Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mamy na czerwiec 2016 cz.2

Polecane posty

Gość Asia 2010 i 2016
Witajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zojka123
Różefi nie chcę panikowac ani straszyć ale u mnie w dniu porodu na wkladce pojawily sie uplawy leciutko zabarwione krwią. Może lepiej skonsultuj to z lekarzem tak jak radzi kawusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zojka123
Różefi nie chcę panikowac ani straszyć ale u mnie w dniu porodu na wkladce pojawily sie uplawy leciutko zabarwione krwią. Może lepiej skonsultuj to z lekarzem tak jak radzi kawusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Różefi - napisz, jak się czujesz... Dziewczyny, mam pytanie, którąs używa na rozstępy kosmetyków Palmer's? bo widziałam, że w hebe w promocji i się zastanawiam, czy sie nie dotoczyć po weekendzie i nie kupić na rozstępy, bo wydawało mi isę, że to lepsza trochę marka niż Ziaja, a cena jest przystepna. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozefi tak jak dziewczyny piszą, moze skontroluj czy wszystko ok. Daj znac jak dzisiaj. Alex ja używam Musteli, juz 3 opakowanie i na razie jestem zadowolona, żaden rozstęp się nie pojawił. Co do puchniecia tez liczę na cieple dni ale nie za gorace. Wczoraj jechaliśmy samochodem 1,5h slobce grzalo przez szybę i mimo klimy i tak palce zrobily sie jak serdelki.. poza tym u nas w mieszkaniu mamy zwykle 20-21 stopni i to dla mnie jest idealnie. U tesciow zawsze mają bardzo cieplo, kaloryfery grzeja i byla temp. 24,5 stopnia i czulam sie kiepsko, nie mialam czym oddychac i czulam się spuchnieta. Co di włosów to mi nawet teraz wypadaja, mam srednie takie poza ramiona i w calym domu moje wlost, więc nie wiem co to będzie po porodzie ale nie chce scinac, latem chlodniej gdy mozna zwiazac gumką. Wczoraj odebralismy wózek :) jestem bardzo zadowolona, chodzi elegancko. Tylko musi się wywietrzyc bo kolka smierdza gumą az czuc w calym domu. Tylko malucha brakuje w srodku :) jutri będzie ciekawy dzien, parę wizyt się szykuje! :) Jakie plany na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajazmaja
witam was zaspana i niemrawa. Wczorajsze ktg ok u mnie,mam rozwarcie na 1.5palca,ale ponoc jak na 2ga ciaze to moze tak byc. Poza tym lecze zeby,bo nagle wszystko zaczelo bolec,choc przed ciaza generalny remont robilam.Tak wiec po nocnych izbach latamlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajazmaja
a pamietacie w ktorym tyg.jest Rozefi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Açai91
Alex - ja uzywalam Palmersa xala ciążę i w sumeie jestem zachwycona haha. Nie mam ani jednego rozstepu, skora mieciutka. A dopiero wlasnie skonczylam drugie opakowanie od pazdziernika smarujac codziennie wieczorem po kapaniu. jak sie mala urodzi to kupie ten drugi balsan ich juz nie na rozstepy. Ja w necie placilam 28zl z przesylka juz. Po ile w hebe?? Dziewczyny zaczynam sie łączyć z wami w bolu i kluciu w kroczu - okropne uczucie, nawet sie schylic nie moge normalnie tylko jakies cyrki. No i ciagnoe ten brzuch i ciagnie mimo ze w brzuchu mam "tylko" 95cm wiec chyba nie jest taki duzy, a Natalka tez do malych nie nalezy juz:-) A bylam wczoraj w Lidlu ale faktycznie te biustonosze od czwartku dopiero sa i te dzidziusiowe rzeczy tez. sciskam Was mocno :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiWi85
Dziewczyny, na rozstępy podobno dobre jest masło kakaowe - tak mi lekarz powiedział. Trochę się pospieszyłam i kupiłam wcześniej krem na rozstępy firmy Venus i dopiero zaczęłam smarować więc efektów jeszcze nie ma ale na drugi raz kupię masło kakaowe. A co używacie do higieny intymnej? Ja ostatnio kupiłam Lactacyd ochronny przed infekcjami bakteryjnymi (mam bakterie w moczu więc myślałam że będzie dobry) i dostałam od niego uczulenia, nie wiem co to jest bo swędzi, piecze itd. Powiedziałam o tym lekarzowi to kazał mi to wyrzucić Lactacyd a kupić jakiś Oilatum, którego nigdzie nie mogę znaleźć. Są jakieś emulsje i płyny dla dzieci firmy Oilatum ale do higieny intymnej? Może Wy się spotkałyście z Oilatum do higieny intymnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Gajaz maja to Ty juz na "chodzie" jesteś? Z tego co pamiętam, to Rozefi ma termin na 23.06.