Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam tylko 60 lat, nie chce być sama.

Polecane posty

Gość gość
A jednak mało osób się wypowiada.Myślę, że ludzie nie chcą się zdradzać ze swoim wiekiem, a co dopiero pisać o miłości. A szkoda. Są podobne tematy, ale tam rozmawiają tacy ok. 30. 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pod 60-tkę i czuje się jak wtedy gdy miałam 20 czy 30 lat. Tak naprawdę w środku jesteśmy zawsze tacy sami, powłoka tylko się zmienia. Uważam, że motyle w brzuchu mogą pojawić się w każdym wieku, a kto myśli inaczej, nie ma racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tylko 59 lat, tyle rzeczy do zobaczenia, do zrobienia... Popieram autorkę, na starość jeszcze czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 20.20 A OCO ci chodzi , jakie masz problemy ?My sie dopiero szukamy skarbie, warto miec przyjaciol, wiec nie draz tu, my sobie tylk rozmawiamy ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla niektórych 60lat to już starsza osoba.Ja mam 60 lat pracuje,jestem zadbana z nienaganną sylwetką, niejedna 40-latka mogłaby mi pozazdrościć ciała.Mam swoje hobby,uprawiam sport. Prowadzę dom,który jest równie czysty i zadbany. I uważam podobnie jak Ty, że wewnątrz czuję tak jakbym miała właśnie 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeżeli chodzi o to, że panowie w moim wieku wolą czy szukają młodszych, owszem może. Niech szukają. Taka dużo młodsza wyciągnie kasę od takiego i puści go kantem. Będzie udawała zainteresowanie, a może nawet miłość. Później jeden z drugim rozpacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez mozna miec znajomych i przyjaciol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt mi sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starsi tez znajduja partnerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 19.59 A stara nie pusci go kantem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko tak polecam jak juz wczesniej pisalam,daj ogloszenie takie jak ja ze szukam prace ! dzisiaj znowu mialam telefony od facetow szukajacych kogos do domu, ten jeden jest wiekszosc czasu w podrozy,nawet placa za to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(Gość 21.10) Miły Gościu bądź uprzejmy nie używać słowa stara. Jesteś może w podobnym wieku? Więc byłoby Ci miło gdyby o Tobie tak mówiono? Nie jesteś? Ale będziesz! I też z pewnością będziesz młody duchem! A teraz odpowiedź na Twoje pytanie. Mężczyzna chcący się związać z kobietą np. 60-letnią kiedy on sam jest w podobnym wieku, może mieć większą nadzieję, że pani tej chodzi raczej o uczucia niż o pieniądze, jako że są właśnie w podobnym wieku. Ja osobiście, jeżeli chodzi o wartości materialne, owszem cenię je, jednak zawsze są one u mnie na którymś z kolei miejscu. Mężczyźni, którym się podobam mają tzw. wszystko. Ale ja szukam uczucia, nie patrzę na to, że ktoś ma mieszkanie, jest ono dobrze urządzone, ma środki, by móc sobie na wiele pozwolić, etc. Ten ktoś nie musi mieć akademickiego nawet wykształcenia. Aż nadto wystarczy, jeżeli będzie inteligentny, oczytany, posiadający wiedzę i ciągle będzie ją zdobywał. I będzie przede wszystkim dobrym człowiekiem! - Ja autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(Gość 21,19) Powiedz jak Ty to robisz? Tak naprawdę masz tę pracę, czy tylko jest to powód, dla którego poszukujesz kontaktu z odpowiednim mężczyzną? Gdzie umieszczasz te ogłoszenia? W Internecie?Ja mam pracę więc jak to mam zrobić? Pozdrawiam. -Ja autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chcesz wiedziec, czy spotkasz kogos na swojej drodze czy nie, a jesli tak to gdzie go ewentualnie szukac, napisz do mojej wrozki Sofii, jest świetna.Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 21.19 odezwij się. Wypowiedz się na temat tej pracy, o której wspominałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może ktoś inny wypowie się? Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo, jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem juz autorko, nie bylo mnie troche bo nie wiedzialam ze tak forum ozyje a jednak no to fajnie,z tymi facetami to naprawde tak jest ze daje ogloszenia dotyczace pracy i ciagle zglaszaja sie samotni faceci i opowiadaja o sobie ot tak poprostu,naprawde mogla bym podac namiary paru z nich,takich naprawde szczerych do lez,pracujacych majacych wszystko np.wlasna firme a do szczescia brakuje im tylko kobiety ! ech szkoda mi ze tak trudno sie spotkac tym co naprawde bardzo by chcieli miec to szczescie spotkac bratnia dusze , jeden z nich jest wdowcem od ...15 lat! ma wszystko co miec powinien, bardzo dobra i platna prace komford zycia, jest bardzo wrazliwy i umie dlugo opowiadac, jak to ludzie samotni przewaznie robia,szkoda ze wiadomo iz nie mozna podac tu np.telefonu, wiadomo dlaczego,szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki,daje te ogloszenia do gazety,poniewaz mieszkam w de.wiec to jest polska gazeta wychodzaca tu,pytasz czy mam prace, mam ale szukam dodatkowej i tu panowie sami proponuja mi prace,wiadomo ze mam wiele propozycji niemoralnych tak nazwijmy te niektore wiadomo ze zawsze beda takie, ale to w prosty sposob mozna odroznic, wystarczy intuicja kobieca,ale jest kilka gdzie facet opowiada naprawde szczerze o sobie i swoim zyciu, a juz naprawde szkoda mi wdowcow,ech naprawde /3 sztuki/szczerzy DO LEZ ! pytaj dalej autorko.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u wrozki tez ja bylam bo przyjechalam do kraju i z nudow postanowilam ze moge sobie pozartowac z wrozki,kilka dni urlopu a tu nie ma z kim pogadac ! , jakims trafem od razu znalazlam gazete z telefonem do wrozek i wybralam najtansza,przynajmniej nie z braku kasy tak jakos wyszlo i o dziwo i miala czas, wiec przyjechalam do niej i nastawilam sie na dobre przedstawienie, chee chee a ona w pewnym momecie wypala taki tekst, pozna pani milosc swojego zycia za... 10 DNI ! .... od razu wybuchnelam smiechem bo pomyslalam tu JUZ ROWNO POJECHALA ,no ale w koncu nie za darmo bierze kase musi cos dosypac do ognia ! dziwne wydazenia pozniej mialam bo spotkalam faceta przypadkowo ktory jechal w moim kierunku i moze mnie podwiezc, no dobra mysle sobie czemu nie,facet staral sie byc bardzo mily,tez okazal sie samotny,prowadzil sklep z ciuchami, zapoznal mnie ze swoja matka, bylo milo ale nie dla mnie jakos ... wiec kazalam sie odwiezc,dopiero pozniej za jakies 2 dni zmienilam prace(w ktorej pracowalam 4 lata, tez wrozka przepowiedziala(Na nowej szteli poznalam GO, tez z tej samej gazety,przyjechal do mnie pieknym autem i z szampanem I POZOSTAL juz 17 LAT !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wydazenie to mialo miejsce rowno po ... 10 dniach od przepowiedni ! TO JEST NAPRAWDE NIESAMWITE bo najpierw poznalam faceta ale mi nie odpowiadal,na nastepny dzien zmienilam prace i wyprowadzilam sie i wtedy dopiero poznalam go, zgadza sie nawet miesiac jego urodzenia,klor wlosow/szpakowate wiec tez nietypowe(kolor oczow zielone ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tu ktos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos sie pojawi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Autorko! Oczywiście, masz tyle lat na ile się czujesz. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noo czekamy autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I autoko co ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka chciala sie dowiedziec tylko i juz wie ,wiec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo! Tu ja autorka. Zastanawiające są te niektóre wypowiedzi. Moja koleżanka spotykała się z facetem, który był młodszy od niej o 12 lat. Już na początku powiedział jej, że lubi starsze od siebie. Owszem, tak może być. Niestety w tym przypadku po jakimś czasie okazało się, że facet był impotentem. O tym nie wiedziała ona i jego koledzy też. Związek rozpadł się, wiadomo dlaczego.Nie miał odwagi powiedzieć prawdy. A gdyby powiedział, może było by inaczej. Mógłby przecież podjąć leczenie. xxx Kochani! Czekam na miłość. Przeżyłam piękny pobyt nad morzem, ale niestety, tego wymarzonego nie spotkałam, czekam dalej. xxx I czekam też na piękne historie moich równolatków, zarówno pań jak też panów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 57 lat, jak jestes bogata to sie z,tobą ozenie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×