Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam, bo lubię

Polecane posty

heloł sobotnio oglądam na polsacie jubel Wodeckiego:) ale grają chłopaki na skrzypcach, bajka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo dzięki za pyszne śniadanko 👄 co do snów ja też mam taki jeden, powtarzający się co jakiś czas. na szczęście nie jest to sen męczący. i też w nim wędruję przez miasto (konkretnie Berlin), idę i idę i wiem, że coś miłego mnie czeka, ale jakoś dojść do tego miłego nie mogę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix a może ostatnio oglądałaś jakiś film science fiction i stąd ten futurystyczny sen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo zapowiedzi, że będzie u nas padać, pokropiło pięć kropel deszczu:P było duszno i raczej mało słonecznie. dzień spędziliśmy w ogródku, w kwitnąco-pachnących okolicznościach przyrody;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo pozdrawiam będę miała za miesiąc . Fajnie spędziliśmy ten czas trochę grillowania działeczka posiane ,obrobione teraz czekamy na warzywa a z foli pomidorki i ogórki .Czerwiec też mamy trochę zwariowany siostra rezonans ,mam dostała wezwanie na ustalenie terminu operacji, potem alergolog młody sesja i egzaminy. Troszeczkę byliśmy na wycieczkach odprężyć się. Dziś u nas do południa było gorąca potem oberwanie chmur grad. Jak jechaliśmy na lotnisko tez lało w miasteczkach płynęła ulica rzeka wycieraczki nie nadążył zbierać. Wracając tez były drzewo złamane ,stan wód strasznie się podniósł , rzeki ulicami płynęły na poboczach to jeszcze grad leżał , do domu dotarliśmy cało i szczęśliwie. M doleciał jak dojedzie to się odezwie. Studenta w środe odebraliśmy z W ,a już w poniedziałek jedzie.. Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Trzymajcie kciuki, jutro śmigamy z M do S-wca na mszę za rodziców, odwiedzamy grób i wracamy do domku...już nie ma gdzie się zatrzymać jak zabrakło rodziców. Spotkamy się w kościele, pojedziemy na cmentarz i fruu do domu. Ale zatrzymamy się na przepysznym pstrągu w Pradłach :-). Mam nadzieję, że nie dopadnie nas żadna nawałnica! Idę jeszcze machnąć żelazkiem spodnie na jutro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja melduje sie wieczorowo 🖐️ Byliśmy w Kamesznicy, spacer naszą trasą a potem obiad w Koniakowie i jak wsiadaliśmy do samochodu zaczęło padać. Ale gradobicia nie było a jak dojeżdżaliśmy do mojej wsi to okazało się, że w niej w ogóle nawet kropla deszczu nie spadła. Pan Kot opierniczył nas, że sie szlajamy zamiast siedzieć w domu ale teraz siedzi obok na fotelu i wylizuje futro więc chyba nam wybaczył :P:P:P BeTulko - trzymam kciuki za dobrą podróż i powrót szczęśliwy ❤️ Podrzuce Ci swoje spodnie to przy okazji liźniesz :D ❤️ Vanilko - a co to będziesz miała za miesiąc? :P bo nijak nie moge sie rozeznać :D:D:D pewnie zjadło Ci jakieś słowo ❤️ Zulko - fajny sen berliński ❤️. Jesteś zrównoważona ❤️ ❤️ ❤️ Miłe sny też miewam :D Najczęściej w nich fruwam nad miastem albo jeżdże takim wózkiem-deską na łożyskach kulkowych :D:D:D coś w rodzaju deskorolki. Niesamowite prędkości osiągam. Przednia zabawa - uwielbiam te dwa sny. Dorixiu - Twoj sen to jak wyrzut sumienia :D:D:D Dbaj o mieszkanko a biuro sobie odpuść :P:D ❤️ Miłego wieczoru i dobrej nocy Wam życzę 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia wiadomo, weekend z m musiał być udany bardzo:) a co będziesz miała za miesiąc? bo chyba nie dokończyłaś myśli Betulka szerokości na jutro życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo czyli dzionek udany miałaś, super:) a kota teraz obłaskawiaj, miziaj jak się da i ile się da;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle jestem spóźniona 😭 U mnie dzisiaj gorąco, ale wolę to jak zimno :P W siedlisku ciągle coś robię, sąsiadka odstąpiła mi kawałek pola więc posiałam ogórki, marchewkę, pietruszkę i posadziłam pomidory :D Nie mam czasu się nudzić :) Po niedzieli będą mi robić drogę, a potem pomyślę o ogrodzie :) Buziaki wszystkim 👄 i spokojnej nocy [śpioch}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam powiedzieć ze m przyleci za miesiąc na cały lipiec. Mamy w czerwcu 10 rocznice ślubu moja siostra z szwagrem ma , ale impreza będzie jak mój przyleci. Trochę do gara wrzuciłam:) Dobrej nocy❤️ Byliśmy tez w Boże Ciała na koncercie uwielbienia z m było bardzo fajnie.