Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

uroiłam sobie że on sie zabujał we mnie

Polecane posty

Gość gość
macie racje 7 lat to nie zauroczenie , to juz psychoza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dodam jedynie tyle ze to co opisuję nie ma związku z ani jednym wpisem w tym temacie .Bulwersują mnie jakies tam znajomosci sprzed prawoe 25 lat.!Ja nie chcę i nie utrzymuję kontaktow z ludzmi z tamtego okresu.!Proszę nie mylcie pojęć i osób bo to jest upokarające i nie do zniesienia jak rownież wszelkoe domysły i dorabianie podłych tresci.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dodam jedynie tyle ze to co opisuję nie ma związku z ani jednym wpisem w tym temacie .Bulwersują mnie jakies tam znajomosci sprzed prawie 25 lat.!Ja nie chcę i nie utrzymuję kontaktow z ludzmi z tamtego okresu.!Proszę nie mylcie pojęć i osób bo to jest upokarzające i nie do zniesienia jak rownież wszelkie domysły i dorabianie podłych tresci.I to nie jest psychoza ..to jest odnalezienie sensu życia tylko tyle albo aż tyle.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie mogą i potrafią byc dla siebie wsparciem ,podporą powiernikiem mogą ofiarować takiej osobie całą swoją troskę nie oczekując niczego w zamian tylko dlatego że dzięki tej osobie zobaczyły swiat w kolorach.Wiem to dla niektorych trudne do pojęcia ale tak jest .To nigdy nie działa tylko w jedną stronę ale zawsze w obie.Wszystko jest idealne i nie wymuszone ..wszystko to jest trudne do pojęcia generalnie dlatego zdarza się to niezwykle rzadko.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra zmykam bo mam gosci jutro i trzeba przysmaki zrobić.:-)i chałupę wysprzątać.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.53.Nie rozumiem o co chodzi nie znoszę przeklinania i w niczyje życie nie ingeruję.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I 14.53 dam Ci jedną radę nigdy nie traktuj drugiego człowieka jak tranzakcji handlowej bo prędzej czy pozniej wszystko sie posypie.Człowiem musi czuć ze widzisz w nim człowieka a nie ze pozycja pieniądze czy pożadanie.To nie są argumenty na ktorych buduje sie związek mało tego to są argumenty ktore wykluczają prawdziwe i bezinteresowne uczucie!Miłosć nie znosi przymusu u udawania kogos kim sie nie jest.To tyle.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psie, zlikiwdowałes juz konto na tnt torreny, konto JolantaB. masz mi cos qrwo do powiedzeniA/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pies tu jest ?o masakra idę stąd!s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pies, fan kina bollywood oraz innej tandetnej szmiry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie widuje " MOJEGO" i jest jeszcze gorzej sni mi sie codziennue bardzo tęsknię BARDZO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez sie sni. A ma mnie w doopie :( juz nie mam nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejdzie ci tylko miej swiadomosc,ze taki jest wlasnie proces zapominania. Musisz sie po prostu przyzwyczaic,ze tego kontaktu nie bedziesz miala i ze jego juz nie ma. Jakby nie istnial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie tez juz skonczone:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załamał mnie bo pomylił moje imię :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy wcześniej to sie nie zdarzylo wrecz przeciwnie pamiętał mnie bez przedstawiania się i mało tego zapamiętał po pierwszym spotkaniu a teraz pomylił imię :o:o:o Może celowo to zrobił żeby mi dopiec albo pokazać że jemu nie zależy jak sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mijają miesiące a ja ie moge przestać o nim myśleć . Widywalam go codziennie . A teraz przez 4 miesiące tylko 10 razy. I nadal go kocham . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez urajam sobie ze sie we mnie buja ale to nie prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja za moim bardzo tęsknię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×