Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Linka dzisiaj mi kazał zrobic bete i jutro czy spada. Nic nie bralam bo lekarz twierdzi ze nie ma takiej potrzeby. Teraz juz nic nie zmienie, bety to raczej formalnosc. Zaczelam delikatnie plamic i mam nadzieję ze sam rganizm sie oczysci bez potrzeby pobytu w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to oby tak było i ominie Cię szpital, a z drugiej strony jak z ciążą jest coś nie tak i źle się rozwija to lepiej teraz że się tak stało niż na późniejszym etapie :( 3 maj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
iwcia przykro mi:( 3maj sie!:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia :( to straszne - ale to był cud także jeszcze wszystko może sie zdarzyc, skoro lekarz kazał powtórzyć betę , a jak nie to skoro raz się udało to będzie tylko lepiej, Malami tel do Genom w Rudzie Śląskiej ul. GŁÓWNA chyba 322444663 badania i wizyta na NFZ - ja byłam u dr Sadowskiej; trzeba mieć 2 osobne skierowania dla Ciebie i meza od rodzinnego - ale najpiwrw powiedz ze masz i umów wizyte, a do Grygi też się umów to może zacznie od innych badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
dzieki Hope:* jutro zadzwonie a potem zalatwie skierowania od rodzinnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwcia bardzo mi przykro trzymaj się! Pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc masz ładną bete jak na 10 dpt. Nie wiem czy jeszcze kiedys sie uda ale jak by nie bylo to jestem juz mamą i mysle ze to mnie podnosi na duchu. Zmykam ogladac mecz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc ja w 10dpt mialam 76,w 11 mialam 130 a w 13 bylo 262... Sprawdz moze jeszcze raz przyrost i pozostaje czekac na wizyte pecherzykowa.... kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczynki. Ja niestety tez mam zle wiesci. Od wczoraj leze w szpitalu. Trafiłam tu z krwotokiem i ostrym bólem brzucha. Na izbie dzidzia jeszcze żyła ale raczej po tej nocy i krwotokach staram się nie łudzić. To było straszne :-( Czekam na wizytę i zobaczymy. Iwcia trzymaj się. Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3000 postów nastukane w temacie :) Nieźle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anies30
Cześć Dziewczyny, widzę Hope że zostałam wywołana do tablicy :) podczytuje Was, ale musiałam trochę odpocząć. Za dużo tego wszystkiego. Ale gratuluje wszystkich zarodków, bet, pęcherzyków, serduszek i w ogóle. Iwcia :( ściskam i walcz dalej, bo pewnie się da:) U mnie cykl pauzy, i jako że od dawna miałam już termin na NFZ do ginekologa, żeby mogli chociaż coś poprzepisywać, bo kasa topnieje ogromnie. i stało się tak, że to był 20 dc i ukazał się piękny pęcherzyk tuż do pęknięcia. Ciesząc się ogromnie (moje cykle zwykle bezowulacyjne) wykorzystaliśmy na maksa i zrobiliśmy IUI. także czekam, ale nie liczę na zbyt wiele, bo w pracy teraz stres, w domu remont także beta będzie tylko formalnością. A w środę byłam u dr P po estrofen, encorton i od okresu (ewentualnie :) ) ruszamy do crio po nasze dwa kropki. Sil, a Ty jak tam? Ania? miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia885
Iwcia strasznie mi przykro trzymaj się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczko84
Joafer , właśnie jestem po punkcji - pobrali mi 8 komórek . Jutro transfer - trzymajcie kciuki, bo to moja ostania szansa z MZ. Mam właśnie mieć podany klej i jak cą nacięcie otoczki. Obecnie mam tylko crinone i jem ananasa - tylko nie wiem do kiedy go mam jeść:( A ty brałaś Joafer coś jeszcze po punkcji? Bo ja pytałam np. o acard to powiedziała p. Dr, że nie trzeba bo nie mam hiperki. Ogólnie to jest zaskoczona stymulacją w W-wie - trzy razy tyle wizyt co w Gyn. Zobaczymy jaki będzie efekt końcowy. :)Pozdrowienia dla Was wszystkich, trzymam kciuki za bety, transfery i tulę tych, którym się nie udało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczko84
Joafer , właśnie jestem po punkcji - pobrali mi 8 komórek . Jutro transfer - trzymajcie kciuki, bo to moja ostania szansa z MZ. Mam właśnie mieć podany klej i jak cą nacięcie otoczki. Obecnie mam tylko crinone i jem ananasa - tylko nie wiem do kiedy go mam jeść:( A ty brałaś Joafer coś jeszcze po punkcji? Bo ja pytałam np. o acard to powiedziała p. Dr, że nie trzeba bo nie mam hiperki. Ogólnie to jest zaskoczona stymulacją w W-wie - trzy razy tyle wizyt co w Gyn. Zobaczymy jaki będzie efekt końcowy. :)Pozdrowienia dla Was wszystkich, trzymam kciuki za bety, transfery i tulę tych, którym się nie udało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
