Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maszynadoszycia

pomocy! nadmierne kg

Polecane posty

Gość gość
U mnie tez efekt po zastosowaniu Foreverslim rewelacyjny, w końcu waga jest taka o jakiej marzyłam od czasów liceum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw jakiś kontakt do siebie, szkoda mi się tu rozpisywać bo nie wiem czy to przeczytasz i czy nie wywalą temat, zresztą np mailowo łatwiej prowadzić konwersację zwłaszcza na takie tematy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnka
no właśnie dziewczyny , nie każdy może biegać, czy ćwiczyć ze względów zdrowotnych :) rozmawiałam z lekarzem i mówił, że można sobie jeszcze bardziej zdrowie rozwalić! Jeżeli już szukacie czegoś pomocnego w odchudzaniu, to szukajcie czegoś naturalnego, ziołowego ! :) Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim to jedyny środek który pomógł mi i nie tylko mi w pozbyciu się nadwagi.Jestem jego wielką fanką.Jeżeli ktoś by mnie zapytał czy go brać powiedziałbym że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliceee
o tym pieprzu to ja cos czytalam . moja mama jest wielka fanka naturalnych skladnikow, ziolek i zdrowego odzywiania , kiedys mi podeslala link z artykulem o tym piperzu i powiem wam ze to zacheca... aczkolwiek nie wiem czy sama bym sprobowala moze ktos cos ? i nie chce mi sie troche wierzyc w ta super moc ;p dodaje pieprz praktycznie do wszystkiego i jakos nie chudne hehe ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkim
Moja dziewczyna zażywała tą piperyne i nie powiem , że nie ale schudła i to ładnie , zwłaszcza z brzucha ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wloczykijbezkija
nie rozumiem tych przeciwnikow suplmenetow ktore pomagaja przy chudnieciu ? skoro moze pomoc to dlaczego nie sprobowac? nie samymi cwiczeniami i dieta czlowiek zyje ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maszynadoszycia, to że po diecie kopenhaskiej kilogramy wracają, jest oczywiste. Tak samo, jak po wszystkich innych 'dietach cud'. Szczególnie jeśli zaraz po ich ukończeniu wracasz do starych nawyków żywieniowych. Jedyną metodą na trwałe, zdrowe schudnięcie jest zmiana nawyków żywieniowych i wprowadzenie do życia regularnych ćwiczeń. Żadne herbatki i tabletki, żadne głodówki. Tylko racjonalne odżywianie i ruch. Niestety, większość osób, po latach kultywowania złych nawyków, nagle uświadamia sobie, że źle wygląda i próbuje ratować się takimi, niemądrymi sposobami. Jeśli jednak naprawdę chcesz schudnąć i nie brakuje ci determinacji to: - zacznij przyglądać się temu co jesz i w jakich ilościach; sprawdź czy przypadkiem nie spożywasz zbyt wielu kalorii - jeśli spożywasz ich zbyt wiele, co prawdopodobnie jest przyczyną twojej nadwagi, rozsądnie je ogranicz; rozsądnie czyli nie do 600 kcal, a np. do 1500 kcal; pamiętaj, żeby nie schodzić poniżej 1200 kcal - wyklucz z diety słodycze, produkty słodzone, w tym napoje i soki z kartonu, produkty pszenne, produkty przetworzone, niezdrowe tłuszcze - wprowadź do diety więcej warzyw, owoce w umiarkowanych ilościach, kasze, pieczywo typu pumpernikiel, ryby, owoce morza, twarogi, jogurty naturalne, kefiry i chude mięso - jedz o regularnych porach i pilnuj ilości zjadanych posiłków oraz ich wielkości - ćwicz regularnie I przede wszystkim pamiętaj, że chudnięcie będzie długim i mozolnym procesem. Nie spodziewaj się efektów za tydzień. Nie waż się obsesyjnie. Dojście do prawidłowej wagi zajmie ci prawdopodobnie ponad rok. Bądź wytrwała. Nie poddawaj się po pierwszej wpadce. I kiedy już schudniesz nie wracaj do starych nawyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w końcu udało się schudnąć teraz jestem pewna że trwale.Minęły już cztery miesiące i żaden kilogram nie wrócił.Dzięki Foreverslimowi nie tylko schudłam ale nauczyłam się inaczej jeść to znaczy zdrowiej i mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszynadoszycia
