Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przedszkole

Polecane posty

Gość gość

Witam kobiety. Mam dylemat. Moje dziecko dostało sie do przedszkola publicznego. A raczej do dwoch i musze wybrac. Do pierwszego, publicznego prowadzonego przez prywatnego operatora dostało sie jako jedyne z 40 dzieci. Przedszkole jest blisko. Dziecko byloby dorzucone do najmłodszej grupy. Bedzie mialo 3 lata i 4 miesiace. Drugie przedszkole 10 minut jazdy samochodem, prowadzone przez gminę. Byloby w grupie z dziecmi 2,5- 3 letnimi, grupa tworzona od wrzesnia. Mam czas do srody zeby zdecydowac. Co byscie wybrały nq moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze, ze w pierwszym przedszkolu posiłki przygotowuje kuchnia, 4 posiłki, w ramach czesnego jest angielski i rytmika. W drugim posiłki przywozi catering, a z zajec w ramach czesnego jest rytmika. W pierwszym przedszkolu bezpłatne godziny sa do 12, stawka żywieniowa 10 zl, w drugim bezpłatne godziny do 13, stawka żywieniowa 8 zl, 3 posiłki. Dziecko byloby w przedszkolu od 8 do 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj bez jaj o wybor majtek tez pytasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam, bo pewnie sa mamy, ktore maja doswiadczenia z przedszkolami prowadzonymi przez prywatnego operatora i tymi prowadzonymi przez gminę lub miasto. Chcialabym zasięgnąć opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybrałam najbliższe przedszkole. Publiczne prowadzone przez prywatnego operatora, z cateringiem. Jest droższe ale nie płacę za dojazdy. Do przedszkola mam 200m a z jęczącym 3 latkiem każdy metr jest istotny (byłam w zaawansowanej ciąży). Jesteśmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blanka dziekuje za opinie. W prowadzonym przez prywatnego operatora placilabym 250-270 zl ( 3 godziny po 1 zl plus 10 zl stawka dzienna czyli 13 zl). W prowadzonym przez gminę okolo 200 zl. Ale koszta to najmniejszy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybor jest prosty Catering to syf! Wybierz ze swoja kuchnia rytmika i angielskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goc 09:19 Wlasnie bardziej skłaniam sie ku pierwszemu przedszkolu. Jest jeszcze kwestia bezpieczenstwa. W pierwszym przedszkolu dziecko nie wyjdzie samo z budynku poniewaz drzwi wejściowe sa na szyft, klawiatura umieszczona poza zasięgiem rak dzieci. A wdrugim przedszkolu drzwi sa na przycisk do ktorego np 4 latek juz dosięgnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam przedszkole z dobrym zabezpieczeniem. Moje dziecko chodzi do Tequesty i tam nie ma mowy, żeby ktoś obcy z zewnątrz wszedł, albo żeby jakiś maluch od środka sam sobie otworzył i wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyłączam się do dyskusji. Ja też dlatego wybrałam Tequestę, mają tam dobre zabezpieczenia i monitoring. Może i jestem przewrażliwiona, ale w poprzednim przedszkolu bywało, że jacyś obcy ludzie sie kręcili, łatwo było wejść z ulicy. A ja wolę dmuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam dla mojego dziecka przedszkole prywatne www.familia.edu.pl w Katowicach gdzie będzie miało świetną opiekę, ciekawe zajęcia i dobrze zorganizowany czas. Nie zdecydowałabym się na przedszkole publiczne, chciałam żeby moje dziecko spędzało czas w dobrych warunkach i miało rozwijające zajęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybór i ilość posiłków jest bardzo ważna. Moje dziecko spędza w przedszkolu cały dzień od 8 prawie do 18. Ważne jest żeby nie czekało na mnie głodne. Koleżanka poleciła mi na Mokotowie Tequestę. Rzeczywiście mają tam fajnie, bo jest monitoring, wejście na kartę, mnóstwo zajęć, dużo posiłków, spotkania z logopedą, pediatrą, pedagogiem i wiele wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najważniejszy jest rozwój dziecka, uwrażliwienie na inność i doskonała opieka. I te trzy warunki spełnia integracyjne przedszkole Bajeczka w Warszawie. Polecam wszystkim mamom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wybralismy przedszkole