Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam tylko 60 lat, nie chce być sama.

Polecane posty

Gość gość

A jestem już tak długo sama i samotna. Dlaczego nie mogę trafić na kogoś takiego, który by mnie zafascynował? Komuś się podobam, ale ja nie czuję tego samego. Kobietki macie też tak jak ja? (Mi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja pracuję. Nie wiem co masz na myśli sugerując, że mam się zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, a z tym kredytem o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Celowo napisałam, że mam tylko 60 lat. Tak! Bo czuję się młodo, jedni mi zazdroszczą inni pukają się w głowę i robią dziwne miny. Nie czuję swojego wieku. A Wy? Jak myślicie? Czy to źle, czy dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmien prace, wez kredyt - haslo wyborcze Bronka Komorowskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czuję swojego wieku. A Wy? to dobrze ! masz tyle lat na ile się czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ańka
Ja w podobnym wieku wciąż noszę w sobie tę licealistkę sprzed lat. Ale tutaj bywajac dowiaduję się, że jestem babuleńką, co linka nie umie skopiować i wysłać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo!! To jesteśmy już dwie. Ale skoro umiesz to co umiesz nie przejmuj się, że ktoś Ci powie inaczej. Teraz ludzie żyją dłużej i inaczej jak kiedyś. Ja uprawiam codzienną gimnastykę i lubię wędrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaa..., jeszcze! A propos tej babuleńki. Usłyszałam kiedyś taki oto komunikat w radiu: pięćdziesięcioletnia staruszka przebiegła przez jezdnię... Nie powiem co pomyślałam o tej osobie, która to kometowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być komentowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie mysl o osobie, ktora komentowala, lepiej pomysli o tych ktorzy ja zatrudnili = dali prace w mediach. A potem popatrz na dzieciaki, ktore robia telewizje, prase, radio. I zastanow sie DLACZEGO sie takich tam zatrudnia, a nie doswiadczonych dziennikarzy, a przynajmniej dojrzalych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może jutro się spotkamy na tym młodzieżowym topiku:) Na razie Idę spać, cześć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesjonalni dziennikarze, oczywiście, że tylko tacy powinni wykonywać ten zawód. Ale to już odrębny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok. Może się spotkamy. Jak znajdę chwilkę to zajrzę. Mam cichą nadzieję, że temat się ciekawie rozwinie. Tak jak w tytule: "Mam tylko 60 lat, nie chce być sama".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko? Tylko 60 lat? Żart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żart? Jaki żart! To nie żart, mam tylko 60 lat. A Ty? Ile masz? 20, 21 może? A może 30? Skąd wiesz, że żyjesz lepiej ode mnie? Może to mnie a nie Ciebie spotka wielka miłość? Nie wiesz jeszcze tego, iż niezbadane są ludzkie losy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka to ma być miłość i jaki facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W porównaniu do mnie to masz (z całym szacunkiem) AŻ 60 lat i nawet pogoda ducha godna 20 latki tego nie zmieni :) ja swoją miłość już mam i nie zamierzam zmieniać :) 60 lat to nie naście i raczej próżno szukać motyli w brzuchu. Losy są przekorne ale trzeba żyć realnie a nie 100 metrów nad ziemią z głową w chmurach :) ot takie moje młode zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłem raz na sankach ole
W Polsce jest opinia że każdy po 30 to już stary śmieć i emerytura na karku, a po 50 czas trumne zbijać z desek, co za tępa mentalność ludzi w tym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto napisał o śmieciach? Skoro tak piszesz to może tak właśnie uważasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno żyj jak chcesz i nie oglądaj się na innych, Czy znajdziesz kogoś, czy nie, to tez nie ma większego znaczenia. Ciesz sie sobą, zdrowiem , pieknem wokół-mamy wiosnę! Troche wyobraźni i otwarcia oczu i samotnośc ktorej tak sie boisz-odejdzie sobie. Będziesz miala siebie- swoja najlepsza przyjaciolkę, Nieprawdaż?:) Milej niedzieli zyczę. 50-latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W porównaniu do mnie to masz (z całym szacunkiem) AŻ 60 lat i nawet pogoda ducha godna 20 latki tego nie zmieni usmiech.gif ja swoją miłość już mam i nie zamierzam zmieniać usmiech.gif 60 lat to nie naście i raczej próżno szukać motyli w brzuchu. Losy są przekorne ale trzeba żyć realnie a nie 100 metrów nad ziemią z głową w chmurach usmiech.gif ot takie moje młode zdanie X Wiadomo że 60-siątka to nie to samo co naście i dobrze. "Naście" ma pstro w głowie które samo nie wie czego chcei nie chciałabym tego powtarzać. Mylisz się jednak co do motyli w brzuchu które są i istnieją w każdym wieku pod warunkiem że jest ktoś taki który potrafi je wzbudzić. Jak facet jest kijowy w tych sprawach to i naście lat nie pomogą. Jak ty masz już tę swoją młość to ją pielęgnuj i niech ona pielęgnuje Ciebie. Do AUTORKI- Nie chcesz być sama to nie musisz. Możesz mieć czworonoga jako wspaniałego i oddanego przyjaciela i nikt Ci nie zabrania żeby szukać wśród swoich równieśników/starszych/młodszych. Od Ciebie zależy czego chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że pielęgnuję swoją relację z partnerem, ponieważ nie chcę w wieku np. 60 lat szukać miłości. W tym wieku chcę aby moja miłość była spełniona, szczęśliwa i jedyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie starsze panie
Pytanie - czy kobieta lat 60 może mieć seks i czerpie z niego jakąś przyjemność? czy może mieć orgazm? czy może zajść w ciąże? czy wygląda wbudzająco nago?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01.21 widać ,że młoda. Całe życie niezły tekst.typowy w przedziale.15 -25 , no góra 30. A co do wieku to się nie przejmuj. W każdym wieku można poznać. To do autorki.kwestia przeznaczenia. Nic na siłę. Tylko niestety już mniejsze prawdopodobieństwo, a konkurencja większa. Deficyty wynikające z umieralności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubie starsze panie dziś Pytanie - czy kobieta lat 60 może mieć seks i czerpie z niego jakąś przyjemność? czy może mieć orgazm? czy może zajść w ciąże? czy wygląda wbudzająco nago? > > Co to za idiotyczne pytanie? A dlaczego nie może? Kobieta jak nahbardziej, gorzej z facetami którzy ogólnie mówiąc, wysiadają po 30-dziestce. W ciążę można zajść każda kobieta która nadal ma okres. Najstarsza matka zaciążyła mając 70-dziesiąt lat. Jak tak się głupio pytasz to nie dorosłeś do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02.06 otóż żebyś wiedziała, że młoda. Mam 25 lat, od 2 posiadam męża a jestem z nim (właśnie dzisiaj mija ) 9 długich lat :) wszystkie starsze babki myślą "młode nie doświadczone" bzdura. Nie wiem co autorka porabiała w swojej młodości ale w tej kwestii chyba niezbyt dobrze ją wykorzystała skoro teraz jest jak jest i jest osobą poszukująca. Generalnie jej nie piętnuje, po prostu uważam, że osoba w tym wieku mogłaby mieć inne priorytety. Mogę tak uważać? Mogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam prawie 60 lat i zarówno wczoraj jak i dziś miałam i seks i orgazm. Mąż cały czas aktywny. Te Małolaty myślą, że tylko one są the best i mają monopol na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej fuuuu...jak sobie pomyślę, że moi rodzice mogą się seksić to aż mi słabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×