chyba wyraziłam się dosyć jasno, że ćwiczę i staram się jeść zdrowo ;)) to nie pomaga, i to nie trwa tygodnia tylko znacznie dłużej więc dlatego napisałam żeby ktoś mi coś poradził - stąd ten wątek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maszynadoszycia, a ile zjadasz dziennie kalorii, co jesz, ile i co ćwiczysz? Napisałaś, że masz doświadczenie z dietami typu kopenhaska, co zasiewa mnie mnie wątpliwość nt. twojego pojęcia o dietach, chudnięciu i zdrowym jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wierze w te suplementy...wole zapisac się do dietetyka i spokojnie i zdrowo chudnąć . Kiedy się odchudzałam chidziłam do dietetyka do intermedu w warszawie. Dobrze wyprowadzili mnie z moich kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dyscyplina, samozaparcie, zdrowa, racjonalna dieta i BIEGANIE. Ja bez tego ostatniego nic bym nie osiągała. Zmienia sie sposób myślenia. Jestem juz na takim etapie ze dla przyjemności dyche zrobie na nocnym biegu Świętojańskim z pko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewkaaaa
ja np nie mogę biegać ze względow zdrowotnych i co mam niby wtedy zrobic? ciagle tak wszyscy gadaja o tym gadanie , ale zwróccie uwage , ze nie kazdy jednak moze... ale wszyscy jak jeden maz o tym bieganiu... czepiliscie sie bo to takie modne czy co.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszynadoszycia
Charlotte93 wszystkie diety które stosowałam, to pod własnym "okiem", czasem razem z koleżanką byłyśmy na danej diecie. Do dietetyka nie pójdę jak mówiłam bo mnie nie stać, niestety :(. Od kiedy zrobiło się ciepło jeżdże na rolkach dwa razy w tygodniu , dwa razy w tyg basen , ćwiczenia domowe jakieś z yt teraz to jest 20 minutowy trening na spalanie. Może coś źle robie? Dlatego tu napisałam, bo może popełniam błędy nie wiem. Jem dużo owoców , warzyw , zwłaszcza teraz jak jest sezon na te wszystkie pyszności, wyeliminowałam chleb, makaron.. czasem zjem jakiegoś loda ale oczywiście wszystko w granicach rozsądku a waga ani drgnie... może to potrzeba znacznie więcej czasu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maszynadoszycia, nie wiem jak możesz oczekiwać pomocy, skoro nie chcesz odpowiadać na zadane Ci pytania. Jeśli powiesz ile zjadasz kalorii i podasz przykładowy jadłospis z trzech ostatnich dni to będziemy mogli Ci pomóc. Samo 'jem w granicach rozsądku' naprawdę niewiele mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Muszę się zgodzić z tym że Foreverslim to rewelacja.Bardzo dobrze dobrany skład tych tabletek pozwolił mi zrzucić wagę w bardzo szybkim czasie.Do dzisiaj jest mi trudno uwierzyć że dałam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaMagdalenaLena
hej czolem kluchy z rosolem :P . Wlaczam sie do dyskusji bo zaciekawil mnie artykul ktory wstawila Patrycjaa22 . Dziewki , na rynku jest tyleeee tych suplementow do odchudzania ze niewiadomo ktore wybrac!!! ale! ta piperyna przykula moja uwage od razu . Wszystko madrze super napisane, wytlumaczone i dzialanie super ! bo ktora z nas nie chcialaby zeby cellulit zniknal wzdecia poszly precz ? a to procz 6kg dodatkowego balastu ktory nosze jest moim najwiekszym kompleksem. Ale jak sobie leca w kulki z takim wciskaniem kitu to tez troche strach zamawiac no i pieniadze niemale.. nie wiem co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podobnie jak "marchewkaaaa" nie mogę biegać, ponieważ mam uszkodzone oba kolana, dlatego chciałam schudnąć wprowadzając zmiany w jedzeniu. Starałam się jeść dużo warzyw i owoców (4-5 razy dziennie), ograniczałam białe pieczywo, produkty mączne, słodycze i wszystko na nic. Pytałam znajome co robić w takiej sytuacji? I w końcu otrzymałam upragnioną odpowiedź . Szwagierka mojej koleżanki poleciła mi himalajską herbatkę VIDANGA, która pomogła jej schudnąć po ciąży. Bałam się, że bedzie problem z jej dostępnością (bo jest mało znana), ale bez problemu znalazłam ją w tym sklepie w fajnej cenie: ziolavita.pl. Jedyną wadą tego produktu jest trochę zabawy z przygotowaniem (trzeba ją gotować 3-5 minut), ale to nic w perspektywie utraty zbędnych kilogramów. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstenia
Mi się udało z Foreverslimem schudnąć.Ale obawa przed tym że znowu przytyję zmobilizowała mnie do tego że nadal jeżdżę na rowerze.Co drugi dzień niezależnie od pogody staram się przejechać 5 kg.Polubiłam ten wysiłek po nim czuję się o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycjaa22
MariaMagdalenaLena , ja chyba sprobuje... na pewno nie zaszkodzi bo to ma byc naturalne... no pieprz przeciez nie jest chemia ;d a do tego wchodzi w sklad ten ekstrakt chilli i guarana, takze zapowiada sie super ;p piekna figuro na lato : NADCHODZE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zrzucilam 12kg w dwa miesiace biorac tabsy iqgreen i cwiczac. oczywiscie dieta tez byla ale to juz kwestia akurat zmiany na zawsze bo chwilowo to sie w tym przypadku nie da i kilogramy wroca jak sie nie bedziesz pilnowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomógł posrednio zakup wyciskarki do soków http://terapiasokami.pl/wyciskarka-kuvings-b6000 zaczęłam sie interesować dobrym i zdrowym jedzeniem, pijąc soki zrzuciłam prawie 11kg ! Jestem teraz zdrowsza, lepiej sie czuje ze sobą i musze przyznać, że wcale nie było jakos specjalnie ciężko. Soki zapewniały uczucie sytości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dejzii
laski , moja wojna z odchudzaniem trwa już jakiś czas... i wygrałam !! Patrycjaa22 nie krępuj się , serio zamwiaj piperinke ! ja ją brałam i mogę wam wszystkim polecic ją z głebi mojego malutkiego serduszka. Pomogla mi bardzo zniknał celulit (!!!!!!!) ktory byl moja zmora ! lepiej sie czuje, jestem pewniejsza siebie ! moj metabolizm jest w koncu uregulowany i nie wyobrazam sobie odchudzania bez kuracji piperinka! wiem , ze tak mocno zachwalam , sama jakby ktos mi kiedys to powiedzial to bym nie uwierzyla , ale warto czasem ryzykowac i doswiadczyc efektow na wlasnej skorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycjaa22
Djzii , utwierdzilas mnie wiec w przekonaniu , ze jednak warto :D zamowione :D teraz czekam :D az sie nie moge doczekac juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgata
Na nic lepszego niż Foreverslim nie mogłam trafić.A tak długo się zastanawiałam nad ich zakupem miałam mnóstwo wątpliwości.Ale całe szczęście że się w końcu zdecydowałam.Teraz nie wyobrażam sobie jak mogłam w ogóle podchodzić do odchudzania bez tych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faded
Ja także szukałem czegoś co mi pomoże może nie schudnąć co w kształtowaniu mięśni i sylwetki . Dziewczyna która brała ten pieprz powiedziała że to jest dobre także na to . No trochę specyficznie do tego podchodziłem bo facet i tabletki na odchudzanie dla bab to trochę słabe :P ale jakoś mnie przekonała i zamówiłem opakowanie na spróbowanie. Nie zawiodłem się ten cały pieprz działa. Moja luba schudła dosyć pokaźną liczbę nawet zniknął jej cellulit ( kochałem ją nawet z nim żeby nie było) :D. Mi też trochę tłuszczu spadło ale to jak zmieniła się moja sylwetka to nie mam pytań oczywiście piperine forte połączone z dietą i ćwiczeniami w moim przypadku była to siłownia 4 razy w tygodniu. Jestem bardzo szczęśliwy i zadowolony z efektów super że razem z dziewczyną możemy się cieszyć smukłymi ciałami. PEACE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie wystarczyło regularne jedzenie. Oczywiście nie było łatwo to osiągnąć, nie ukrywam, że mogłoby mi się to nie udać, gdyby nie catering dietetyczny z http://maczfit.pl Efekty super, już jest mnie 7 kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×