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze wpadłam żeby Wam powiedzieć abyście jutro przy śniadanku odebrały @ Fruwająca - super! ❤️ ❤️ ❤️ Vanilko - dzięki za info :P:D ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedzielnie Teklo dzięki za liścik i zdjęcia, już mi się wyjaśniło;) fajne te Twoje chłopaczki:) F błękitnooki z zawadiackim uśmiechem;) a J czy dobrze widzę, że ma ciemniejsze tęczówki? córa - cała skóra z Ciebie zdarta:) i jak się dopasowali ubraniowo z bratem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś śniadanko opisowe;) frankfurterki na gorąco, chlebek z pomidorem i ogródkowymi szczypiorkiem i rzodkiewką. do tego earl grey z cytryną kawa we własnym zakresie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca o rany, ale sobie wzięłaś robotę;) musisz to czuć i lubić, podziwiam, bo ja wyłącznie rekreacyjnie, ewentualnie zrywanie plonów, ale bez przesady;) bo np. zbieranie czarnej porzeczki do przyjemności nie należy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia hihi no widzisz musisz wolniej pisać, bo inaczej dwa razy będziesz pisać;) teraz już wiemy co to będzie za miesiąc;) i ze strachem myślę co to za koncert uwielbienia????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka w niedzielne popołudnie życzę udanego popołudnia i wieczoru.Stawiam lody @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ U mnie ciepło,ale coś chyba będzie ,bo duszno i parno jest. Na razie papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wsuwam lody, wchodzę do czytelni i nie mogę uwierzyć, mam konkurencję Vanilię :D Hallo lody przepraszam to moja specjalność :) U mnie było gorąco teraz trochę znormalniało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcinam lody Vanilki ❤️, Fruwającej❤️ i pozdrawiam autorki tych wspaniałych lodzików - wybrałam sobie owocowe i z bakaliami :P. Szyje rolete do swojego pokoju. Parapetówka udana była i "choć padało i było ślisko" :D to jednak ciepło i przyjemnie. Fotki przy okazji. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mejnta
Też lubię czytać, ale ostatnio jakoś jestem mocno ograniczona przez czas. "Na szybko" przeczytałam ostatnio książkę "To skomplikowane. Julie" i pomimo tego, że z założenia to książka młodzieżowa, bardzo się wzruszyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorne heloł. Przede wszystkim Teklo gratuluje wnuków. Prześliczne berbecie. Takie niewinne łobuziaki z minkami aniołków :D Dzięks za fotki. Dziś wypoczywałam. Rano zawiozłam syna, a potem spałam, obiadowałam, kościólkowałam . Moi sąsiedzi wyjechali na dwa tygodnie na urlop. Zajmuję się ich labradorem, przez co muszę teraz pół godziny wczesniej wstawać i pędzić do niego z pożywieniem i wodą. A jutro wampirzyce, ekg i rtg płuc. Specjalistka pulmonolog zleciła. Więc rano nie będę pić kawki tylko ewentualnie mineralną. Buziaki zasyłam i lecę pod prysznic a potem łózio. Dobrych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Wróciliśmy szczęśliwie, teraz myju myju i lulu Do jutra 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry 🖐️ Kawa i herbata poniedziałkowa czeka (__)? (__)? (__)? (__)? U mnie wczoraj wieczorem padało a w nocy chyba lało bo nawet na szybach miałam krople wody. Jest świeżo i ciepło. Dobra pogoda dla alergików - wszystkie pyłki spłukane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam melduje się na kawuni i sniadaniu Teklo..👄 u mnie nie jst tak świeżo jak u ciebie bo wcale nie padało jest okropny zaduch ..coś tam pokropiło ale to jak igła w stogu . Od rana podlewałam trawe kosiłam itd. Teklo slicznie dziękuję za fotki ..sliczne chlopaki rosną jak na drożdżach :) Wszystkie mocno buziam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×