Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam, bo lubię

Polecane posty

Ja do placków ziemniaczanych dodaję bułkę tartą... nie czuję różnicy między bułką a mąką....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No otworzyłam:DAle ze mnie dzielna dziewczynka;):p A teraz się pozegnam Dziewczynki udanego wieczoru a potem smacznych snów. Terix pewnie dzisiaj nie zaśnie?!. Całą noc będzie się biła z myślami czy czegoś nie zapomniała:D A ja wiem że zapomniała!. Mnie nie spakowała do torby😭 No nic teraz dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też wpadłam pożyczyć Terix cudownych wakacji :) Terixiu....wypoczywaj całą sobą!Życzę cudnej pogody :) Daisy...dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jutra zaczynam pracę w terenie. Ależ mi się nie chce... Ale nie mam wyjścia... No to dobranoc Czytelnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam złożyć podanie o urlop do 11 lub 12. Daisy na pewno będę spała bo pobudka o 4 :D Dobrej nocki wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorne witanko 🖐️ też wpadłam żeby Ci życzyć Terixiu dobrego, zdrowego odpoczynku, pięknej pogody, pustych daptaków :P:D a przede wszystkim humorów żeby Wam sie pysia nieustannie od ucha do ucha śmiały bo to najlepsza kuracja. ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D podanie przyjęte - myśle, że cała Czytelnie będzie zgodnym chórem potwierdzać ;) :D Dobrej nocki życzę wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) pozdrawiam wszystkie koleżanki ....u mnie nadal brak czasu w ciągu dnia na komp. Poczytałam urlopowiczkom zycze miłego wypoczynku ... Dzięki wszystkim za pamięć i pozdrowienia 👄...teklo na f.. korzysta tylko z mego czatu wideorozmów c... :) nie chciałam mówić ale muszę wyjaśnić bo jakoś nie bardzo poczułam się po przeczytaniu pozdrowień f...:O Wszystkim zyczę miłego tygodnia ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł poranne 🖐️ dzięki za kawusie Orsejko - dobrze że jesteś ❤️ Orsejko - ja Ciebie na f nie widuje :D:D:D ale jestem podobnie jak Ty rzadko - szkoda na to czasu. A młodzi inaczej żyją niż my rodzice ;) Śniadanko http://66.media.tumblr.com/ab08b987a5182ed4e019301398355d18/tumblr_o9dftsjkyH1u712b7o1_1280.jpg Dzisiaj wszystko na jednym talerzu :P:P:P Miłego dnia! ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Teekluniu śniadanko na kolację zjadam ochoczo,mniam,mniam.Wszystko zjadałam z jednego talerza i sam talerz także wylizałam.Tak wiem nieładnie jęzorem po porcelanie ale co począć jak takie smaczne;) Orsejko i Teeklo matko jedyna a kto Wam rankiem spać nie daje?!:p Ja wstaje punktualnie 5:50 bo muszę hi,hi jak nie chce by mnie budowniczy w wyrku nie zastali no ale Wy?! Jakbym mogła to bym se i dłużej pospała,przynajmniej do 7:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jestem wieczorkiem i tylko na chwilkę bo jakoś dzień mi czmychnął i wcale sie nie wyrobiłam ze wszystkim.Na dokładkę dotarło do mnie że wrzesień a jak wrzesień to wykopki.O matko jedyna jak ja ze wszystkim podołam?!😭 No ale nic to pomyślę hi,hi o tym jutro dzisiaj i bez tego mam sporo na głowie. No nic pozdrawiam i do jutra🖐️ Zulka🖐️ Choćby mrugnij;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vannilia