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gajaz rozwarcie na palce to sporo!Ja rodziłam sn mając rozwarcie na 3 palce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny ja dzisiaj mam wizyte takze napisze wieczorkiem co i jak u mnie 36 tydzien troszke mam podwyzszone cisnienie nie wiem czy wy tez tak macie czy tylko ja jeszcze nie dopakowałam sie do konca ale juz na ten weekend postaramn sie byc gotowa a wy jak sie czujecie jak po wizytach i czy macie juz wszystko gotowe postaram sie czesciej pisac buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Justynka ja mam zamiar w tym tygodniu się spakować, chociaż u mnie to dopiero 33 tydzień się zaczął. Dobrze, że masz wizytę dziś, to może zaradzi coś na ciśnienie. Ciekawe kiedy zaczną się porody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajazmaja
nie straszcie,ze rodzic zaczne-ja nadal psych.nie jestem gotowa! bede mogla chodzic od czw.,ale moje lezenie to 10min i wstaje,bo przy dziecku nie da sie tak...co chwile cos trzeba. Do tego maz ma maraton w pracy,w ogole go nie ma..wroci na chwile w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajazmaja
i znow zniknie. Mam takie klucia w dole,ze ledwo nogami ruszam..i rwa kulszowa sie pojawia. ja na prawde nie czuje sie gotowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różefi
Dobrze kawusi4 pamięta ,termin mam na 23.06 tak jak umiescilam w stopce :) Wczoraj uplawy były jeszcze różowe i raz na papierze pojawiły się dwie plamki krwi, Wieczorem wzięłam dwie nospy bo brzuch był trochę twardy ,odpoczywalam i wracam do bezwzględnego leżenia, teraz już wszystko jest ok, jutro mam wizytę to zostanę dokładnie sprawdzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiWi85
Rozefi to trzymaj się i oby wszystko było dobrze Gajazmaja u mnie też się pojawiła rwa kulszowa czyli takie kłucie z tyłu promieniujące przez pośladek i na jedną nogę, prawda? Ja ledwo chodzę ale lepsze to niż skurcze w łydkach, i też nie czuję się gotowa, ja torbę dopiero zaczynam pakować do szpitala, nie wiem od czego zacząć, tyle tego jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynyj juz po wizycie mała rosnie ładnie ja opuchnieta i cisnienie doskwiera ale mam ustalony porod bede miec 22 maja takze wczesniej niz data bedzie corcia majowa kochane dla dobra malutkiej buzki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zojka123
Justynkaa jejku to juz tak blisko. A swoja drogą czemu tak szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynkaa1986 to już ledwie się obejrzysz i brzdac będzie w twoich ramionach :) Jejku powiem wam ,że jestem przerażona troszkę bo torba miała być już spakowana a nie jest, brakuje jeszcze tylu rzeczy na dodatek znowu jestem przykuta do łóżka - chyba jutro po wizycie (oczywiście w zależności od tego co mi doktorka powie ) wstąpię do sklepu i coś dokupie ... Naszykuje ubranka,ręczniki i nie wiem co jeszcze. Chyba bardzo majowkujecie ,bo tak tj jakoś cichutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Justynka, to juz zaledwie 18 dni :) Trzymajcie się dzielnie. A jak Twoje ciśnienie? Uspokoiło sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Różegi, gaja, justynka - trzymajcie się. Jeny, to te krytyczne tygodnie nadchodzą. ; / stresuje mnie to.. @Acai - poniżej 20 zł oba rodzaje, jedno to emulsja, drugie coś tam, w necie nie mogę zanelźć tej oferty. jedno wgl po 15-16 zł, wiec tanio. ale chciałam zapytac, co lepsze. ; p Palmer's jest własnie chyba z masłem kakaowym, nie? mnie dzisiaj głowa nagle zaczęła popołudniu bolec, chyba ciśnienie sie zmienia. ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ze wzgledu na moje cisnienie lekarz zalecił tydzien przed polskim terminem a ten drugi i to daja tydzien do przodu wiec zebym dotrwała do 22 maja tylko nie beda czekac na skurcze sami rozpoczna akcje porodowa mała bedzie miec ok 3.500 i 53cm wiec nie mała to bedzie poczatek 39 tygodnia wiec jak dla mnie ok buzki trzymajcie zxa mnie kciuki chca zebym urodziła naturalnie im pozniej a cisnienie wyzsze tym wieksze szanse na cesarke a oni tu bardzo malo robia cesarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola0806
