Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego wg Polaków 500 należy się patologi a bogatym już nie?

Polecane posty

Gość gość
12:59 To co pisałam wcześniej miało na celu wyjaśnienie dlaczego przyrost naturalny jest ważny. A że program 500+ niczego w tej kwestii nie poprawi to się zgadzam, bo nikt normalny nie będzie się rozmnażał dla 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest mi to obojętne czy Polska i Polacy będa istnieć, totalnie mnie nie zrozumiałaś. Nie chodizło mi o to że nie chce mieć dzieci itp ale jeżeli moje dzieci wyjada do innego kraju np UK czy USA i tam będa szczęśliwe to nie mam nic przeciwko, dlaczego od razu zakładasz ze staną się Muzułmanami? Może będa ateistami w UK albo katolikami w Kanadzie? Ważne zeby dobrze im się żyło i byli szczęśliwi. Jedne kraje wymrą inne powstaną. Zrozum że nie jest tak że Polska wymrze=Ciapaci się rozmnożą. Może byc tak że Polska wymrze, ale np Chiny się rozmnożą albo Kanada itp. Moi przodkowie będą istnieć ale jakiej narodowości to mi to zwisa byleby szcześliwi, bez wojen, godnie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska może się wysiedlić, albo stac nawet dziką dżunglą a Polacy wyjadą np do Kanady i tam z czasem staną się Kanadyjczykami i co to zmieni? Kiedyś tam gdzie są teraz pustynie były morza i co z tego? Wisi mi Polska, Polacy, nie wisi mi natomiast czy będzie wojna w jakimkolwiek kraju, nie wisi mi cierpienie i głód dzieci z przeludnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A prawda leży pośrodku - nie dostaną ci którzy najbardziej tego potrzebująca czyli samotne matki, znam taka sytuację, gdzie dochód przekroczył o kilkadziesiąt złotych próg i dziecko nie dostało- matka dalej zapieprza za trochę więcej niż minimalna bo jest bardzo majętna, znam też taką sytuację-u mnie w pracy, gdzie, ludzie mają we dwoje jakieś 17 tyś i dostali, ale znam też taką sytuację gdzie cyganka ma 6 dzieci i dostała/dostanie 3 tyś - sprawiedliwe???? ciekawe na kogo stawiacie, że najlepiej by wykorzystał te pieniądze???chory kraj i chorzy ludzie ktrzy to ustanowili....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A prawda leży pośrodku - nie dostaną ci którzy najbardziej tego potrzebująca czyli samotne matki xxx Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Jestem samotną matką, ale mamy dochód na osobę (łącznie z alimentami) 2,5 tysiąca. Nie uważam, że powinnam dostać 500+. Z pewnością jest dużo więcej pełnych rodzin z jednym dzieckiem, którym te pieniądze by się przydały. Więc nie zawsze tak jest, że wszystkie samotne matki potrzebują tych pieniędzy i z automatu im się należy. Kryterium dochodowe wyższe niz obecnie, ale dla wszystkich. Pisałam to wielokrotnie i zawsze będę powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×