Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maszynadoszycia

pomocy! nadmierne kg

Polecane posty

Gość gość
Najlepsza opcja na zrzucenie zbędnych kilogramow to cwiczenia silowe. Dodatkowo można dorzuc jakies spalacze np. te z http://www.elitesportfood.pl/#start I efekty mamy jak w banku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina578
Ja dorzuciłam do swoich regularnych posiłków i spacerów wieczornych z psem suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl i jestem bardzo zadowolona,nigdy nie myślałam,że w tak krótkim czasie da się tyle zrzucić w miesiąc spadło ze mnie 8kg to dla mnie duży sukces;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz nie wyobrażam sobie aby odchudzać się bez wsparcia suplementu.Dzięki temu że biorę Foreverslim odchudzanie stało się znacznie łatwiejsze.Pierwsze wyraźne zmiany zauważyłam już po niecałym tygodniu brania.Tygodniowy spadek wagi to około dwóch kilo tygodniowo.Mam nadzieje że utrzymam taki spadek wagi do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksalina201
Oj ja nie wyobrażam sobie jak bym się męczyła podczas odchudzania gdyby nie African Mango http://szczupla-kobieta.pl dzięki niemu moje odchudzanie było przyjemne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie :) Jak by ktoś był zainteresowany prostym i skutecznym programem na odchudzanie to serdecznie zapraszam :) Znam firmę która się zajmuje czym takim i ma cały program Zdrowotny w którym schudnie kazdy zdrowo ,bezpiecznie ,bez efektu jo jo . Ja Osobiście schudłem z wagi 106 kg na 73 kg w 4 miesiące. A moja znajoma prawie 51 kg w 7 miesiecy. Program ten usuwa przyczyne nadwagi i regeneruje cały organizm od podstaw. Dzieki temu chudniemy łatwo i szybko. Zainteresowanych zapraszam na e-maila slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie :) Jak by ktoś był zainteresowany prostym i skutecznym programem na odchudzanie to serdecznie zapraszam :) Znam firmę która się zajmuje czym takim i ma cały program Zdrowotny w którym schudnie kazdy zdrowo ,bezpiecznie ,bez efektu jo jo . Ja Osobiście schudłem z wagi 106 kg na 73 kg w 4 miesiące. A moja znajoma prawie 51 kg w 7 miesiecy. Program ten usuwa przyczyne nadwagi i regeneruje cały organizm od podstaw. Dzieki temu chudniemy łatwo i szybko. Zainteresowanych zapraszam na e-maila slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał632
a ja zaproponuje wyszukiwarke catering cateromarket - porownanie opinii i odpowiednie dobranie oferty wg. instrukcji i indywidualnych preferencji. Najlepszym wyborem jest wybor swiadomy a z posrod 300 ofert na rynku jest to utrudnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamów sobie coś na spalanie. Ja zamawiam t3 z doping-online.com Napisz do niego na maila tam masz na stronie. On ci wszystko rozpisze i zredukujesz ile bedziesz chciała. Ja schudlam 11kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam Foreverslim inie ukrywam,że jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu, w końcu waga spadła o cąłe 15 kg i to w ciągu praktycznie 4 miesięcy stosowania tych tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manaczka
ja biorę piperine forte w tabletkach jako dodatek do diety i widze efekty ale podstawa to właśnie trzymać się jadłospisu i nie podjadać, tak tak - słodycze też odpadają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam dietę w okolicach 1800 kcal, ale w połączeniu z ForeverSlim i ćwiczeniami. Uważam, ze dopiero działania kompleksowe przynoszą odpowiedni efekt. I piszę to po roku od czasu zakończenia zażywania Foreverslim, gdzie waga utrzymuje się na idealnym poziomie od tamtego czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania781