Ja smaruje brzuch i piersi olejkiem kokosowym. Dobrze nawilza i przyjemnie pachnie. Do intymnej uzywam Femfresh ale to chyba ang.specyfik. Justynko-nie denerwuj sie, wszystko bedzie ok. To chyba bedziesz pierwsza z nas :) Faktycznie mala nie taka mala bedzie :) dasz rade. Dziewczyny wchodzimy w goracy okres, wiadomo z jednej strony excytacja z drugiej nerwy ale oby tyvh drugich jak najmniej :) Dzis dzien wizyt bo chyba ze 4 z nas maja jak dobrze pamietam. To pisac pozniej co i jak. Ja niebawem jade ogladac z mezem auto ktore moze potencjalnie kupimy to podroz na pol dnia bo 200km w jedna strona a pozniej odrazu na 14 na wizyte a pozniej po chlopcow na 15 do szkoly. Nie wiem jak ja dzis przetrwam ten maraton. Przynajmniej pogoda narazie ok :) Milego dnia wszystkim zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka oczywiście będziemy trzymać kciuki!! Dobrze ze z malenstwem ok :) chociaż jak widac to juz malenstwa nie są hehe. Gajazmaja, Kiwi wspolczuje rwy kulszowej, juz to przerobilam, straszne.. pociesze Was ze po ok. 1,5 tyg przeszlo zupelnie. Rozefi o ktorej masz wizyte? Ja dopiero o 17:40. Nie wiem jak dotrwam do tego czasu ;) chyba troche ogarne część mieszkania, jutro troche, mąż odkurzy i pozmywa podlogi. Jak się w ogóle czujecie z duzymi brzuchami? Mi jest ciezkooo, ciezko sie oddycha, ciśnie żołądek, malo można zjeść bo od razu mam wrażenie ze pekne. Naprawde marzy mi sie cos smazonego czy slodkiego.. chyba doszlam do momentu kiedy mam dosyc ciazy. Ruchy dziecka wynagradzaja wszystko. Córeczka się strasznie rozpycha na wszystkie strony, jak mala osmiornica ktora ma macki wszędzie, juz sama nie wiem jak teraz jest ulozona. Choc te ruchy ciesza i sa niesamowite to czasem bolesne, pecherz obrywa bardzo czesto i jajniki. Chce juz czerwiec, zmęczona juz jestem tym stanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zojka123
Justynkaa możesz liczyc na nasze kciuki. Bedzie ok. Nikola taki dzien zmeczylby nawet kobiete nie będąca w ciąży a co dopiero nas. Podziwiam. Ja teraz tylko troszke pochodzę i już a to mnie krocze boli, a to brzuch napięty, a to sapie jak parowóz, ehhhh. Koniecznie dajcie znac jak po wizytach. Dziewczyny a liczycie ruchy? Ja mam liczyc trzy razy dziennie po godzinie, ale drażni mnie to niemilosiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Cześć dziewczyny! :) Co tam u was słychać? Jak sie czujecie? :) U nas wszystko wporządku. 35 tydzien. Dzisiaj wizyta :) juz nie moge sie doczekać, ale wczesniej musze jechać odebrać wyniki wymazu. Bezzka, ROZEFI wy dzisiaj pomykacie na wizyte wraz ze mną! :) Jak wam minął weekend majowy? U nas bardzo spokojnie, rodzinnie. Grill z rodzinka a wczoraj moj kochany mąż złożył łożeczko! :) tak ze jest juz gotowe! :) musze ponadrabiac co tu powypisywalyscie jak mnie nie było :) niektóre z nas mogą juz teraz z maju urodzić :) ja bym sie nie obrazila jakby Mia chciała wyjść wczesniej - wręcz przeciwnie! :) Zazdroszczę tym dziewczyna które nie muszą sie Farbowac. Ja farbami włosy średnio co 2-2,5 tygodnia. Naturalne mam bardzo jasny blond za to Farbujw na czarno. Jak nie zafarbować to wyglądam jakbym lysiala :/ masakra.. A jeszcze teraz w ciazy rosną mi dużo szybciej i mam juz bardzo długie. (Do nerek) podetne ponizej ramion po porodzie. Wy tez macie problemy z przetluszczajacymi sie włosami?ja to musze codziennie myć bo nigdzie nie wyjdę tak mi sie przetłuszczają :/ na szczescie nie wypadają. -Justynkaaa to super! :) ooo to juz na dniach! :) moze akurat będziesz pierwsza z nas która urodzi! :) wszystko napewno bedzie dobrze i za nim sie obejrzysz będziesz trzymała mała w ramionach! :) zobaczysz! Wspomnisz moje słowa! :) Milego dnia kochane! Bezzka, ROZEFI odezwicie sie po wizycie co i jak. Chyba ktoś jeszcze z nami miał dzisiaj iść do lekarza? Trzymam kciuki za wszystkie które maja wizyty w tym tygodniu. Całuje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiWi85
Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny które mają dzisiaj wizyty oby wszystko było dobrze, ja dopiero w piątek mam wizytę ale nie wiem czy nie pojadę wcześniej do szpitala albo zadzwonię do swojego lekarza bo czuję ból w brzuchu taki rwący. Wczoraj wieczorem mnie zaczęło boleć tak lekko co jakiś czas po 2-3 minuty tak u góry brzucha z jednej strony, czy Wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×