dziewczyny a te kariotypy to najtaniej w invimedxoe? bo na nfz sie nie da co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Allessa!!!3maj sie....wierze ze malenstwo walczy i da rade!:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko ja brałam zastrzyki przeciwzakrzepowe ale w sumie pani dr powiedziała że niema takiej potrzeby. Jadłam ananasa ale tylko przez 4 dni. W której dobie będziesz mała podane. I ile się zaplodnlo. Trzymam kciuki doborze zobaczyć dr Kinga jest super lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ananasa to po transferze, i witaminy brałam Wit d kwas foliowy omega 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczko84
Jeszcze nie wiem, będą dzis dzwonić, albo ja zadzwonie. Będą podawane w trzeciej dobie. Dzieki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina99
Allessa trzymam kciuki za ciebie i twoje maleństwo, słoneczko powodzenia na transferze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami da sie akriotypy zrobić na NFZ genetyk powinien Ci przespiasac skierowanie i robisz za free ja sie spieszyłam wiec robiłam w Invimed. Immunolog moze CI np dac skierowanie do genetyka genetyk moze byc np w rudzie slaskiej bo ma albo miał krotkie terminy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
zizia a to skierowanie od rodzinnego do tego genetyka nie wystarczy? jakby szlo na nfz te kariotypy zrobic to by bylo extra tyle kasy odlozone na ivf znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierniczę, Iwcia, normalnie nie wierzę!!! Dobrze, że już masz swojego Krasnala, drugiego też się doczekacie. Tak mi przykro, bo bardzo ci kibicowałam. Miałyśmy w tym samym czasie mieć dzieci. Ja właśnie wczoraj skończyłam się "oczyszczać". Trwało to u mnie 10 dni :( Peonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allessa, jak dzidzia mocna, to i krwotoki przetrwa. Dużo dziewczyn krwawiło w ciąży, a dzidziusie są zdrowe. Trzymam kciuki!!! Bądź silna! Peonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słoneczko, życzę powodzenia!! Peonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allessa trzymam kciuki za Ciebie i kruszynkę. Pamiętaj, że Twoje nastawienie i wiara w To maleństwo są bardzo ważne. Ja w 16tc dostałam takiego krwotoku, że lało mi się po nogach a za mną na ziemi zostawała struga krwi. Tez się bałam, myślałam ze juz po wszystkim a jednak wierzyłam, ze musi byc dobrze, ze to nie moze sie tak skończyć. Przez trzy dni nie pozwalali mi nawet wstawać do toalety, pozniej prawie miesiac leżałam w szpitalu. Ale po miesiącu po krwiaku, ktory byl ogromny, nie było juz śladu. Jednak pozniej do konca ciazy bardzo sie oszczędzałam i prawie nie robiłam nic, nawet herbaty czasami mi nie pozwolili sobie samej zrobic. Mocne kciuki za Was!!! Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allesa trzymaj sie bo wiem jaki to stres :( nie wiem czy gorszs beta 0 czy spadająca w dół. Moja juz spada takze mam nadzieje ze za jakis czas znow sie uda ttlko najpierw znajde prace bo wczesniej dalam wypowiedzenie u siebie i mialam cofnac gdy okazalo się ze jestem w ciąży a teraz juz pozamiatane. Peonia plamilas czy krwawilas? Ja mam od wczoraj delikatne brązowe plamienie i nie wiem jak to bedzie wygladalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwcia, ja w dzień wizyty pęcherzykowej (24dpt) zaczęłam delikatnie plamić. Wizytę miałam o 12, jak mi dr włożyła ten plastik, to wyjęła pełno brązowego śluzu :/ No i tak mi się rozkręcało, w nocy dostałam okropnych skurczy, jakbym rodziła, w życiu czegoś takiego nie miałam, później to wyglądało jak normalny okres już i do wczoraj krwawiłam, nie mocno, ale to nie było plamienie, tylko krew. Mam nadzieję, że ominą cię szpitale. U ciebie to chyba już 8 tc? Dla mnie o wiele gorsza była beta 0 niż spadająca. W końcu mam wiarę, że mi się też uda. W końcu coś drgnęło, poczułam jak to jest być w ciąży. Miałam pierwsze objawy, byłam senna, miałam duży apetyt i piękną cerę. Jednak co wypłakałam, to moje. Peonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×