Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co jest nie tak z moja zona?

Polecane posty

Gość gość
do pani, która myje włosy co 3 dni - ma pani włosy suche. istnieją na tym świecie osoby, które mają inny typ włosów np. przetłuszczające się. informuję, bo może pani nie wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem,że istnieją,ale żeby aż tak? że jak myje rano to wieczorem już tak tłuste,że aż jej męża to obrzydza? to albo coś tu jest nie tak..albo co w sumie prawdopodobne mąż przesadza i to ostro. Może ma tłustawe lekko ale nie od razu jak polane olejem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no to chyba jakaś ściema..!!Przecież każda kobieta chce mieć dużo pieniędzy na własne wydatki no proszę Cię !! .Z przyjemnością zamieniłabym się z Twoją żoną! Czemu ja nie trafiam na takich facetów..?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "I nie wierz ze puste lalunie są gorsze. One zazwyczaj daja więcej satysfakcji facetowi niż te inne. - a wiecie czemu? Bo one są szczęśliwsze. Nie mają tylu obowiązków,bawią się życiem,mają mało zmartwień a dużo rozrywki,są przy tym pewne siebie i swojej wartości." A to wszystko jest zasługą mężczyzny który jest "zabawiaczem" swojej pani. A i zapomniałeś dodać że te dziewczynki są często nieziemsko wymagające wobec swojego pachołka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomniałaś jak już :D to nie facet napisał. po prostu wiem,że jak sie ma dużo zabawy a mało pracy to jest sie sympatyczniejszą,przyjaźniejszą osobą. A te osoby które plują jadem,są złośliwe,skrzywione mają jakieś problemy i za dużo na głowie. Szlag ich trafia od tego ciągłego zapieprzania to i ich zachowanie jest przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość A
A może u żony to depresja.To by tłumaczyło,że nic jej się nie chce. jest zmęczona i unika seksu! Ja z mężem już jestem 17 lat po ślubie mamy 2 dzieci 15 i 11 lat. Fakt trochę już przyzwyczailiśmy się, może to rutyna. On nie mówi mi komplementów, zbliżenia to ja inicjuję,nie szastam pieniędzmi, lubię perfumy ( choć i tak mąż nie zauważa że je zmieniam) nowej fryzury czy makijażu lub ubioru też nie zauważy . Prze całe małżeństwo nigdy mi nie powiedział, że ładnie wyglądam, czy podobam mu się, albo mój zapach perfum. Uważa, że to wiem sama z siebie.Za to mój syn czy córka zauważą, że mamo fajny zapach używasz, lubie cię w tej bluzce. Czy to powód aby nasze małżeństwo przekreślić? Nie szukam romansów,żeby się dowartościować. Nie uznaję zdrady. Nie jestem w 100% szczęśliwa ale da się żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"po prostu wiem,że jak sie ma dużo zabawy a mało pracy to jest sie sympatyczniejszą,przyjaźniejszą osobą" To może weź się za sponsoring będziesz taka szczęśliwa że hej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja autor. Nie jestem psychologiem i nie podejmuje sie leczenia jej z depresji. Sugerowalem jej zeby poszla do lekarza to zostalem wyzwany. Nie bawi mnie ogrodek, co wiecej uwazam ze ogeodek jest dobry dla emeryta a nie dla mlodej osoby. Kiedys myslalem ze kazdy, ale to kazdy chcialby byc ladny, piekny i bogaty. Ze kazda kobieta chcialaby ladnie wygladac i sie ladnie ubierac ale ze nie kazda na to stac. kazdy chcualby podrozowac itp. Ale moja zona uswiadomila mi ze jednak moze byc inaczej.Ze sa kobiety ktore mimo ze maja mozliwosci nie chca ladnie wygladac, nie chca podrozowac itp. Najpierw mnie to dziwilo teraz zaczyna wkurzac. Dodatkowo wplywa to zle na mnie. Powiedzcie jaki jest sens zebym ja sie staral. Zebym rozwijal firme, czy wiecej zarabial. Jaki fo ma sens. Tak czy siak w domu bedzie czekala na mnie zaniedbana, zmeczona zona. Wiec po co? Gdybym bylbezrobotny tez mialbym szanse na zaniedbana, zmeczona zone. A co do przetluszczajacych ske wlosow. Takie ma, wieczorem sa nieswieze i brzydko pachna. Chcialbym sie moc wieczorem wtulic w pachnace wlosy, poczuc fajny zapach. Ale k***a nie jest mi to dane. Ogolnie ciagnie mnie w dol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak, czasem chcialbym zeby ona czegos ode mnie wymagala, ale jej zawsze jest wszystko jedno. zawsze jest dobrze chociaz na pierwzzy rzut oka widac ze cos jest do d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy z tymi kłakami macie? co 3 post to o tych włosach wiecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no trudno autorze, żona nie będzie myć 2 razy dziennie włosów (niszcząc je przy tym) byś mógł wieczorem powąchać pachnące :O pajac jesteś i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet dobra rada. Jej juz nie zmienisz, wyjscia sa dwa. Rozwod i wszystkie tego konsekwencje. Kochanka ktora zawsze na spotkanie z toba umyje wlosy ;), ty zyskasz