Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam, bo lubię

Polecane posty

Gość dorix
Hej. Jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko, jeśli nic niespodziewanego się nie wydarzy to wyjeżdżamy w sobotę 10 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też myślę, że ślimak nawet nie podejrzewa, że człowiek mu pomaga. Po prostu wszystko mu pasuje więc łaskawie mieszka. Gdy poczuje chłód to spitoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie dziś posprzatałam. Jutro planuję porządki wokół domu. Słodkich snów Czytelnikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ może trochę późno ale dobra kawa zawsze mile widziana:D więc zapraszam (_) (_) (_) (_) (_) Wczoraj do późna byłam na działce. Zebrałam resztę pomidorów, dzisiaj robię przecier. Zulka paczka jak zwykle będzie wysłana, a i tak zawsze pełna waliza. W tym roku postanowiłam zmniejszyć ilość ciuchów. Upiekłam ciasto drożdżowe, bez wyrabiania. Wsypuję do miski składniki i czekam:D Plotka jeżeli już byłaś zarejestrowana, to musiałaś oddać skierowanie i to ich broszka żeby ono się znalazło. Niech poradnia wystąpi o duplikat. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Terixiu ❤️ 👄 Kawusie wypiłam w biegu bo szuraliśmy dzis rano do Kamesznicy. Odkrywalismy nowe szlaki - zjarało mnie znowu na świeżo :D Na kolacje były swieże grzybki duszone i ze smietaną ;) Są grzyby w lasach. 🌻 Wyszperałam przed chwilą piosneczke, ktorą znam od wczesnej młodości. Eureka! :D Śpiewałam to z dziewczynami z „budowlanki" bo mieszkałam tam w internacie. Ja byłam z „samochodówki” i moja szkoła nie miała internatu dla dziewczyn. Mieszkałyśmy w 4-osobowym pokoju i śpiewałyśmy jak nawiedzone :D:D:D Teraz znalazłam na YouTube wersje discopolową. Ale mniej więcej tak to szło - tylko my młode śpiewałysmy mniej obciachowo :D:D:D Bądźcie cierpliwe i posłuchajcie całości. Historia jest o Stachu, który poszedł do wojska i żeby wypróbować czy dziewczyna kocha go gdy on walczy w okopach pisze do niej list, że mu urwało obie nogi i że na oczy nie widzi. Jeśli go kocha to niech przyjedzie i zabierze go do domu. Dziewczyna odpisuje, że juz go nie kocha i żeby o niej zapomniał. Tymczasem Stach wraca cały i zdrowy i na oczy widzący :P Dziewczyna zmienia zdanie i mowi że go kocha - ale on już nie nie kocha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu 👄 to ja też zaraz wrzucam składniki do miski i jutro rano będzie drożdżowe z rodzynkami na śniadanko ;) i kakało :D Zulka - 👄 Dobranoc Czytelnio 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wstawać szkoda dnia. Ciasta upieczone, kakałko (_) (_) (_) (_) (_) - mamy śniadanie. Piękny dzień się zapowiada, może jeden z ostatnich tego lata, trzeba go dobrze wykorzystać. Proponuję spacer nad jeziorem, albo wycieczkę do lasu:D Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu - spacer od*by*ty, ciacho z kawusią zjedzone. Żar leje sie z nieba - w mojej wsi cała gawiedź wyległa nad jezioro i do parków. Dzięki za ciasto ❤️ pucio :classic_cool: Ja do swojego wrzuciłam pół paczki rodzynek i wyłożyłam śliwkami a połowe blaszki dodatkowo upstrzyłam kluskami nutelli dla eksperymentu. Okazało się że takie z nutelką jest fajne. Pozdrawiam Cię - miłego wieczoru życzę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zapraszam na kawę (_) (_) (_) (_) i coś dla ochłody woda z cytryną i kostkami lodu Tekla u mnie też upał wczoraj okrutny. Zdążyłam przed chwilą wrócić z zakupami i rozpadało się, może trochę się ochłodzi. Żadna z koleżanek nie wpadła wczoraj na ciacho i kawę. Może to i dobrze, bo więcej dla nas:P Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Terixiu 🖐️ dzieki za kawusie - pochłeptam z przyjemnością ❤️ U mnie jeszcze gorąco czekam na burze i ochłodzenie :D W czwartek będzie słonecznie ;) i ok 25 stopni - komfortowo No i małe co-nieco żeby w brzuchach nie burczało: http://www.festiwalbiegowy.pl/sites/default/files/main/articles/sniadanie_0_1.jpg 🌻 