieszcza opisu i od innych nie wymaga bo ważny jest na początku jedynie wyglad dlatego jak wyglad odpowiada i facet na spotkaniu potrtafił 3 zdania wydusic i żadne z nich to nie bylo "fajne masz cycki" albo cos w ten desen to ona juz jest zachwycona i chcialaby aby on dzwonil do niej co godzine i mowil jak bardzo ja kocha :D mozesz tez byc wytrwaly jak taka 100 razy sie przejdzie to moze kiedys spotka z toba :D ale to ze ktos jest brzydki nie musi oznaczac ze trudni sie recyklingiem i zbiera odpady :D czy nie mam racji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singiel Idealista
Nie czuję się brzydki. Nadwagi nie mam. Jestem wysoki. Regularnie chodzę na siłkę. Widywałem masakrycznie brzydkich facetów z fajnymi dziewczynami. Dlaczego ja niby nie miałbym sobie takiej znaleźć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam atletyczną posturę i lubię ostry seks a stara baba to by mi się rozpadła w rękach, potrzebuję młodej, wygimnastykowanej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia czarniecka
chciałabym poznać murzyna na sympatii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawelek_M
Paulina śmierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Singiel idealista, moze jestes za idealny? Niektóre kobiety boja sie takich, twierdza, ze nie maja szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singiel Idealista
To raczej nie to, bo gdyby do mnie napisała jakaś modelka z instagrama to pewnie bym jej odpisał. A mnie żadna z dziewczyn do których piszę odpisać nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×