Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Dlaczego panowie chodzicie na prostytutki?

Polecane posty

Gość gość
tyle, że te fantazje trzeba wypowiedzieć na głos a nie czekać aż sie "domyśli" co ma robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:41/ nie szukam faceta za kasę bo nie muszę, poprostu wy macie swoje fantazje i my tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tych wypowiedzianych na głos właśnie piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i niby fajtłapa ich nie spełnił? lol dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie dobrze ze sa prostytutki tylko szkoda, ze tak malo facetow do nich chodzi. zamiast tego urabiaja kruche dobre kobiety, zeby je przeleciec, a potem olewaja i nastepna następna. szkoda tych spokojnych i ufnych babeczek na takich latawcow, ktorzy powinni u dzifffek sie ralizowac, a nie wpedzac w dola normalne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niewytrzymywanie stresu, beznadzieja, bo do 30rż żadna nierozprawiczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie d****** bo sa tansze i mam gwarancje, ze zakisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie pytanie, do prostytutki chodzi się na sex a nie na kawe czy rozmowe o polityce. Ide jak do sklepu, kupuje co mi potrzebne, wychodzę i mam spokój w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego chodzę do prostytutki? Szczerze? Lubię to. Mam swoją ulubioną, tylko do niej chodzę, mogę pogadać, i dobrze po...kać. Nie muszę się prosić o każdą rzecz czy też słuchać żebym tu nie ruszał jak nie patrzył itp. mogę być wulgarny czasami jak mam ochotę itp... Kto chodzi?? WSZYSCY nieważne czy bogaty biznesmen dyrektor banku, czy zwykły kowalski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poszedłem raz, by ukoić ból, po pewnym rozstaniu. :( Za pieniądze nie potrafi mi stawać. Gdybym tego nie sprawdził, do dziś bym nie wiedział, że to nie moja droga. Prostytutka, chociaż nie wiem jak dobra, u nie nie wywoła oznak satysfakcji. Zawsze będzie brakować tych intymnych i wyjątkowych sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Bo zyje samotnie, nie mam kobiety, rekompensuje sobie samotnosc pojsciem do prostytutki. Wiem. Smutne. 2.Ja jestem normalnym, przecietnym mezczyzna. Jestem zadbany i przystojny. Jestem wyksztalcony i ogolnie lubiany. Jestem niesmialy i zupelnie nie umiem podrywac kobiet....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci którym żony nie dają w domu.Po co się prosić i nadskakiwac jak można sobie pójść na seks i przyjemnie zostać obsłużonym.Niech se baba myśli że będę ją prosił o seks. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem żonaty sex często ale lubię raz na 3-4 miesiące zaznać czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że partner ma kochankę czy idzie do prostytutki jest winą partnerki bo w związku mają izolacje i są ignorowani. My Mamy związek bez TABU i mąż jest podczas każdego badania u ginekologa cipki i wspierał porody nie mamy żadnych tajemnic między sobą i nie wstydzę się MĘŻA bo nie jestem zacofana jak to mają Polki wstydzą się męża szok! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co się żony prosić o seks,jak za super lodzika i seks można zapłacić.Żona nie jest w stanie tak świetnie wylizac jajek i tak super przyjemnie ssać.W seksie jest ok,ale dobrego lodzika nie potrafi zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.44 Nie chodzi o sam seksualnej lecz o uczucie i zwykłe przytulnie się do ukochanej osoby budząc się rano czy wieczorem zasypiajac. A obecność ukochanej osoby przy badaniu ginekologicznym czy porodzie to norma lecz nie w zacofanej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego?dla przyjemności.Gdyby to bolało to nikt by tego nie kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzilem zlapalem chorobe przestalem zwiazek sie rozpadl. Czemu chodzilem. Szukalem czegos Nowego . Moze to ktos nazwac chora wyobraznia. Cos ciagnie nie wiem co . A babki robia za pieniadze nawet sie na cos u mowisz ona to zrobi inaczej. Jedna mnie ugryzla nawet. Nie warto ryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie , Ci co sa samotni niech sobie tam chodzą. A zonaci mezczyzni chodzac do prostytutek narażają nie tylko siebie ale i swoje żony na choróbska itd.nawet w zabezpieczeniu. Pomyslcie o tym. Jak mozna byc takim egoistą. Poczytajcie lepiej czym mozna sie zarazić. Bo piękne opakowanie wyglad prostytutki a wsrodku chorobska wszy lonowe i inne paskudztwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytutki to ku(r)wy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zamiast prostytutek ktore szanuje wolę masażystki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co racja to racja zdrowie najważniejsze! lepiej poszukać sobie normalnej dziewczyny! jak już za pięnidze to tylko układ na wyłączność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo lubię finał w ustach, prostytutką pokazuje co ma w buzi no i połyka. Zboczenie, dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo finał w ustach. A myslisz o zagrozeniach ? Jesli Panowie naracie tylko siebie to ok. A co z Waszymi partnerkami nieswiadomie je narazacie na choroby. Syfy i inne. I nie mowcie o tym ze , partnerki wam tak odmawiaja bo nie wszystkie sa takie.Nie ma usprawiedliwienia dla tych co nie dosc ze zdradzaja to narazaja bliska osobe na zagrozenia zarazenia weneryczna lub co najgorsze hiv. Hpv powoduje raka nie mowiac juz o innych swinstwach wirus hcv, kiła, wszach itd itd. Takze Panowie zastanowcie się lepiej powiedzcie swoim partnerom stalym o fantazjach i je spelniajcie a jak nie to odejdzie i sobie uzywajcie nikogo nie narazajac !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O du/pie nie o fantazjach porozmawiajcie Pie/rd/olenie .Jedne lubią zabawy inne nie .A prostytutki robią wszystko(też niektóre) a jak mam słuchać w domu,że tak ona nie lubi, tak nie chce,co ty znowu chcesz,nie rób tak to wolę dać należność i nie mieć wysłuchiwane apropo zarażenia to wszędzie można się zarazić nawet od żony,dziewczyny wystarczy że kiedyś miała kontakt z kimś kto jest zarażony i może być tego nieświadoma.Koniec kropka La viva prostituees

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz spaczony obraz Kobiety. Mowisz ze chcesz rozmawiac o " d***e" prostytutka tez kobieta. To wyrażaj się. Co Ty porównujesz , ze mozna zarazic się od zony lub partnerki nieswiadomie. No chyba , ze Twoja partnerka się nie bada lub Cie tez zdradza tak jak Ty ja to wtedy się narazacie razem na syfki itd. O czym mowa , seks z prostytutka nalezy do ryzykownych zachowan ale oczywiscie " dupka " przysłania wszelkie zagrozenia i nie myslucie o tym. Wasza sprawa. Tylko nie narazajcie partnerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytutki to kur)wy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chodzę, zatrzymuję się czasem w lecie przy ładnej dziewczynie w lasku przy drodze. Za parę groszy pooglądam sobie zgrabną nagą pupę z dziurkami i jadę dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wlasnie nie rozumiem. Przeciez walenie konia jest dla was przyjemniejsze nizmpukanie w cipk..e wiec po condo prostututki? Rozumiem na loda ale watpie ze chodzicie na samego.loda. wiec po co jak mozna se zwalic przeciez to wasze ulubione i najprzyjemniejsze zajecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×