Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Gość gość
Strona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia na pewno uda się w 5 dobie zamrozić zarodki :) 3 mam kciuki Sunshine mam nadzieję że Twoja historia skończy się happy endem, skoro beta rośnie to jest nadzieja:) który masz dziś dpt? kiedy umówisz się na usg? żeby zobaczyć co tam w środku się dzieje. Sil wierzę że to jest Twój czas i będzie jutro dwucyfrowa beta :) trzymam już dziś kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Dziś jest 20 dpt, a wizytę mam w środę. Mam nadzieję, że Pani dr nie każe jeszcze odstawiac lekow. Moze cos będzie widac i uda sie chociaz wykluczyc c. pozamaciczną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine a czym charakteryzuje sie ciaza biochemiczna? Co to właściwie jest?,pewnie czytałaś na ten temat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sunshine, będzie dobrze, trzeba wierzyć i wierz mocno w swoją kropeczkę :) Sil, trzymam kciuki za betę jutrzejszą. Czuję że tym razem kropki zostaną z Tobą na 9 miesięcy :) trzymam mocno kciuki dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Ciąża biochemiczna jest chyba jak jest pozytywna beta, ale na usg nic nie widac, i beta zaczyna spadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny. Sunshine trzymam kciuki aby wszystko się dobrze skończyło. Sil życzę ci abyś jutro byla najszczesliwsza osoba. Peonia tez miałam transfer w sobotę takze będziemy podobnie testowaly. Troche się stresuje ze nie zrobilam sobie tego mthfr , boire tylko zwykly kwas foliowy, chyba sie jednak zaopatrze w ten femibion. A powiedzcie mi to badanie mozna w kazdej chwili zrobic ? Robi sie je z krwi?Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu chyba nie ma znaczenia kiedy zaczniesz brać femibion. A tam w ogóle jest kompleks witamin dla kobiet starających się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciaza biochemiczna zazwyczaj szybko zachodzi...u mnie byla beta 70 14dp inseminacji,pojawily sie plamienia,za dwa dni bol brzucha ktory ledwo przezylam,sprawdzenie bety bylo juz 9,za dwa dni 0,wiec nawet do usg nie dochodzi...@ przyszla w 39 dc. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia- tez miałam 4A w 2 dobie. Trzymam kciuki! Własnie robię sobie notatki co mam powiedziec i o co zapytac na wizycie bo ostatnio oczywiscie połowe zapomniałam. Sil jutro bedzie Twój szczęsliwy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine. ..beta rośnie więc jest nadzieja, pewnie na następnej wizycie zrobią Ci usg :-) Sil...jutro ważny dzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil kciuki zaciśnięte jutro odczarujesz zła passę! Sunshine to dobrze ze nadal rośnie myślę że kropek walczy i życzę Ci tego oby do środy! Peonia to trzymam kciuki za kruszynki bądź dobrej myśli jeśli dobrze się dziela myślę że dadzą radę pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! :) Ja Was podczytuję ale na udzielanie się jakoś nie mam siły... Bardzo Wam współczuję dziewczyny które ostatnio betowały i się nie udało :( To takie niesprawiedliwe, że szkoda gadać :( Sama przeszłam już poważną załamkę, raz jest lepiej, raz gorzej, ale daję sobie czas, trudno, najwyżej zapłacimy za mrożenie, ale nie mam siły podchodzić w czerwcu znowu, boję się że jak znowu się nie uda, to się załamię totalnie, a tak to ciągle źdźbło nadziei jest... Na razie badam się, byłam u ginekologa prywatnie, wszystko ok, zasugerowała endokrynologa, że niby te badania z tarczycy moglyby być lepsze, ponowiłam je, jeszcze nie mam wyników, ale wątpię że to to. Sądzę ze z moją tarczycą wszystko ok. Kazała też zrobić przeciwciała tarczycowe TRAB, ale wyszło ok. W środe ide do genetyczki, ale po tym co pisała chyba Madzia, to nic się nie dowiem nowego (tylko sprzeczności z dr G:/ ) może tylko dowiem się czy mam też mutację w genie protrombiny... Anies, Sil trzymam moooocno za Was kciuki, oby w końcu szczęście zawitało na to forum... Sunshine, współczuję bardzo stresów które przeżywasz, gorąco liczę na to że Ci się udało i że już wkrótce betka wystrzeli w kosmos! :) Aguula i Małamii dzięki że o mnie pytacie! :* Ale same wiecie jak jest ciężko... ja mam wrażenie że jak nie mysle o tym to jestem zdrowsza psychicznie..a jak tylko chodze po lekarzach, robię badania, czytam fora to jestem kłębkiem nerwów, to jak rozdrapywanie ran niestety :( Przydałby się psycholog, tylko to kolejne koszty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kasia" , czy razem z betą zbadałaś sobie progesteron ? Takie objawy jak ty miałaś (plamienia) mogą świadczyć o niedoborze progesteronu , a to doprowadza do utraty ciąży na tak wczesnym etapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska i tego się trzymamy, że jedziesz z mężem :) Fajnie jakby chciał jednak Cię dotknąć. No to faktycznie duża dziewczynka będzie. Na kiedy masz termin, bo zdawało mi się, że przede mną? Na ostatnim USG wyliczone na 3100 g, więc