Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam, bo lubię

Polecane posty

A ja wierzę, że kiedyś się spotkamy. Za półtora roku będzie 10 rocznica naszej znajomości . Myślę, że lepsza okazja nigdy nam się nie trafi. ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix....kiedy wracasz do domu? Ja 10 września wyjeżdżam w Twoje strony. Będę być może nawet 10 dni. Pojedziemy autem. Moglibyśmy gdzieś spotkać się na kawie. ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla co robimy 1.09 z Terix i peronem :D Decyzja należy do Ciebie, ja się dostosuję :) Biorę delegację i jestem na dworcu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem we wtorek ;) Dzisiaj ja stawiam kawunię biurową. Albo harbatkę.:D Trzeba się obudzić by dzień spędzić pożytecznie i z glową. By nie przespać dnia. Bo przecież życie jest piękne. I nic dwa razy się nie zdarza :) Więc fajniusiego dnia wszystkim zyczę. Letniego, spokojnego, pachnącego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza sie Dorix - cieszmy się każdym drobiazgiem ❤️, Jakoś to życie w naszej Polsce ostatnio straciło blask. Melduje sie na Twojej kawusi i ciesze sie mogąc ją wypic pogodnym porankiem. Sniadanko dla posilenia http://www.kwestiasmaku.com/sites/kwestiasmaku.com/files/placki_z_jagodami_01_0.jpg 🌻 http://2.bp.blogspot.com/-jK3ZcpYmSxI/ULPoiq7gl-I/AAAAAAAACBU/14Da-MRqvLg/s1600/Aioli1.jpg 🌻 http://intopassion.pl/wp-content/uploads/2015/12/IMG_9250-1024x858.jpg i życzenia udanego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tekla dzięki za śniadanie 👄 oczywiście wybieram kapki z łososiem:D Dorix dzięki za kawę. Dzisiaj mam dzień dla siebie, zrobiłam hennę i manicure, jeszcze tylko wyprawa do biblioteki i mogę leżeć i pachnieć. Jutro pakowanie:P Daisy może zaproponuj miejsce i czas spotkania i przedyskutujemy:D Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Witam kochane dziewczyny :-)! Nareszcie upał ustąpił i ja zaczynam widzieć na oczy tzn. lepiej się czuję. Ostatnio zaczęłam się bać o siebie, że nie doczekam jesieni ;-). W sobotę do "naszej" szeregówki wprowadziły się dzieci, remont zakończony prawie bo zostało jeszcze mnóstwo detali i poprawek ale to już powolutku na miejscu sobie będą robili w miarę czasu, pomysłów no i oczywiście pieniążków :-p. My mamy nadzieję, że w przyszłym tygodniu będziemy już mieli zakończone ogrodzenie z bramą wjazdową i bramką :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie i życzę uśmiechu, spokoju a przede wszystkim zdrowia ❤️👄 Do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie👄👄 Jestem ciut późno ale wypiję ze smakiem kawunię od Dorix i Zjem pyszne śniadanko Teekluni.Wszystko takie pyszne,mniam,mniam,mmmm Teeklo Oj masz rację odnośnie tego blasku:(.Jeszcze do niedawna byłam pełna nadziei,miałam perspektywy i szanse teraz wszystko upadło.Chciałabym się wyżalić i wypłakać ale nie mogę:( Terix No pewnie ze zaproponowałabym jakieś miejsce spotkania i cierpliwie czekała a nóż ktoś się pojawi,hi,hi.Czasami mam takie chwile tęsknicy że normalnie serce rozrywa.Ale w związku z remontem a jak wiecie jest to w sumie budowa.W związku z zaciągniętym kredytem kasy brak.Muszę więc poskromić swoje zapędy bo w najbliższym czasie po prostu wycieczki nawet te krótkie nie wchodzą w grę. Może uda się jak podpowiedziała Dorix w 10 rocznice naszego hi,hi związku;) Betulka👄 Mam nadzieję że upały już nie wrócą choć sama wiesz jak kocham słoneczko.Jednak Twoje zdrowie i samopoczucie ważniejsze,żyj nam co najmniej 100lat!. Czyżby Twoje ogrodzenie i brama powstawały tak jak moje hi,hi ocieplenie i elewacja?!.Jak umawialiśmy się z ekipą mówili że dwa tygodnie i będzie gotowe.Potem była poprawka trzy tygodnie,cztery nie wiem czy w pięć hi,hi skończą.Normalnie ta budowa przerosła wszystkich:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca Niezmiennie przytulam mocno👄 Wczoraj wieczorkiem odgoniło mnie od komputerka przyszła łogromna chmura burzowa.Jednak podobnie