http://www.promyk.szczecin.pl/ i jestesmy niezwykle zadowoleni. Cala dwojka szczesliwa uczeszcz do przedszkola a nam si emilo patrzy jak dzieci szczesliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie posłałabym dziecka do publicznego przedszkola. Za dużo złych rzeczy się nasłuchałam o takich miejscach. Moje chodzą do Akademii Rozwoju Malucha, gdzie mają wszystkie zajęcia wliczone w czesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też od razu postawiłam na prywatne - na Bajeczkę na Bemowie, bo mamy najbliżej. Jak widzę ile dziecko ma zajęć i jak go cieszą te wyjścia do przedszkola - jestem pewna swojej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile płacicie w prywatnych przedszkolach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akademia Rozwoju Malucha jest zaraz koło mojego bloku ;) Też myślę, żeby tam dziecko zapisać na przyszły semestr już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja wam bardzo polecam przedszkole http://www.elfik.pl/ - moje dzieciaki je uwielbiaja. Dodatkowym plusem sa wspaniale zajecia, ktroe pozwalaja na szybki rozwoj dziecka i co najwazniejsze - w dzieicach rodzi sie potrzeba posiadania hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.09.04 My wybralismy przedszkole http://www.promyk.szczecin.pl/ i jestesmy niezwykle zadowoleni. Cala dwojka szczesliwa uczeszcz do przedszkola a nam si emilo patrzy jak dzieci szczesliwe! Zgadzam się zdecydowanie! To przedszkole jest wspaniale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.03.20 to ja wam bardzo polecam przedszkole http://www.elfik.pl/ - moje dzieciaki je uwielbiaja. Dodatkowym plusem sa wspaniale zajecia, ktroe pozwalaja na szybki rozwoj dziecka i co najwazniejsze - w dzieicach rodzi sie potrzeba posiadania hobby. To przedszkole z prawdziwego zdarzenia! Rownie bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też jest prywatne przedszkole, bo znaliśmy je wcześniej (siostry córeczka tam chodziła), więc nawet nie zastanawialiśmy się nad państwowym. Mówię o Raz Dwa Trzy My http://www.razdwatrzymy.edu.pl/ na warszawskim Mokotowie. O klasie przedszkola może świadczyć to, że ich program nauczania dostał I nagrodę MEN. Od dawna podobało mi się to, że są nastawieni na wszechstronny rozwój dziecka, wspomagają ewentualne braki zajęciami korekcyjno-kompensacyjnymi w ramach „wyrównywanie szans”, mają ciekawe zajęcia artystyczne. Przedszkole jest zdecydowanie warte uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Jako mama szukajaca idealnego przedszkola dla swojego dziecka szukałam swego czasu wszelakich infrmacji na ten temat. Zupełnie przypadkiem trafiłam na pewien wpis,do którego link podsyłam Wam tutaj -> http://bestmap.pl/jak-wyposazyc-przedszkole/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Tobie tak, moja znajoma jest dyrektorką przedszkola niepublicznego. Miałam ten sam dylemat co Ty. Doradziła mi przedszkole niepubliczne. To był doskonały wybór. Przedszkole prywatne z cateringiem itd to nie jest prawdziwe przedszkole. Nie wspominając nawet o realizowaniu treści programowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam wybrać to gdzie jest własną kuchnia. Catering to niestety najtańsze produkty przywożone i spożywane w plastikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka chodzi do przedszkola http://wielkaprzygoda.com/ i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jeżeli chodzi o posiłki to są zdrowe i smaczne. Co tydzień dostajemy rozpiskę dań i z tego co widziałam mają super posiłki z dużą ilością warzyw i owoców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne jest jedzenie, które będzie podawać przedszkole naszym dzieciakom, W przedszkolu, do którego uzcęszcza moja córeczka jest catering ze Smakusia i wszyscy bardzo chwalimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o naszych podopiecznych, dbamy by mieli zdrowe i smaczne posiłki podawane regularnie między zabawą a odpoczynkiem :) Zamawiamy catering firmy Smakuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×