Cześć dziewczyny pozdrawiam. Mam jakiś szalony czas gdzieś po drodze go brakuje. Córcia dziś miała przesilenie,bo dziś jej gorzej wychodziło. Teraz klasa maturalna. Syn we wtorek o 11 poprawka. Kabaczkow i cukinii mam dość mogłabym was obdarować. Wczoraj fajne danie zrobiłam pierś z indyka szpinak, pekińska, pierś e kostkę na 2łyżkach podsmażyć dodać resztę pokroić i wrzucić dodać trochę sosu sojowego I kasze gryczana jeszcze po chwili dolać wody by zakrylo i dusić tak z pola. Siostra trzymam się. 31będzie miała rezonans. Teklo pisałam Ci wiadomość na Skype czekam na odpowiedź. Urlopowiczce udanego urlopu i pogody. Nie jestem często ale myślami jestem x wami Pisze z telefonu. Malutkiego wieczóru. Wszystkim zdrowia. Narazie trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko wieczorne 🖐️ Daisy czasem tak jest że się wstaje wcześniej ;) Zwykle wstaje o 7.00 bardzo rzadko śpie dłużej. I kłade sie ok 24.00 choć np w czasie urlopu w łóżkach byliśmy o 21.00 :D bo gospodarze kładli się wcześnie. I my żeby nie buszować za wiele w łózkach czytaliśmy, a małżowina zwykle serfował bo toschiba stała przy jego łóżku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko - zajrze na skype ;) szybko odpalałam i szybko wylogowywałam się - sierpień miałam bardzo aktywny wrzesień zapowiada sie jeszcze lepiej: w przyszłą sobote jedziemy na 2 dni do Drezna, a za 2 tygodnie mam 3-dniowy plener w Międzybrodziu. W międzyczasie wizyte u endokrynologa, 2 zebrania mojego kółka i przeprowadzke młodych (mamy na przechowanie troche ich gratów i obiecałam synowi, że pomoge im troche w ogarnięciu chałupki po robotach np umyje okna) A czas leci jak zwariowany :D Fruwająca jesteś tam? daj głos :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla daję głos uuuuuuuuuuu :P Zarobiłam się powidłami, bo dzisiaj był 3 dzień, trzeba było dosmażyć i do słoików :D Mam swoje prawdziwe węgierki więc szkoda zaprzepaścić :D Operacja odwołana bo M miał złą spirometrię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Czytelnię 🖐️ kawusią i herbatką (__)? (__)? (__)? (__)? Pogoda jak marzenie - cieszymy się :D Fruwająca - już wczoraj nie dałam rady: ogarnęłam chałupke usiadłam żeby obejrzeć film na alekinoplus. Leciał "Lewiatan" który miał nominacje do Oscara. Wygrała nasza "Ida" Myślałam, że nie obejrze. Udało się. Smutny film i tym jak ludzie "przy korycie" mogą szybko zniszczyć człowieka jednym pstryknięciem, jedną decyzją tępego oszołoma. Rzecz dzieje sie w Rosji ale u nas w tej chwili dzieje się dokładnie to samo. No i obejrzałam film do końca a potem padłam. Zasnęłam natychmiast :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chciałam z Fruwającą powiedzieć Wam Dziewczynki, że spotkanie w K udało się! :D:D:D Spotkałyśmy się z Fruwającą przed południem w Galrii Krakowskiej a potem poszłyśmy przywiać naszą Terix i jej Małżowinkę. Wszystkie trzy miałyśmy takie samo wrażenie: że znamy się już od lat. Oczywiscie znamy sie prawie 10 lat ale nie widziałyśmy się jeszcze z Terix "na żywo" Super super wrażenie, bardzo przyjemne ❤️ ❤️ ❤️ Narobiliśmy wszyscy torche hałasu, Małżowinka Terix okazał się bardzo fajnym, przystojnym Facetem z poczuciem humoru, ciepłym i opiekuńczym :D Zrobił nam fotki i pojechał do Z. A Terix została i zrobiłyśmy sobie we trzy dwie godzinki pogaduszek przy stoliku z herbatką. Cały swiat wokół przestał dla nas istnieć :D Był tylko nasz stolik i MY. Gębusie nam sie nie zamykały i mogłybyśmy tak do wieczora ale przecież Terix miała za sobą 7 godzin jazdy. Odjeżdżałyśmy wszystkie o tej samej godzinie :D:D:D tak sie udało że Terix miała autokar o 14.55, Fruwająca o 15.00 i ja o 15.00 :D:D:D Miałam wrażenie, że odjeżdżamy tyralierą :D Było to fajne bo żadna z nas nie musiała samotnie czekać na swój wyjazd. Jestem pod wrażeniem spotkania. Było mi wyjątkowo i jeszcze raz tu na Forum dziękuję za to spotkanie Terix i Fruwającej ❤️ ❤️ ❤️ Jesteście wspaniałe! 