Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agula92

Dieta Anny Lewandowskiej

Polecane posty

Gość gość
Dzieki, W temacie diety przy niedoczynnosci siedze juz ponad 1,5 roku. Takze dieta bezglutenowa i bezmleczna mnie jest mi obca. Mam nadzieje, ze bedzie nas tu wiecej i bedziemy sie motywowac i dzielic doswiadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten ostatni wpis to Lolka1975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu proszę link do webinaru, jest na stronie Ani - https://dieta.hpba.pl/webinar Lolka załóż sobie tu konto i pisz również swoje doświadczenia. Ja z niedoczynnością zbyt wiele wspólnego nie miałam, a zawsze dobrze wiedzieć co i jak, bo tarczyca to u każdej z nas może wyskoczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pastuszka
Hej dziewczyny, jak idzie? Ja przez wakacje mialam straszna diete, same fastfoody i lody. Moge tak od razu przeskoczyć na taką dietę? Ktory poziom najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, ze mozesz. dieta ani to dla ciebie wrecz koniecznosc, jezeli sie tak odzywialas. na niej odzyjesz i sie zregenerujesz. co do poziomu to przeczytaj o co w nich chodzi o sobie dopasuj, moze wojowniczki na razie unikaj :) ja jestem po ok 2 miesiacach na diecie ani i mam ponad 11 kilogramow na minusie!! zaznaczam, ze duza ze mnie mi5ia, wiec u mnie te liczby tez wieksze sa, no ale cieszy to strasznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupiłam dietę, za 3 dni rozpoczynam. Niestety jestem trochę rozczarowana , dieta miała być łatwa i szybka - po moim zapytaniu co zrobić aby dietę mogli stosować pozostali domownicy ( trójka małych dzieci ) zamiast porady - zwiększ białko o tyle i węglowodany o tyle to otrzymałam odpowiedź , ze dieta jest dedykowana dla osób poniżej 16 rż ...dla mnie to mega utrudnienie bo będę musiała prowadzić 2 kuchnie .....Znajomi po wizycie u dietetyka zawsze mają wskazówki , dla dzieci/ żony w ciąży, jak należy zwiększyć porcje danej diety dla wszystkich .W sumie wychodzi , ze dieta nie jest kierowana do zwykłych kobiet z dzieciakami:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i po to jest demo, żeby sobie zobaczyć co i jak, zanim się kupi. A jak chcesz żeby rodzina też jadła to zwiększ kaloryczność do np. 4000 kcal i podziel z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malannaa widziałam relacje z tych warsztatow na instagramie ani i buchala tam super pozytywna energia. chcialabym bardzo uczestniczyc w jej obozie tez, ale to dopiero jak juz troche z siebie zrzuce. a ty kolezanko z dzieckiem moglas zapytac przed kupnem. ja sie konsultowalam z dietetykami ani, czy dieta jest dobra dla dzieci. wiem, ze w calosci nie, ale i tak wiele potraw z niej moje maluchy jedza. najchetniej przekaski, puddingi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Miałam małą przerwę teraz od dietowania no i zatrzymała mi się moja waga w miejscu - ale najważniejsze, że nie podskoczyła w górę. To już samo w sobie cieszy. Teraz oczywiście wracam na dietkę Ani - mam trochę mniej kalorii, no bo troszkę już mi spadło, więc pewnie dlatego. Kurcze aż się cieszę, że wracam bo ostatnio to to wszystko bez żadnego planu i sensu u mnie było, a jednak chyba polubiłam wg planu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się do niej nie moge jakos przekonać, duzo celebrytek sie za diety bierze, taki temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Tobą, ale czy obserwujesz Lewandowską na fb i inst? Ona ciągle się szkoli, uczy i rozwija. Ciągle coś nowego, do przodu. No i to nie tylko jej hobby, jest z wykształcenia specjalistką od żywienia. Ja ją w tym kontekście bardzo kupuje, tym bardziej, że swoje metody testuje na jednym z droższych sportowców na świecie. Takie "laboratorium to marzenie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mi sie wydaje, ze z niej jest coraz lepszy fachowiec i pewnie za jakis czas (bo troche czasu minie na pewno) zostanie osobą, o której opinie w zakresie żywienia pytają np media i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jana
Jak tam wygląda z zakupami na tej diecie? Jest dużo rzeczy trudnych do znalezienia? Drogo wychodzą zakupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, raczej wszystko co jest mozesz dostac. moze po niektore rzeczy musialabys np isc do piotra i pawla, czy gdzies - ale ogolnie to wszystko jest. bardzo wazna funkcjonalnosc w panelu diety by ann jest taka, ze mozesz sobie cos powymieniac (np. karob na kakao, itp.) wiec jak czegos nie masz, to zaden problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko można dostać. To są mity, że ta dieta jest jakoś niewiadomo jak wyszukana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jana - nie wychodzi drogo, może nawet taniej, bo masz z głową ułożoną dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anjj
Czy w diecie są takie przepisy jak w jej książkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość matilda