jakby nie było pomyłki, to powinna mieć jakieś 3300 g. Czuję się już bardzo zmęczona i często boli mnie w dole brzucha. Najgorzej jest nocą. Życzę Ci szybko porodu i oczywiście lekkiego i szczęśliwego :) Czekam na szczęśliwe wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka fakt termin ma przed Tobą na14 maja miałam wyliczony ale przeszedł i mnie nic nie rusza. No męża nie zmuszę do sexu hahah tak długo już się nie przytulaliśmy że szok a po porodzie kolejny post. Jak się dzisiaj nic nie ruszy to jutro mam skierowanie już do szpitala zobaczymy. Na razie to tylko strasznie się wierci. Mnie właśnie o dziwo nawet brzuch nie boli u dołu ale też już jestem zmęczona, dzisiaj to nawet z łóżka mi się wstawać nie chciało takiego lenia załapałam że szok. Izka to fajna mała dzidzia będzie a moja to mały smoczek już sie boje tego porodu. A ile ty ogólnie przytyłaś w ciąży bo ja jakieś 16kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mabo dzięki kochana ze pytasz transfer miałam mieć albo W środę albo w czwartek tak mówiła dr Cz..dziś byłam na wizycie i dr M nie byl zadowolony z grubości endometrium ..w czwartek mam kolejną wizytę. .zwiększył mi dawkę lekow..ufam mu i wiem że chce dobrze..tylko myslalam ze to będzie już niebawem. .:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza i Basia trzymajcie się ;) trzymam za Was kiciuki aby wszystko gładko poszlo:);)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania a który masz dzień cyklu? Lepiej być dłużej poobserwowaną niż w złym dniu wyznaczyć crio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil Dr M powiedział ze transfer teraz był by bezsensu szkoda zarodka..dziś ma 10dc a do którego Dc powinien być transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil a jak się czujesz wszystko ok? Jutro twój wielki dzień mam nadzieję że Ci się uda..:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc wlasnie o to bede mial zal do pani B z provity...po inseminacji nie mialam zadnego progesteronu podawanego,wiec obstawiam ze to progesteron byl za niski ale teraz jestem 2 lata madrzejsza....w dniu plamien dala mi dupka ale niestety bylo juz za pozno....bo beta leciala na leb na szyje...a moze bylby juz dwu letni babel ;-) kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita super ze sie odezwałaś. Rozumiem Cię w 100% My podejdziemy w tym cyklu do crio jesli endo bedzie ładne. Mój plan B to faktyczne leczenie niepłodności. Zgłoszę się do dr P. W Bielsku w gyn bo mamy znacznie blizej i będziemy znów próbować jakis czas naturalnie ze wspomaczami jak wczesniej. Nie będę przerywac suplementów. Zrobię na nowo badania podstawowe i resztę immuno. Nie stac nas poki co by podejsc prywatnie do in vitro. No i nie wiadomo co nasz kochany rząd wymysli. Poza tym będę musiała szukac pracy za niedługo. Póki co jestem w domu od miesiąca by na spokojne przez to wszystko przejsc. Niestety pracę straciłam ale wazniejsza dla mnie była szansa na ciązę. M tez sie wkurza ze ciagle czytam w necie i ma racje bo tym razem chodze nerwowa, a zarazem wystraszona i zdołowana ze to ostatnia szansa ale to jest silniejsze ode mnie. Ja wierzę ze wszystkim nam się tu uda prędzej czy pózniej. Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam transfer w 18 dc, zwykle to patrzą na endometrium, ale dodatkowo liczą, kiedy w naturalnym cyklu wypadałaby ci owulacja, i dodają do tego wiek zarodka. Ja mam owu 13-14 dc, więc wychodziło 18 dc, ale są dziewczyny które mają później owu, i nie raz tu były transfery w 21 dc i później... (5 dniowych blastek). Ja czuję się szczerze powiedziawszy... od rana określnie. Wzięłam nospę i relanium, i w sumie do południa było ok, a potem zaś zaczął się taki delikatny ból jak na @ (zwykle mam 7-5 dni przed @). I krzyż mnie boli, też jak na @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil ja nie mam owilracji nie obserwuję u siebie takiego zjawiska ..robiłam testy owulacyjne i też nic nie wykazywaly:/ więc jak oni mi to obliczą?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te bóle mogą być dobrym znakiem :)aby się tak stało tego ci zycze ;)w gyn robisz bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami liczą kiedy mniej więcej powinna być, na podstawie długości standardowego cyklu. A jakiej wielkości miałaś dziś endometrium? Ono powinno mieć pow 8 mm, wówczas zwykle już obliczają kiedy będzie transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobote dr Cz powiedziała że mam 7,8 dziś dr M powiedział ze mam prawie 7 ..więc nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dziewczynki ja byłam dzisiaj na wizycie groszek ma juz 2,5 cm, pięknie sie ruszał,serce wałiło głośno. Wszystko idzie w dobrym kierunku :) sunshine nadal trzymam kciuki, sil zyczę jutro mega duzej bety dorociak jak sie czujesz, pisz co u ciebie? małami czekam na wiesci od Ciebie Alessa miałaś już to Crio kiedy betujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×