http://www.eksperymentalnie.com/wp-content/uploads/2015/06/%C5%9Bniadanie-%C5%9Br%C3%B3dmie%C5%9Bcie-3.jpg Miłego dnia życzę wszystkim ❤️ również tym co na "fejsbuku" ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla dzięki za śniadanie, same pyszności, ale najchętniej zjem twarożek z rzodkiewką i szczypiorkiem :D Od rana sprzątałam , cała chałupka już lśni. Teraz muszę pomyśleć o jakimś obiedzie. Chyba zrobię kalafiora z bułką tartą i masłem, mięso mam od wczoraj. Teraz chwila odpoczynku przy kawie. Miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mnie wzruszyły te śpiewy Teekli z internatu że i mnie wzięło na wspominki:p Ja całe lata świetlne temu będąc małą niezbyt piękną hi,hi smarkatą małolatą poznawałam pierwsze tajniki dobrej zabawy na wiejskiej zabawie.A kicałam niezgrabnie przy takich melodyjkach,pięknie wyśpiewywanych przez całkiem nieźle grający zespół.Ten sam zespół zresztą jakiś nie tak znowu długi czas potem,grał na moim weselu.Jednym słowem Teeklo ależ mnie w sentymentalny nastrój wpędziłaś❤️https://www.youtube.com/watch?v=WBr3J6bv-tU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słucham i mam Was dziewczynki przed oczami,tak mi się marzy nasze spotkanie w małej leśnej chatce na jakiejś magicznej polanie.Tylko my a dookoła magiczny las,mmmm aaa Ale pora hi,hi nie na mrzonki bo robota na mnie czeka.Zatem udanego dnia Zulka Młodego jak to młodego,poniosło.....skorupka mu nie ciążyła:p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Terixiu - ja zjadłam musli a na drugie śniadanko 2 kanapki z masłem i pomidorem :D Na obiad jest rosół z makaronem, udzik lub pierś z rosołu i warzywa parowane: brokuły, marchewka, papryka, kukurydza. Są też ziemniaczki kraszone boczkiem i cebulką. Zbiera sie na burze - oby nie przeszła bokiem bo potrzeba odświeżenie powietrza Pozdrawiam 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! :D witaj Daisy ❤️ miło Cię widzieć 👄 Oj "Góralka" to moja młodość przy winku i gitarze najczęściej przy ognisku :D:D:D Bardzo lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ❤️ z całym szacunkiem ale ja już w spotkanie "w małej leśnej chatce na jakiejś magicznej polanie" - po prostu nie wierze. I to bynajmniej nie dlatego, że nie moge lub nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy 🖐️ Przypomniałaś mi o starych piosenkach. Tekla ja najbardziej z dzieciństwa zapamiętałam piosenkę Stachu, wróć daruję .... Przy każdej rodzinnej okazji była śpiewna :D Ciotka Stanisława, wuj Stach. Mnie burza ominęła, przeszła bokiem, trochę deszcz pokropił i ochłodziło się. Tekla zawsze trzeba mieć nadzieję... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hłe hłe Terixiu :D tango Stachu :D super tekst :D Moja Mama była Stacha i ja mam na drugie po Mamie Stacha :D:D:D U mnie popadało ale doopy nie urywa - zaraz sucho będzie. I nawet nie zagrzmiało :P Ale pare stopni mniej. Terixiu zrobiłaś kalafiora? https://www.youtube.com/watch?v=upR4t7mJBO8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo Terix A ja w spotkanie wierzę.Zdaję sobie sprawę że całej paczki w jednym miejscu zebrać do kupy się nie da ale jakieś takie małe zgromadzonko na pewno;) Musze tylko skończyć remont albo wygrać w totka,dostać spadek itp:p;):D Jak nie zechcecie się dołączyć będę po kolei jeździła po waszych okolicach i dawała znać że jestem!. Jak nie zechcecie mnie widzieć hi,hi przynajmniej zobaczę miejsca w których bywacie;):D U mnie niestety zaczęło grzmieć.Mam nadzieję że podobnie jak u Was mocnej burzy nie będzie. Sorki ale muszę zmykać i nie pośpiewamy razem😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrowienia zasylam. Dziewczyny, byłam rano na kawie Terix o na śniadaniu Tekli Ale nie miałam sposobności podziękować. Teraz to czynię ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla....ja porucznika Stacha znam na pamięć. Najczęściej śpiewam o nim przy sprzątaniu w domciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×