Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Evensis

Szukam dobrego ginekologa w Warszawie!!!! pomóżcie pls!!!

Polecane posty

Gość Poncia
ja byłam u P Mirosławy Siemaszko na Radzymińskiej ktorej nie polecam i do której juz nie pójdę, najpierw pielęgniarka przyjmująca robiła mi problemy żeby wogóle mnie przyjąć a później (być może lekarka zasugerowała się zachowaniem pielęgniarki) przyjęła mnie od niechcenia i zbagatelizowała moje objawy, powiedziałam o plamieniu krwią i że jestem w ciąży, babka po bardzo nie delikatnym badaniu powiedziała że nic nie stwierdza ale na wszelki wypadek daje mi skierowanie do szpitala, napisała w Łacińskim, tym czasem pielęgniarka w ciągu 6 dni kazala dostarczyć kartę ubezpieczeniową pomimo tego ze nie miałam wcześniej nigdy problemu z przyjęciem dokumentu który przedstawiałam, postanowilam pojechać więc po nią do domu a w między czasie 2 dni później dostałam silnego krwawienia i poronilam, dopiero później siostra mi powiedziała że na skierowaniu pisze "ciąża zagrożona", małpa powinna mi powiedzieć co wypisuje na skierowaniu i w pierszej kolejności wysyłać do szpitala a nie po ubezpieczenie, baby są ogólnie mało towarzyskie i olewaja wszystko, takie uroki przyjęć w przychodniach państwowych. Nie polecam tych kretynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poncia: Bardzo Ci współczuję tej sytuacji. Wiadomo, że każdy lekarz powinien pomagać pacjentowi, a nie utrudniać mu życie, a od takiego specjalisty, jakim jest ginekolog wymaga się jeszcze większego zaangażowania. Na ul. Czarniowieckiej w Klinice VIMED przyjmują właśnie ginekolodzy, do których nie można mieć zastrzeżeń. Indywidualnie podchodzą do każdej pacjentki i na pewno niczego nie przeoczą. Korzystanie z ich usług na pewno oszczędza wielu nerwowych sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingston55@o2.pl
Czy możecie mi pomóc znaleźć ginekologa z dużym doświadczeniem w zabiegach laparoskopowych? Będę wdzięczna. Najchętniej w Warszawie, ale może być w innym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikorrrka
Ja w Warszawie chodzę do dr Jacka Kostrzewy. Za wizytę płace tylko 100zł. Bardzo dobry lekarz, w sumie wyciągnął mnie z dosyć poważnej dolegliwości. Pan doktor prowadzi również ciąże. Jak na stolicę to nawet cena za wizytę wcale nie jest duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florrrka
Sikorka a czy u doktora można zrobić zabieg usunięcia nadżerki ? Jesli tak to może orientujesz się ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikorrrka
Oczywiscie ze mozna, własnie specjalnie dla Ciebie pytałam na ostatniej wizycie dr Kostrzewę i taki zabieg kosztuje ok.300zł. Ale Ty musisisz zapisać sie na wizyte i lekarz na pewno sam musi ocenić co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssonka
Chyba zapiszę się do tego lekarza, ponieważ jednak znalezc dobrego specjalistę jest naprawde trudno. A ja mam pakiet w CM Lim , wiec spokojnie moge właśnei z tego skorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tel.aa
a ja polecam dr Bojara! jest genialny (ginekolog, seksuolog) poleciła mi go koleżanka z pracy, bardzo mądry człowiek, troskliwy lekarz i ciesze się, że na niego trafiłam, bo wielokrotnie miałam zastrzeżenia co de rezultatów poprzednich lekarzy. dla ułatwienia podrzucam link do str doktora http://www.bojargabinet.pl/ (lecze się u niego w przychodni Prosen)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_kleczkowska
Co do dr.Jacka Kostrzewy jestem jego pacjentką i tez mogę powtwierdzić ze jest świetnym specjalistą. A teraz no nie oszukujmy się , nie jest tak łatwo znalezc dobrego lekarza, więc jesli szukacie dla siebie, to to będzie odpowiedni lekarz. Wiadomo też ze kazda z nas ma inne odczucia, ale w moim przypadku sie sprawdził i skutecznie wyleczył moją przypadłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajjna90
Ile płacisz za wizytę u dr Kostrzewy ? Ja ostatnio słyszałam że niektórzy lekarze w Warszawie to biorą nawet 300zł. To prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wontlra
dr Cierpisz - Warszawa, lecznica Demeter, naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ola_kleczkowska
Gdzie Ty chodziłaś do tego lekarza ? Pytam, ponieważ widziałam że dr Kostrzewa przyjmuje równiez w Limie przy Arkadii, czy to ten sam lekarz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam .polecam dr Longin Grodek(troche starszy) przyjmuje na saskiej kepie ul walecznych.pracuje w szpitalu na solcu.dzieki nienu urodzilam corke ,ciaza od poczatku zagrozona.rodzilam rowniez u niego na solcu(zawze bylam przyjmowana do szpitala a lezalam tam kilka razy).wizyta 150zl usg tez jest ale troche stare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_kleczkowska
Tak chodziłam do Limu to prawda doktor przyjmuje przy Arkadii, ale polecam wczesniej jednak zapisac sie na wizytę ponieważ moze byc sporo pacjentek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naciak7759
dr Joanna Bonarek Sztaba jest rewelacyjna swego czasu bywałam u niej dość często.. ale bardzo mi pomogła i teraz "widzimy" się zdecydowanie rzadziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooopll
Jaka jest orientacyjna cena za wizyte u lekarza ginekologa w Warszawie ? Opłaca sie iść na taka wizyte do centrum medycznego czy prywatnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggnneess
Jesli chodzi o stolice to ja u lekarza ginekologa Jacka Kostrzewy, który przyjmuje na Pl. Konstytucji wizyta 100 zł cytologia 40zł usg ginekologiczne i ciąży 100 wypisanie recepty bez wizyty 30zł założenie wkładki domaczicznej- spirali ok 400zł usunięcie nadżerki elektrokoagulacja ok300- 400 zł Uważam że jesli chodzi o stolicę to wcale nie są to duże sumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola.fasola
warszawa - dr Zbigniew Cierpisz, Demeter (ul. Białostocka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellla89
Moja siostra też w czasie ciązy chodziła do dr Kostrzewy, jeszcze wtedy nie przyjmował przy Arkadii. Była zadowolona i wszystko poszło bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manekin60
Co ile dziewczyny chodzicie do ginekologa ? I ile średnio wydajecie na jedą wizytę- raze z USG ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tillatekilla
nie byłam, ale weszłam na jego profil na znamnym lekarzu i ma dużo dobrych opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra trai ta
polecam dr. Andrzeja Chylińskiego przyjmuje w przychodni na bródnie ul. syrokomli 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriam_M
ja chodzę już od dłuższego czasu do dr Bonarek -Sztaby (podobnie jak moja córka :)) i mogę śmiało powiedzieć, że to rewelacyjna kobieta, rzetelna, troskliwa i skuteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natuskaa_
dr Bojar przyjmuje w Warszawie i Lublinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_marta88
Doktor Marek Łuszczewski, przyjmuje w Sep Medzie. Super lekarz i człowiek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×