Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co jest nie tak z moja zona?

Polecane posty

Gość gość
Jaknajbardziej wlosy uwielbiają mycie codzienne :) jesli cialo myjemy to i glowe. Mam piekne gęste dlugie wlosy i myje codziennie wieczorem, delikatnie susze i nakrecam na walki by falowaly , sa świeże i ma duzo komplementow i uzywam bardzo dobrych kosmetyków :) milego wieczoru :) aaaaa i wlosy gdy jeszcze wilgotne spryskuje Ukochanymi perfumami :) facet zachwycony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy macie z gruczołami że po kilku godzinach już pot spływa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wyście się tych włosów czepiły??? Autorowi nie o to chodzi, ona go odrzuciła na wielu poziomach, emocjonalnym i seksualnym. I omawia współpracy w naprawie związku. OBYDWIE strony powinny dbać o związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam długie i gęste i też facet zachwycony i to bez codziennego mycia dwa razy dziennie :-) bez podsuszania i wałkowania ,no i kto ma lepiej? i nie musi tracić godziny czy więcej na niepotrzene czynności ,ja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor to provo baby,zdradziło ją to że facet niezadowolony bo c***a nie umyła głowy wieczorem jak myła rano ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:19 alez zazdrosna , zapewniam cie ze mam piękniejsze od twoich zazdrosnico ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:19 Skoro masz liche kudly to myjesz i wychodzisz, nawet nie musisz czekac az wyschna bo takie cienkie, suche odrazu po wyjściu z prysznica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna napisala ze ma piekne wlosy i odrazu po niej wszystkie rusalki tez nagle na kafe maja piekne wlosy. Bardzo sie ciesze ze kazda polka ma tak piekne wlosy jak Jagna z Chłopów ;) bo wlasnie ja takie mam ;) dobranoc kochani. Dajcie sobie spokoj, autora juz ty nie ma od poczatku :) to baba napisala prowo by sie tu ludzie pozabijali , nie wiecie ze ktos zarabia na kafe na waszych wpisach ;) takie naiwne jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie zazdrość wspolczuje ci tylko ile musisz się nameczyc by się komus podobać,ja to mam bez wysilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak naprawdę lubie się draznic z głupimi niuniami :-) zauważam was tu bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupia niunia to ty jestes. Totalna idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie sobie z nia spokoj, ona nie umie z ludzmi rozmawiac :) szkoda na nia czasu, lepiej poswiećcie sobie czas tego wieczora, dajcie sobie spokoj z tematem, baba czeka na kolesia by go wyrwać i jechac na Majorke na krzywy ryj i myc wlosy dla niego 10 razy dziennie ;) do tej pory nikogo nie poznała a taka pewna siebie ;) pozdr mile osoby z tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to sobie poczeka, poniewaz kolesia juz dawno tutaj nie ma. A raczej kolesiowa, ktora sama do teatru chodzi ;) chyba, ze przerzuci sie na kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość27
Daj numer to Ja się tobą chętnie zajmę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona chce kolesia z kasa ;) typowa blachara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona chce przegonić stad wszystkie swoja glupia prostacka gadka. Uwaza ze jest zawsze pachnąca, ze nigdy jej wlosy łojem nie smierdza. Napewno nic nie snierdzi i nawet taka kupy nie robi, bo takie uwazaja ze kup nie robia. Mialam taka kolezanke ktora mowila ze jej kupa nigdy nie smierdzi i ze nigdy baka nie puscila. Dziwne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napalila sie na faceta po jednym wpisie. Desperatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale Cię wzięło :-) uuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze słyszę żeby myć włosy codziennie przecież farba wam schodzi z włosów Ja myję raz w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale musi ci leb smierdziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety autor tematu poślubił nieodpowiednią osobę. Sam tu zaznaczyłeś, że związałes sie z zoną bo była porządna, na kase nie leciała itd, ale nie zauważyłam byś pisał o jakiejs wielkiej miłosci która była miedzy wami i dlatego dziś potrzeba ci w tej kobiecie 100% kobiecosci by cię pociągała. A ona dzis na ta kobiecośc nie ma ochoty bo juz ciebie ma wiec w jej przekonaniu nie ma się juz o co starać . Gdybys ty jednak sie w niej tak na zabój zakochał to dzis bez wzgledu na to jak by wygladała i tak byś dalej namietnością do niej pałał. Moj facet we mnie tak bardzo sie zakochał,ze nie ma to dla niego znaczenia czy mam podniecajce ubrania, czy czyste włosy czy pachnę czy nie on i tak pragnie mnie zawsze i wszedzie chodz zaznacze ze jest bardzo czystym facetem bo 2 razy dziennie sie kąpie, ma zawsze świeże ciuchy, lubi porzadek i stara sie ładnie ubierac , zawsze dba o siebie nawet bardziej niz ja dbam o siebie ale nic mu we mnie nie przeszkadza,żadne zaniedbania we mnie mu nie przeszkadzają bo prostu bardzo, ale to bardzo mu sie podobam , jest we mnie zapatrzony jak w obrazek, jestem w jego oczach bardzo sexi jak to zawsze podkreśla i nie ważne czy pachne czy nie on zawsze ma ochote na bliskośc ze mną. Po prostu trzeba się zwiazać z odpowiednią osobą. Dodatkowo takie kwestie jak wspólne zainteresowania tez sa bardzo istotne. Ja lubię podróżować,on tez. Nie lubię gotowac wiec robie to kiedy mam ochote a jak nie mam to jem cokolwiek bądz jemy na miescie. Jak gotuję to razem z facetem i wszystko robimy razem. Zreszta oby dwoje nie przywiazujemy wagi do jedzenia.Razem chodzimy do teatru, do kina, filharmoni, razem jezdzimy na wycieczki i wszystko robimy razem i to jest własnie to dopasowanie w związku. Dodam ze mam działke bo lubie przyrode , czasem tam popracuje ale nie za duzo tyle o ile co konieczne i moj facet od kiedy jestesmy razem tez robi wszystko na tej działce chodz wczesniej tego nie lubił ale ze mnie kocha bardzo to robi żebym była szczęsliwa i żeby mi pomagac bo to go cieszy kiedy moze mnie uszczesliwiac. Tak to jest że musi trafic swoj na swego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak dlugo jestes ze swoim facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te co najbardziej sie chwala i pisza ze im wszystko sie uklada to ściema :) znam takie co sie przechwalaja, np sasiadka a nawet nie wie, ze ja slysze co u nich sie dzieje , wyzywiska krzyki awantury histeria i z pewnoscia agresja bo walenie slysze po scianach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To z tobą jest coś nie tak a nie z żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:15 prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marcin.35@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×