Jasne ja do swojej diety dołączyłam suplementację Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl i te połączenie dla mnie strzał w 10 albo i 100! dzięki niemu w końcu spoglądam w lustro i się uśmiecham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób sobie badania hormonów i tarczycy. dowiedz się w przychodni panstwowo co możesz zbadać w tej kwestii. jeżeli wszystkie badania będą ok to nic tylko ograniczyc jedzenie i wiecej się ruszać to jest złoty środek. ludzie! nie ma czegoś takiego jak zepsuty metabolizm czy efekt jojo. pomijam efekty uboczne leków (puchniecie) to nie ma takiej siły żeby zdrowy człowiek mniej jedząc i ruszając się nie schudł. tylko trzeba konsekwencji a nie 2 tyg jakaś glupia doeta i ojej nie schulam potem cis podjesc z tej rozpaczy i ojej jojo. fajnie na cos zwalic nie? wiadomo ze jeżeli po "diecie" zaczniesz jesc kalorycznie i dużo to utyjesz. a metabolizm "wspomaga się" właśnie ruchem, wodą, warzywami :) ot cała tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i jeszcze proponuje experyment. zbajdz jakaś diete dla siebie powiedzmy tak 1500 kcal (z łatwością cos w necie znajdziesz). taki przykładowy jadlospis i jedz tak przez miesiąc. jeżeli nie schudniesz idź do lekarza bo coś jest nie tak w takim razie z tobą. wcale nie musisz płacić za chodzenie do dietetyka. nie kupuj suplementów. tylko zdrowe jedzenie bez podjadania bez słodyczy fast foodów uczciwie sama ze sobą zrób taki experyment i sprawdź ile czy też czy schudniesz. a jak chcesz przyspieszyć spadek wagi ujmij jeszcze z 200 kcal. pij wiecej wody albo dodaj więcej ruchu. prosta logika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy Slimunox schudłam 10 kg w 3 miesiąće Najpierw ograniczyłam najbardziej tuczące rzeczy ( i w tym pomogły też tabletki bo stłumiły apetyt) potem dieta 1800 kcal Tabletki działają tyle trzeba wiedzieć jak i z czym je stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takim ,,złotym środkiem",jak to Pani określiła jest suplement diety IQacai,osobiście go stosowałem z dziewczyną i oboje jesteśmy zadowoleni,w parę tygodni straciliśmy kilka kg i to bez diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz schudnac zdrowo? Utrzymac wage? Dostać plan ,żywieniowy , treningowy oraz opieke podczas całej diety i członkowstwo w naszej grupie na FB ? Szukam chętne osoby, które chciałyby coś zmienić w swoim życiu. Takich ludzi, którzy mają cele: chcą schudnąć, poprawić swoją sylwetkę, mieć więcej energii, osoby które chciałyby poprawić wygląd swojej skóry, włosów i paznokci. Znasz może kogoś, takiego? Twoja odpowiedz będzie dla mnie bardzo pomocna. Jeżeli zabieram Ci czas to przepraszam. Napisz ,podam Ci plan naszej diety . e-mail: karoollaa@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was Kochani wiosna już już... Kto z Was nie marzy o pięknej i zgrabnej sylwetce? Oczywiście wygląd to nie wszystko! Kto z Was nie marzy o tym, żeby cieszyć się zdrowiem fizycznym i dobrym samopoczuciem każdego dnia? Emotikon:* Napisz w komentarzu "TAK" a odezwę się do Ciebie Emotikon usmiech.gif Czy jesteś gotowa na zmiany? Emotikon usmiech.gif Czy chcesz poprawić swój wygląd zewnętrzny? Czy chcesz poprawić swoje samopoczucie? Zastanawiasz się, jakie działanie ma woda z cytryną na twój organizm? Już mała szklanka pozwoli ci od rana zacząć zdrowo dzień. Pomaga oczyścić organizm, poprawia trawienie, przyspiesza metabolizm i dodaje energii. Jakie jeszcze właściwości ma taki napój? Lepiej go pić na czczo, czy z dodatkiem miodu? Poznaj wszystkie fakty na temat wody z cytryną! Zawsze rano sięgasz po słoik ulubionej kawy i zaraz po przebudzeniu musisz wypić „pobudzającą” małą czarną? To nieodosobniony przypadek, bowiem większość osób ma tendencję do zaczynania dnia od picia ciepłych napojów. A gdyby tak zmienić coś w swoim życiu i zamiast tego, zaraz po wstaniu z łóżka, wypijać dużą szklankę ciepłej wody z cytryną? Taka kuracja przyniesie same pozytywne efekty, które będą widoczne już po kilku dniach. Lekko przegotowana woda z dodatkiem soku z połówki cytryny spowoduje, że zapomnisz o piciu kawy i herbaty o poranku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam tę dietę http://dieta-lux.pl/44535 dieta +ćwiczenia ułożone są przez dietetyków.Schudłam na niej 7 kg w krótkim czasie,można uzyskać dobre efekty jeśli będzie sie systematycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat odchudzania to tylko część problemu większości osób. Tak naprawdę nie można dobrać diety bez szeregu dodatkowych kwestii. - choroby - wywiad - badania laboratoryjne Dlatego też odpowiedzialny dietetyk nie powinien przygotować diety bez powyższych warunków. Jeśli poważnie myślicie o diecie, to zapraszam do kontaktu poprzez czat lub kanał Facebook.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×