radosc zycia a zona moze nawet nie zauwazy. Albo zauwazy i odetchnie z ulga, a uwierz mi sa takie kobiety ktore zaakceptuja kochanke bylebys dal jej sposob i pozwolil "grzebac w kwiatkach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:28 alez mundrosc napisala, i pisze to jako kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:35 nieprawdę napisałam? prawdę jak na dłoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pajac jesteś i tyle X Bo chce, żeby żona kładła się spać CZYSTA? Jak czytam ten watek, to mam wrażenie, że tu same fleje są. Jesli włosy tak szybko się przetłuszczają, to może byc spowodowane zbyt wysokim testosteronem, bądź chorobą tarczycy i te dwa przypadki się leczy. Jesli włosy i twarz tak szybko się przetłuszczają, wystarczy pić herbatę z wierzbownicy, zmniejsza poziom testosteronu. Jestem kobietą i wcale nie dziwię się Autorowi, ja dla swojego mężczyzny zawsze chcę być atrakcyjna, zresztą co tam dla niego, dla SIEBIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:38 czyli co? wymagasz od faceta zeby sie zachwycal niepachnacymi wlosami, ty bys sie zachwycala smierdzacym facetem. Skoro ma probkem z tymi wlosami moze niech myje wieczorem a nie rano. W pracy chyba nikt sie jej chyba nie bedzie wtulal we wlosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:41- no bez żartów, w pracy kobieta pewnie spotyka się z ludźmi, musi czuć się komfortowo, świeżo, atrakcyjnie, to wszystko pośrednio wpływa na jej karierę, rozwój zawodowy. mąż nie musi się wwąchiwać w jej włosy, zwłaszcza że po całym dniu na pewno nie są tłuste tylko lekko obciążone. nie musi się nimi zachwycać, wystarczy że się nie będzie czepiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brudne wlosy wieczorem maja wplyw na jej malzenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli tak durne rzeczy jak nieumyte wieczorem wlosy maja wplyw na jej malzenstwo to trzeba przeanalizowac jakosc i celowosc tego malzenstwa- na oko jest goooovno warte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli w pracy dla obcych ludzi powinna byc atrakcyjna ale dla meza to juz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może weź się za sponsoring będziesz taka szczęśliwa że hej - ale durny komentarz. Co ma piernik do wiatraka. Ja bym była właśnie mega nieszczęśliwa w takim układzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawie czy tak blacha rzecz jak kochanka na boku bedzie miala wplyw na malzenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli maz ma wymagania z doopy, to nie- a takie wlasnie sa wymagania dotyczace posiadania pachnacych wlosow wieczorem. i niepachnace wlosy nie sa synonimem brudnych! mowimy o wlosach pachnacych neutralnie, a nie nieprzyjemnie czy tez slodko.kwiatowo od szamponu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale on chce się do niej przytulać, więc chcąc-nie chcąc trafi na te tłuste kłaki. Tu same fleje piszą? Żyjemy w XXI wieku! Są suche szampony, które mają ładny zapach, nikt nie każe jej myc włosów 2 razy dziennie, ale może je odświeżyć suchym szamponem, który pochłania sebum, włosy są jak umyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiscie mega wymagania -pachnacewlosy- mi jakby maz zwrocil uwage to chyba bym spalila sie ze wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powód rozstania ? brudne włosy . Śmiech na sali. Ona nie ma brudnych włosów, tylko nie świeże. Pytanie do autora : kochasz swoją żonę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze ty bys sie spalila ze wstydu, bo zyjesz po to by mezus byl szczesliwy- ubierasz sie, malujesz i perfumujesz tak jak on lubi :D ale normalne kobiety robia takie rzeczy dla siebie i jezeli wieczorem nie maja ochoty myc wlosow (zwlaszcza ze zrobia to nastepnego dnia rano) to tego nie robia ale faktycznie spryskac suchym szamponem raz na jakis czas mozna, byle nie codziennie- tam jest wiecej chemii niz w zwyklym szamponie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli w pracy dla obcych ludzi powinna byc atrakcyjna ale dla meza to juz nie? X Zdaniem bab, które tu piszą, to dla męża można wyglądać jak kocmołuch i kochać musi. Same pewnie wyglądacie jak jakieś flejtuchy. To nie są wymaganie nie wiadomo jakie, on chce żeby ona o siebie zadbała, o ich związek, o rodzinę. Ale dla żonki ważniejsza jest wizyta u matki, ogródek i obiad, który i tak wyrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoncentrowaliscie sie na wlosach ale autor opisuje inne rzeczy. Np dzisiejszy obiad czy ciągłe zmeczenie. Widac ze z babka cos jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha, tez to zauważyłam, ze facet po ślubie musi kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×