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tylko uporządkujemy fotki to zaraz Wam poslemy ;) Były robione na 3 aparaty więc będzie z czego wybrać ;) Na śniadanko mamy same dobre rzeczy ;) owsianke z jogurtem i malinami https://i.ytimg.com/vi/H1F0YFljsPc/maxresdefault.jpg Tosty z ulubionym dżemem do wyboru, jaki kto lubi http://www.tokyo.net.pl/wp-content/uploads/2016/03/tosty_zdrowe_i_chrupiace_sniadanie-1200x800.jpeg i tosty pikantne http://potrawka.blog.pl/files/2015/05/20150527-181858.jpg Zjedzcie coś zanim zaczniecie ostro pracować A ja życzę miłego dnia ❤️ i też zabieram sie do pracy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam, nie zaprzeczam było miodzio 👄 Poproszę ripley :D Dzisiaj znowu delegacja, narada kierowników :P Miłego dnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Ale cudne wiadomości :-D, dostałam dreszczy z wrażenia! Czekam na fotki niecierpliwie ❤️ Buziaki posyłam i piszę dalej swoje wypociny :-p. Dzisiaj ok. 18 jest nasza Asfaltówa - zrobiłam sałatkę jarzynową, wyszły olbrzymie ilości :-). Poczęstujcie się, smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie na degustacji sałatki BeTulko ❤️ Życze udanego wieczoru, dobrej zabawy na asfalcie :D:D:D Nasza Terix dzisiaj pewnie w Bani moczy swoje ciało. Program pobytu mają bardzo bogaty. Terix jest wysoka (wyższą ode mnie :D!) zgrabna, ma piękną prostą sylwetkę, proste plecki ❤️ A nasza Fruwająca filigranowa o bardzo kobiecych kształtach :D ❤️ Eeeehhh! fajnie było - za rok powtórka - już ustalone :P:D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wiedziałam! Przeczuwałam, że coś knujecie :D :D:D Tekla tak z rana wczoraj robiła śniadanie ...:D Super Dziewczyny :D !!!!!!! AJLOVIU.... I teraz się zastanawiam... która z nas niższa...Fruwająca czy ja :D??? Może będzie okazja to sprawdzić... :D Buziaki dla Ferajny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano ano :D:D:D Dorixiu ;) Ale do końca nie byłyśmy pewne czy wypali bo np mogli zawieść przewoźnicy (my nigdy :P ) Fruwająca? a powiedzieli kiedy będzie następny termin przymiarka do operacji? czy spirometria decyduje? a co jeśli sie nie poprawi? ❤️ ❤️ ❤️ Jutro jedziemy znowu do Kamesznicy :D Moja małżowina nigdy nie ma dość :D Teraz nowo odkryty szlak zrobimy z prawa na lewo (ostatnio było z lewa na prawo :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upiekłam wlaśnie ślimaczki z serem i brzoskwiniami. Ciasto drożdżowe wzięłam z przepisu Kasi Ślązaczki. Wrzuciłam do gara - proszę zajadać ❤️ ❤️ ❤️ Dobrej nocy życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej malutkiej soboty. Pozdrawiam. Kawusia i herbatka ÜÜUUUUUUUU UUUUUUU..Trzymajcie się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wybaczcie moją tygodniową absencję. chciałabym napisać, że Daisy miała rację z powodem mojego nie bycia:P:P:P ale tak naprawdę miałam zdrowotne zawirowania. od poprzedniej środy miałam może trzy dni kiedy mogłam normalnie funkcjonować, pozostałe były do bani:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×