Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

uroiłam sobie że on sie zabujał we mnie

Polecane posty

Gość gość
Powiem wam jak to wygladalo u mnie .Zanim wyznal mi milosc , jeszcze na dlugo przed dawal mi takie znaki .Pracujemy z dziecmi niepelnosprawnymi i duzo mi pomagal , np przy zmianie pampersa jak obracalismy dziecko na bok , kladl swoje dlonie na moje .Albo jak bylismy na spacerze z dzieckiem na wozku , to jak pomagal mi pchac pod gorke to tez zawsze kladl dlon na mojej dloni. Ja i tak nie dopuszczalam tej mysli ze ktos taki moglby mnie pokochac , myslalam ze to przypadkiem tak mnie zawsze dotyka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisssa
Wlasnie o takim dotyku nie tylko po rekach mowie. To tez moze zmylic. U Ciebie sie sprawdzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alissa dlatego właśnie założyłam temat o tytule "uroiłam sobie" bo wiem że to mogą być tylko moje urojenia i fantazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mnie już moja wyobraźnia męczy no ale jest żonaty to po co na mnie gapi. Na początku naszej " znajomość " to podobał mi sie ale krążek na jego palcu serdecznym wszystko mówił . No ale tak często patrzal no i poszło zabujalam sie Teraz już go nie bd widywac i mam nadzeje że zapomnę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja wyobraźnia to pracuje na zwiększonych obrotach gdy jestem blisko niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestalam " mojego " widywac i juz nie mam sensu do zycia. Tak.mi brakuje jego spojrzen. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zgaszona
A ja go dalej widuję ale z inną. Specjalnie na moich oczach się obściskują. A mnie unika i udaje że nie patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość zgaszona . Może chce spr czy jesteś zazdrosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wobrazam sobie seks z moim ciachem to by było NIESAMOWITE ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak nadal wobrazan sobue jak by cudownie było jak by on czuł to co ja do niego. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wszystko sie zaczęło od długiego spojrzenia i już go kocham i on mnie też tylko ukrywa to bo ma rodzine ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z
gość wczoraj Gość zgaszona . Może chce spr czy jesteś zazdrosna. Znudził się mną. Pobawił się i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pobawil no moj chuba też sir Pobawil i koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro sie spotkanie z " moim" po 24 dniach ciekawe czy tesknil . Na pewno nie tak jak ja . Ale jestem podniecona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uroiłam czy nie, nie ma to już żadnego znaczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam go. To już koniec ignorowal mnie . Jeztem ZALAMANA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez ignorowal. Obrazil sie ze go nie zauwazylam na ulicy. Powiedzial o tym. Urazona duma. Coz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mnie ignorowal bo chce zapomnieć o mnie. Bo wie że nigdy razem nie będziemy. Albo znów urajam sobie . Po prostu już mu sie nie podobam a to tak boli . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak trudno o nim zapomnieć jak co noc mi sie sni taki słodki . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też sie sni i zawsze jesteśmy razem szczęśliwi . Jak sie rano wstaje i wiem że to był sen chce mi sir płakać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ja tylko sobie uroilam że mu sie podobam patrzal na mnie by spr czy sie na niego gapie a ja myślałam że na mnie leci. Ale chyba nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie na pewno uroilam. To ze dotykal widac kazda tak dotyka. Ze sie wpatrywal. Chodzil za mna w sklepie to mi sie moze wydawalo. Ze komplementy to inni tez mowia niezobowiazujace. Coz. Rozum plata figle. Tez mi sie snil ale przestal. Ostatnio snilo mi sie ze mnie nie chce znac i rzeczywiscie. Chyba chcial sie mna dowartosciowac po prosty tak jak innymi. Niewazne ze to ja wazne zeby jakas w miare mloda zadbana. Takze nie dajcie sie zwiezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ignoracja boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.05 to ja. Myslal ze sama go zignorowalam bo nie poznalam gdzies na ulicy. Trudno znajdzie inna pewnie. Faceci uczuc nie maja takze nic nowego. Najwyzej urazona dume. Nie ta to inna. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 16.35 dziwny jest ten twój nie poznalas goi ma spine dziwne. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawialam z nim kilka razy zanim sie obrazil. Ale co z tego. Zapatrzony w siebie. Mialam nawet wrazenie ze chodzi za mna w sklepie kilka razy. Tak bylo. Widzicie jak mozna sobie wkrecac? Jak facet chce to sie odezwie konkretnie zaproponuje. Niby sie odzywal czy tesknilam za nim itd. Wlasnie zeby sie podbudowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma spine bo tak naprawde widocznie nie chcial mnie poznac. Bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też nie chciał poznać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coz. Narobilysmy sobie glupiej nadziei. Bywa. Nie my jedne dalysmy sie zwiezc. Nie chcial mnie po prostu blizej poznac. Jak dlugo to u Ciebie trwalo? U mnie rok i 3 miesiace nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja. Od tego z urazona duma. Jak inni faceci naprawde mnie chcieli to nie dosc ze wiedzialam to natychmiast to jeszcze brali sie do calowania, umawiali, brali nr. Ten tez ma od niedawna moj nr ale nie korzysta. Sprawa jasna jak slonce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×