jak i u Was obyło się na strachu,potraktowało mnie łagodnie.Fakt trwało wszystko ze cztery godziny ale spokojnie se grzmiało i padało,jednym słowem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajta wieczorem 🖐️ pikna pogoda dzisiaj była, to był jeden z takich dni kiedy wszystko jak w zegarku idzie dobrym tempem i zaplanowane sprawy są rozwiązywane. Zaktualizowałam Windowsa10 do najnowszej wersji, zrobiłam zakupy, wysłałam paczke do Przyjaciela, zrobiłam obiad potem go zjadłam :P, przy kawie z małżowiną obejrzeliśmy niezły triller a potem objechaliśmy nasze jezioro i las (17km) w pięknym słońcu i małżowina padł jak dziadzius (on wstaje o 5.00) a ja moge posiedzieć i podłubać w necie :D:D:D Daisy - a próbujesz popłakusiać sobie jak jesteś sama? bo jak ja mam potrzebe wylania żali i smutków a nie chce przy świadkach - to wyżalam sie wtedy kiedy jestem sama i nie żałuje wtedy łez :D:D:D Pewnie, że to nie to samo co wypłakać sie w mankiet przyjaznej duszy ale zawsze coś. Chodzi o danie upustu emocjom, których nam nie brakuje ❤️ ❤️ ❤️ Dorixiu co z Twoim urlopem? czy ten skok na północny wschód Polski to w ramach urlopu? czy samochodem Przyjaciela? ❤️ ❤️ ❤️ BeTulko ciesze sie, że młodzi osiedli na byłym Waszym siedlisku. Jaki masz do tego stosunek? jest przyjemna myśl że dom pozostał w Rodzinie? czy jest Ci to obojętne? ❤️ ❤️ ❤️ Fruwająca - trzymam kciuki za badania i wyniki Małżowinki ❤️ ❤️ ❤️ 👄 Terixiu - hej! :D stolica naszych Gór będzie u Twoich stóp jak wyjdziesz spod rąk fryzjerów i kosmetyczek :D:D:D ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zniknęła nam Zulka 😭 - pewnie mocno zajęta ❤️ Zmykam Dobrej nocki życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczornie, A nawet łóżkowo witam. Tak Teklo. W nastpną sobotę planujemy wyjazd w okolicę Ostródy. Mam mieć urlop. Będziemy podróżować autem przyjaciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuli nie ma od piątku. Miejmy nadzieje, że to jakieś chwilowe kłopoty. Dobranoc wszystkim koleżankom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Wiem, ze późno i pewnie już poszłyście spać ale powiedziałam "do potem" więc jestem :-). Myślę o was wszystkich tak w "kupie" i o kazdej z osobna. W piątek szykuje się impreza na na naszej ulicy :-D - będziemy tam po raz pierwszy. Jest nas 6 domów + sąsiedzi z działki bez domu jeszcze ;-). Będzie to Asfaltówa po raz 3 z okazji położenia asfaltu na części naszej ulicy - podobno super zabawa, będziemy po raz pierwszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo! Bardzo się cieszymy, że młodzi zagospodarowali "stare śmieci", szczególnie mój M się cieszy :-). Nie dostali tego od nas w prezencie bo nie są jedyni :-p i muszą nam coś spłacić - my mamy kredyt. Piotr od dzisiaj jest już "warszawiakiem" - zobaczymy co z tego się wykluje ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w środku tygodnia 🖐️ Kawusia podana i herbatka też (__)? (__)? (__)? (__)? spało się dobrze i wstać się nie chciało :P:D Kolejny pogodny dzień przed nami, upały już nam raczej nie grożą bo wakacje skończone i noce zimne. Dzisiaj ostatni dzień wakacji. Na mojej ulicy zrobiło się hałaśliwie. Skończyli budować rondo i przywrócili ruch kołowy a poza tym wszyscy z wakacji powracali i szykują się do szkoły. Dzieciska biegają koło domu, jeżdżą hulajnogi, rowery i co tylko może sie ruszać wyległo na place zabaw i skwerki. A ja kolejny rok ciesze sie jak dziecko, że nie musze iść do szkoły! :D:D:D:D :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: BeTulko ❤️- fajnie macie z tą "asfaltówką" :D świetny pomysł na integracje ulicy :D Ja kiedyś miałam pomysł żeby skrzyknąć sąsiadów i zrobić imprezke w holu na swoim piętrze (mamy spore hole). Każdy przyszedłby z krzesełkiem i z czymś dobrym albo do zjedzenia albo do wypicia albo do opowiedzenia. Ale odpuściłam. Na śniadanko zapraszam: http://1.bp.blogspot.com/-ZFMMZNiZk1g/Ub7MyB4SsmI/AAAAAAAAFAk/XcejvPH79Dw/s1600/20130612_110014-1.jpg 