Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Jak dla mnie z pierwszego badania plytki nie warto brac bo maluszek jest tak maly ze ciezko cos dostrzec. Wole zdjecia, moja plytka lezy i jeszcze ani razu nie ogladalam bo ciezko cos dostrzec tak mam zle nagrana i to z drugiego badania. Siostra ogladala z rodzicami i tez mowili ze nie warto za 90 zl brac 7 minutowej takiej plytki gdzie moze ze 3 razy mozna dostrzec bobasa a reszta czasu to czeski film;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzedzik84
dzwoniłam dziś do Gyn w sprawie criotransferu po zakończeniu programu i na recepcji powiedziano mi, że tylko transfer będzie za free. Wszystkie wizyty przed, badania, usg płatne. A screching 500 zł...niech ich dunder....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zdjęć chyba z 15 i kolorowe. Nic nie placilam. Płytkę może weźmiemy przy drugich prenatalnych. Skierowanie na badania prenatalne obejmuje odrazu pierwsze i drugie. Dopiero trzecie jest płatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula jeszcze nie wiem dzis robilam tsh zobacze jak wyszlo czy nie trzeba wiecej euthyroxu moze wtedy odpuszcze cykl i zrobie streching no ale na pewno nie w gync za drogo w invimedzie jest chyba o polowe taniej chociaz w gync juz prawie wszystkich lek przeszlam i znam to jakos tak swojo sie czlowiek czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek ale chyba nie mialas u Augustyniak? Mi wydrukowala trzy a dziewczyny u Rozmus maja wlasnie duzooooo i jeszcze jakies widokowkowe. Szkoda ze wczesniej nie wiedzialam bo bym sie upomniala dlaczego place tyle samo a mam tak malo u niej skoro inny lekarz drukuje w tej samej cenie tak duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia...ja byłam u dr Rozmus. Na drugie też pójdę do niej bo wszystko pokazuje, tłumaczy. Bardzo fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie mi ja dziewczyny polecaly a ja zrobilam błąd ze poszlam dugi raz do tej samej. Myslalam ze moze za pierwszym razem tak szybko to wszystko robila bo sie spoznila ale za drugim bylo to samo. No nic, teraz będę sie rejestrować do Rozmus. Karolcia jak masz okazje to ja bym sie przerejestrowala do Rozmus na inny termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli skierowanie na prenatalne jest na 1 i 2 trymestr? Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje. Bo mi nikt nie powiedzial ze to obowiazuje na 1 i 2 trymestr. Myslalam ze na 2 badanie prenatalne-polowkowe musze miec nowe skierowanie. Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubineye
Dredzik od jutra zaczynam przygotowania do crio z rządówki. Mam jeszcze w zapasie jeden zarodek. Mam przyjść do końca czerwca z mężem żebyśmy podpisali umowę na przechowywanie zarodka - płatne 400 zł na rok. Ostatnio jak byłam powiedziano mi, że transfer po 30 lipca będzie płatny 1000 zł. Dziś mi powiedziała, że w lipcu jeszcze będzie za darmo. Sami nie wiedzą, wiec najlepiej wydrukować sobie to pismo z Bociana o którym mówiła Iwcia i się powoływać na nie. Wszystko inne będzie już płatne. Jak dziś byłam w Gyn to byłam sama - szok. Chyba czeka ich ciężki czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam u Augustyniak i również nie polecam. Prawie nic nie tłumaczyła, szybko, szybko, badanie w ciszy, dopiero na końcu powiedziała że wszystko ok, a człowiek całe badanie w stresie. Natomiast zdecydowanie polecam dr Rozmus - Warcholińska, bardzo sympatyczna, dużo zdjęć, wszystko tłumaczy, pokazuje na bieżąco, bez pośpiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziołszki! Dorciak odpoczywaj. Na pewno nie dzieje się nic niepokojącego. MaBo ufff to dobrze. Wcinasz ananasa? Jak się czujesz? U mnie gardło podraznione ale już o nieeeeebo lepiej. Jutro mam wizytę serduszkową. Jestem cała w stresie. Catarinka co leniuchujesz i nic nie piszesz? Pozdrawiam Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joafer
Dziewczyny kiedy wam się zaczęły jakieś dolegliwości ciążowe typu niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny rownież polecam dr Rozmus Warcholińską, byłam bardzo zadowolona z całej wizyty i badania. Byłam na NFZ, wiec nic nie płaciłam, dostałam chyba z 8 zdjec. Pani dr przelaczyla tez na chwile widok na 3d, ale powiedziała ze na tych pierwszych prenatalnych to za wcześnie i słabo widac w 3d. A zła wiadomość jest taka, ze wczoraj dzwoniłam do gyn zeby sie zapisać na połówkowe i ja załapałam sie na ostatni wolny termin w pierwszym tygodniu lipca, kolejny najbliższy wolny termin był na 14 lipca dopiero. Także nie czekajcie do ostatniej chwili tylko zapisujcie sie wczesniej. Trzy tygodnie temu jak tam byłam to p***y z rejestracji nie chciały mnie zapisać tylko kazały za miesiac dzwonić i teraz juz musiałam brać termin jaki został wolny, a wolałam jako ze mam daleko trochę pozniej a nie na 8 rano. Ciociakachna nie daj sie naciągnąć na intralipid, niech Ci przepisze duphaston. Ja brałam intralipid w dniu punkcji i więcej nie powtarzałam, a plamien żadnych nie miałam. Jak badałam to progesteron wyszedł mi cos koło 20 na poczatku ciazy i lekarz kazał mi nadal przyjmować 600 luteiny i 3x1 duphaston, bo mówił ze niski. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To super Allessa daj znać po serduszkowej! Ja leżę i mam straszne bóle głowy i wczoraj i dziś normalnie chce mi łeb rozwalić niewiem od czego pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak ananas a jak długo go jeść i ile? MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer ja w pierwszej ciazy mualam od razu mdlosci a teraz juz panikuje bo nie mam kompletnie zadnych dolegliwosci, czuje sie pelna sił i w ogole nie odczuwam jeszcze ciąży. Ktory masz dzien ciazy licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer ja w pierwszej ciazy mualam od razu mdlosci a teraz juz panikuje bo nie mam kompletnie zadnych dolegliwosci, czuje sie pelna sił i w ogole nie odczuwam jeszcze ciąży. Ktory masz dzien ciazy licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
Ja miałam 2,osobne skierowania na badanie prenatalne.. Nie jak któraś z was pisala wyżej ze 1 skierowanie od razy na dwa badania prenatalne. Ja robiłam dwa w rudzie sl. U docenta dr Cnota.w genomie. za plytke pacilam 15lub 20 zl i uważam ze warto w takiej cenie wziac. Fajna pamiatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer u mnie dolegliwości ciążowe zaczely sie jakos 10-14 dni po pozytywnej becie. A nie odczuwasz jeszcze żadnych? Mdłości? Większy apetyt? Senność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela mdłości właśnie nie mam nic a nic natomiast cały czas zmęczona jestem i bym spała co do jedzenia to w sumie jem trochę więcej ale bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia wg mojej pani doktor z Warszawy ciążę liczy się od dnia punkcji czyli zaczyna się 6 tydzień i właśnie nie mam żadnych mdłości... kurde czy każda ma mdłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×