Hej dziewczyny! Jetem po tygodniu na dietbyAnn i już czuję na sobie różnicę, chociaż na razie się nie ważę. To już któraś z kolei moja dieta z określonym planem, więc trzymanie się jadłospisu to dla mnie nie nowość. Jednak ta interaktywna forma pasuje mi jeszcze bardziej. Naprawdę warto spróbować, tym bardziej, że demo jest free Pozdrawiam Was :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Triada15
Witam, Ja stosuje diete hpba. Kupilam pakiet o ile sie nie myle na 3 miesiace. Kalorycznosc jest opisana dla kazdego posilku a jest ich 5 w ciagu dnia. Ilosc kalorii przy diecie redukcyjnej w moim przypadku ma ok 1300 kalorii. Ja osobiscie uwielbiam ta diete bo lubie praktycznie wszystkie skladniki ktore Anka poleca w diecie. Probowalam innych spersonalizowanych diet i zadna mi nie odpowiadala. Ja lubie dosc egzotyczne skladniki takie jak mleko kokosowe, curry, pasta tahini, chia. Dlatego tez jestem super zadowolona z tej diety. Chudne ok 1-1,5 kg tygodniow. Mozna wymieniac dania, skladniki. Aplikacja jest bardzo funkcjonalna z lista zakupow itd. Niektore potrawy jak owsianka curry lub smootkie z miety, avocado i ogorka na zawsze pozstana w mojej kuchni. O kolkach mocy juz nie wspomne. Reasumujac : jesli ktos kocha kuchnie egzotyczna, azjatycka oparta na kokosie, kaszach, ogromnej ilosci warzyw to jest strzal w dzesiatke. Kazdemu polskiemu tradycjonaliscie pod tytulem moje ulubione danie to schabowy z ziemniakami odradzam. Z cala pewnoscia warto sprobowac. Anka w fajny sposob opisuje dzaialanie power foods takie jak przyprawy, kasza jaglana etc. Ja praktycznie codzennie przygotowuje lunch boxy z jedzeniem do pracy. Wszystko jest bardzo szybkie w przygotownaniu np smoothies. Nie zabiera mi wiecej czasu niz 40 min dziennie przygotowanie 5 posilkow. Uwazam ze warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daje radę ta dieta, byłam sceptyczna do lewandowskiej, ale trzeba jej przyznac, ze trafila w 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego sceptyczna? dziewczyna wie co robi. może wszyscy ja znaja przez meza, ale o zywieniu to wiedze ma swoja i to szeroka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ktos
heja, czy dla poczatkujacej osoby, ktora nie ma doswiadczenia z dietami, ta bedzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na tej diecie od ok. 2 m-cy, stosuję ten I poziom "na start", z kalorycznością w okolicach 1300 kcal. Startowałam od 100kg, aktualnie mam 87 kg. Dodam, że nie chodzę głodna, wręcz przeciwnie. Nie ciągnie mnie też do słodyczy. Większość posiłków jest naprawdę pysznych. Przez te 2 m-ce trafiłam wyłącznie na 2 posiłki, które mi nie smakowały, natomiast odkryłam wiele takich, które na 100% zagoszczą w mojej kuchni na stałe. Przystępując do tej diety najbardziej obawiałam się tego, że nie dam rady na co dzień gotować (dla siebie + oddzielnie dla męża "kotletojada" + często oddzielnie dla dzieci) oraz że rozbijać się będę o logistykę (np. o brakujące składniki). Tymczasem nic takiego nie ma miejsca. Rano, w ciągu niecałej godziny, przygotowuję jedzenie na cały dzień dla siebie, śniadanie dla rodziny oraz lunchboxy dla dzieci (a w międzyczasie myję się, ubieram, maluję itd.). Logistycznie ogarniam teraz wszystko nawet lepiej niż przed dietą. Przede wszystkim sprawę znacząco ułatwia lista zakupów, która generuje się automatycznie i którą mam dostępną w telefonie. Sprawia ona, że praktycznie nigdy mi niczego nie brakuje w kuchni, a do tego znacznie mniej się rzeczy marnuje. Poza tym super jest możliwość wymiany poszczególnych produktów w daniach, a także wymiany całych dań, dzięki czemu mogę sobie tak dobrać całość, by częściowo też rodzinę obsłużyć, przynajmniej na tych samych produktach/półproduktach. Przemyślane jest także to, że dieta jest tak ułożona, aby zużywać całe zakupione produkty, np. jeśli jednego dnia zużywam pół awokado, to w kolejnym dniu pojawia się druga połówka, a także występuje też w niej dużo produktów sezonowych. Ogólnie smaki w tej diecie są bardzo "moje". Ja lubię taką kuchnię i myślę, że to jest podstawa (a także łatwość przygotowania posiłków). Jeśli ktoś jest kuchennym tradycjonalistą (wychowanym na schabowych), to szczęśliwy nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"heja, czy dla poczatkujacej osoby, ktora nie ma doswiadczenia z dietami, ta bedzie ok? " Dla Ciebie dieta Lewandowskiej będzie idealna. Panel w zasadzie wszystko Ci na bieżąco wyjaśnia, masz listę zakupów przepisy. Nic nie musisz wiedzieć, ani umieć (oprócz ogarnięcia się w kuchni przy prostych potrawach). W mojej opinii dla początkujących najlepsza pozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytskich. Wczoraj wykupiłam plan na 100 dni dzis jade na zakuoy i zaczynam, skusislam sie na ta diete bo widzialam same dobre opinie. Mam troche do zrzucenia w 9 miesiecy bo w czerwcu moj slub ;) mam nadzieje ze dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra dziewczyny też się pochwalę swoją metamorfozą :) Udało mi się schudnąć 5kg w miesiąc przy pomocy tej diety: http://dieta-personalna.pl/A1/387e6ad514/ , Raz w tygodniu biegałam i stosowałam tą dietę. Polecam! Zaznaczacie na tej stronie wiek i wagę i oni wam ułożą własną dietę, która działa! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×