🌻 http://www.coolinarny.com/wp-content/uploads/2012/04/P1016197-785x588.jpg 🌻 http://urodaizdrowie.pl/wp-content/uploads/2010/09/kanapki.jpg Smaczności życzę i miłego dnia ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Teklo, dzięki za jajcątka...już się na nie rzucam ;). Teklo, ja już ponad 30 lat nie chodzę do szkoły i też się bardzo cieszę, że nie muszę.... Nieraz mam sen , że nie odrobiłam lekcji albo jestem nieprzygotowana do odpowiedzi i wtedy budzę się lokropnie zestresowana :D Hmmm.... Ostróda bo: 1) Nigdy nie byłam na Mazurach 2) Mój Przyjaciel jest doświadczonym instruktorem - żeglarzem więc ...chcę troszkę popróbować.... (co prawda na samą myśl mnie ściska w brzuchu czy dam radę, ale lubię wyzwania :D) 3) to daleko ode mnie a uwielbiam jak mi tyłek wożą :D 4) no gdzieś trzeba jechać...a góry i morze znam :) No, ale do wyjazdu jeszcze troszkę a tu trzeba wrócić na ziemię. Musze jeszcze pracorowo pozałatwiać trochę spraw i przygotować dom na moje dłuższe niebycie. Pozdrawiam Was wszystkie i dobrego dnia życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planujemy tam pobyć kilka dni...jeśli u mnie w domu bedzie wszystko ok...;( Nie chcę zostawiać mamy na dłużej ...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tekla dzięki za śniadanie👄 jak zwykle wszystko pyszne. Nie wiem czy zostawić Zulce , bo od dawna nawet na wieczorne resztki nie wpada:( Dorix skontaktujemy się po moim powrocie. Betulka u nas ulica Dąbrowszczaków od lat ma swoje święto. Zawsze jest gwarno i wesoło. A że przy tej ulicy mieszkają Romowie, mają swój zespół, muzyka romska rozbrzmiewa przez cały dzień. Chyba bierze mnie raisenfiber. Sprawdzam po kilka razy czy wszystko wzięłam i nie mogę doczekać się wyjazdu:D Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja👄 Teeklo👄Betulka👄Terix👄[Dorix👄 Śniadanko pucio,jak zawsze.Jak ja kocham te poczęstunki Teekli.Wielki buziak dla Ciebie że tak nam wiernie i dobrze kucharzysz👄 Jajeczka tradycyjnie kojarzą mi się z Bastylką. Bastylko zaglądasz tu czasem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix Ciesze się tym wyjazdem razem Z tobą i jestem pewna hi,hi że nie zapomniałaś o niczym.A jeśli nawet ,byleś mężusia nie zostawiła całą resztę da się odtworzyć:p;) Dorix Moja najlepsze przyjaciółka z dawnych czasów pochodziła z Ostródy.Osobiście w samej Ostródzie nigdy nie byłam na Mazurach jakiś czas temu,zachwycona nie byłam:p.No ale wtedy nie podobały mi się dzikie odludne miejsca a w takie klimaty nas młodych hi,hi wrzucono.Trzymam kciuki by cały wyjazd doszedł do skutku no i był świetny,pełen pozytywnych wrażeń👄 Betulka Asfaltówa hi,hi słowo kojarzy mi się chorobą jakiej się dostaje na pielgrzymce.Choroba asfaltowa to fajne hi,hi alergiczne wykwity skórne na nogach,znam bo miałam;) No ale u Ciebie żadnej choroby nie będzie tylko świetna sąsiedzka zabawa. Teekluniu No ryczę w samotności nie raz,znam to fajne przeżycie;). Czasem przynosi autentyczną ulgę czasem jedynie wory pod oczami;). Dzisiaj jestem w dobrym nastroju hi,hi zatem i smutki obracam w żart;):p Jak chodzi o Zulkę to mam nadzieję że się zniechęciła samotnymi wieczorami w czytelni i postanowiła nas ciut wypościć. Zulka ja już jestem głodna Ciebie,wracaj😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda że zaczęłam nową stronkę bo nie widzę wpisów.Mam nadzieje że nie oślepłam całkiem?!:p A ślepota mi jak najbardziej przypisana być może bo już jakiś czas siedzę w ciemnościach.Ciągle mam oklejone okna,panowie od tynków ciągle w akcji:p Dziewczynki powiedzcie mi jak robicie placki ziemniaczane,bo ja odkryłam fajowy przepis i jak chcecie chętnie się nim z Wami podzielę. Dodajecie mąki? Pojadałam takiego placka hi,hi z sosem pieczarkowym i już nic od dawna mi tak nie smakowało.Na stare lata kubki smakowe mi się wyeksploatowały i nic nie smakuje.No prawie nic bo dzisiaj sobie hi,hi dogodziłam,było :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×