Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego faceci zostają z laskami które wrobily ich w dziecko

Polecane posty

Gość gość sylwia
Uważam że yemat jest idiotyczny a prawda tak czy siak sama sie obroni.Skonczmy juz ten temat to to chore tak sie interesowac cudzym zyciem.Domyslam sie ze autorką jest szmata ktora takiego kretyna chce odbić ..stąd rzuca wszystkie winy swiata na kobiete bo ktos musi byc winny .No no gratuluję..nie zdziw sie szmato jak sie okaze ze nic o nim nie wiesz .Ja znikam ,mam wazniejsze sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Albo jakiś odrzucony wczesniej debil ktorego nie wybrała wiec teraz sie msci i zakłada takie chore patologiczne tematy.Dla mnie tabletka "po"to dno i trzeba mysleć wczesniej..Nigdy wiecej nie pozwole sobie wmowic ze mialam wziasc tabletkę.Jak mozna załowac ze ma sie dzieci?to jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze jest k****arzem to wiedziałam od początku tylko miałam klapki na oczach. Odseparowałam się do konca ciazy od niego i do dzis załuje ze nie ograniczyłam mu praw do syna bo był taki okres ze nawet w brzuch uderzył.Nie wiem jak mogłam byc taką idiotką ze pozwoliłam mu wrócić do nas. Dodam jeszcze ze po porodzie też nie chciałam go znać bo wyparł sie dziecka i zabronił podawać w karcie swoje nazwisko..do ulonczenia trzeciego moesiąca przez syna przebywałam w domu rodzinnym..nawet moj tato dał dziecku nazwisko x Wiedziałaś,ze jest k/u/r/w/iarzem, wiedziałaś ,ze chcial abyś usunęła ciąże, wiedziałaś ,ze jest damskim bokserem, wiedziałaś ,ze nie chcial uznać syna a mimo tego wyszłaś za nie go za mąż dla dziecka. ?????? Nikt do niczego Cie nie zmusił , sama wybrałaś , mogłaś zostać w domu rodziców ale Ty wolałaś wyjść za mąż niż być samotna matka z dzieckiem bo co ludzie powiedzą. W druga ciąże tez dla dobra rodziny czy dla syna zaszłaś ?? Nie mam empatii dla kobiet, które rujnują dzieciom życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Zmusili nas rodzice bo co ludzie powiedzą,a w domu rodzinnym nigdy bym nie została bo nigdy nie miałam z rodzicami wspolnego jezyka i miec nie bede.!Skoro nie chciałam byc samotną matką to dlaczego go pogoniłam na rok?czemu mu powiedziałam ze wychowam sama i ze nie chcę go znaćno czemu?.Bez mojej zgody przyszedl do szpitala a potem straszył ze mi dziecko porwie tylko dlatego ze jego szanowni rodzice (patologiczni zresztą)nagle przypomnieli sobie ze chcą byc dziadkami.Drugie dziecko chciał nie tylko on ale i ja ..własnie dla syna..i nie obrazaj mnie bo nie masz prawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
A zycie to on dzieciom zrujnował..nie ja!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiełbasa weź leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Sam sobie wez leli psycholu/psycholko a kto to jest kiełbasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość sylwia dziś A zycie to on dzieciom zrujnował..nie ja!. Ty bo mogłaś nie wychodzić za mąż za psychicznego człowieka. Jak wejdziesz do klatki z napisem "wściekły pies" to będziesz mieć pretensje do psa ,ze Cie ugryzł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×