Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Staranka

Starania o drugie dziecko po trzydziestce

Polecane posty

Gość Staranka
Może być mail:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staranka, to mail anla9876@onet.pl Może podaj mi trzy środkowe lub trzy ostatnie cyfry twojego numeru tel zeby nam sie jakis podszyw nie wkradł. Czekam na wiadomość Anila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny :-) Mam 36 lat a mój mąż 40. Od 10 lat jesteśmy małżeństwem , mamy córkę 9 lat. Z zajściem w pierwszą ciążę nie było problemu ,zaszłam w ciążę dwa miesiące po ślubie. I ja i mąż jesteśmy jedynakami więc chcieliśmy żeby nasza córka miała rodzeństwo. Jednak po porodzie się zabezpieczaliśmy ( stosunek.przerywany, prezerwatywa ) mój mąż wtedy zmieniał pracę itd. to nie był dobry czas kolejne dziecko. Potem sprawa się odkładała . Przestaliśmy się zabezpieczać w styczniu. A od maja uprawiamy sex prawie codziennie w różnych pozycjach , dbamy o dietę itd. no i nic . Lekarz mówi, że jest wszystko dobrze a my jesteśmy przecież coraz starsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLWIA7878
Hej Gość, podobny problem miałam rok temu. U mnie nie dało naturalnie zajsć w ciąże, a bardzo chcielismy drugiego dzidziusia. Pierwszy miał 6 lat - Nasza naukochansza Kasia :* Moje komóki w tym wieku u mnei nie dawały rady i porpstu poroniłam kilkukrotnie. My skorzystalismy z Invimedu w Warszawie. Oni maja wiele placówek. Czy lekarz nie kazał Ci zrobic badan ? np hormonów ? A moze zle wyliczasz sobei owu ? i nie pyka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas przez ponad rok mimo starań nic nie było :( Chodizliśmy z mężem od lekarza do lekarza. Jeden spytał się mnie o kwas foliowy i kazał zrobić badanie mthfr. Byłam zdziwiona, bo nigdy nie słyszałam o badaniu na kwas foliowy :D Okazało się, ze przyswajam go w minimalnej ilości, tzn. taki zwykły i kazał mi kupić zmetylowany. Nie wiem, czy naprawdę to tu tkwiła przyczyna, ale jestem w 6 m.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryrka
Do SYLWIA7878 : A gdzie jeszcze invimed ma kliniki po za Warszawą? Bliżej pomorza gdzieś ich znajdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlufka
Na pewno masz w Gdyni Invimed, ale sprawdź sobie jeszcze na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Dziś zobaczyłam cień na teście ciążowym:-) Jestem w szoku! Po 5 miesiacach od leczenia. Nie mogę w to uwierzyć! Dziś miał być okres, a nie ma! Cuda są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Ja mialam34lata jak urodzilam dziecko,jest ok,bez zadnego leczenia zaszlam w ciazy biorac pigulki,potem dowiedzialam sie,ze biorac inne leki,trzeba odczekac,ale ja wtedy bylam przeziebions i lykalam antybiotyki no i wyszlo jakos,nie uzywam antykoncepcji teraz byc moze jestem za stara na jeszcze jedno dziecko,coz jestem z innym facetem moze on nie moze miec dzieci,jest teraz moim mezem,chcemy miec dziecko,ale poprostu nie ma czasu na lekarzy,na sex na nic,jestem osoba neutralna,jesli zajde w ciaze,a bedzie ok urodze,w mojej rodzinie kobiety tez rodzily po40,wychowaly i jeszcze zyja,dziewczyny jestescie mlode zycze wam powodzenia i upragnionego dziecka,nie potepiajcie sie nawzajem i mnie nie potepiajcie,bo ja chce zyc tak jak mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×