Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agula92

Dieta Anny Lewandowskiej

Polecane posty

Gość Kasiachudnie
Zaczelam diete na dwa tygodnie przed swietami idac przepisami ktore byly darmowe. Jako ze pracuje to jednak jedno menu robie na dwa dni (nie dam rady inaczej) niektore potrawy sa szybkie inne duzo gorzej (np przy brukselce pisalo 15 min no ale za nim obralam brukselke to zajelo 10 min wiec to wszystko jest bardzo na oko). Mozliwosc zamieniania produktow i posilkow hest super ulozona i duzo mi upraszcza. Wiec na 3 przepisach z testowego przeszlam dwa tyg jako ze na swieta chcialam nie kupowac diety. Swieta przezylam, nie zjadlam ani jednego cista natomist mialam przygotowane ciastka z platek owsianych i daktyli ktore mi dobrze zastepowaly slodkie. Jadlam bardzo ograniczenie myslac o kilogramie ktory juz stracilam przed swietami. Nie przytylam nie schudlam wiec sukces :-) no i teraz juz na kupionej diecie ale mimo wszystko nie jestem w stanie robic codziennie - raz na dwa dni ok. Czeho nie lubie to tego ze bardzo duzo miesa wystepuje w rpzepisie. Jem mieso normalnie ale w bardzo malych ilosciach a teraz niestety zdarza sie mi jesc mieso na sniadanie na obiad na kolacje. Drugim problemem ze nie mozna wykluczyc zadnego ze skladnikow - jestem uczulona na jajka i mam problem aby znalezc sniadanie dla mnie - czesto mam jedno sniadanie bezjajeczne do wyboru ktore do tego normalnie bym nie jadla (i jest z kurczakiem lub innym moesem zazwyczaj); produktow dziwnych jako tako nie ma, uzywam miodu naturalnego no i olej kokosowy choc ostatnio sie zastanawiam czy nie lepiej uzywac rzepakowego ale chyba lepiej isc na razie jak w diecie. Bardzo duzo wykorzystuje awokado ( choc latwo dostepny w polsce jest jednak produktem egzotycznym i fajnie by miec w diecie jednak bardziej lokalne produkty). Aha nie pije mleka nie jem glutenu i jestem na poziomie 2( bardzo dobrze mi idzie, warto przyzwyczaic sie do zycia bez glutenu i mleka - moj brzuch jest duzo mniej wzdety). Cieszylabym sie gdyby nie bylo tez miesa. Jest to moja pierwsza dieta jaka kupilam wczesniej bardzo zle mi szlo z roznymi wlasnymi menu opracowywanymi takze na podstaiwe ksiazek czy stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olala90
U mnie zaraz miną 2 tygodnie na diecie Ani. Nie muszę dużo zrzucać, ok 6-10 kg, ale nie udawało mi się wcześniej samodzielnie bo zwykle stawiałam na ****** olewałam diete i szybko się zniechęcałam, a teraz połączyłam to i to. Dietę kupiłam na 100 dni, jestem na poziomie 2 (ale może w lutym spróbuje 3). Też czasem wkurza mnie ilość mięsa. Rozumiem czemu wydaje się, że produkty są drogie. Pierwsze zakupy kiedy kupowałam mleko kokosowe, orzechy (migdały, nerkowce), suszone owoce, miód, płatki owsiane bezglutenowe (9zł 300g), szynka parmeńska, ryby itp trochę mnie zszokowały cenowo. miałam kilka rzeczy w koszyku a wydałam 300 zł ;/ Ale teraz po prawie 2 tygodniach widzę, ze używa się ich niewiele, prawie wszystko mi jeszcze zostało, a niektóre rzeczy zostaną jeszcze na dłuuuugo. Jedno mleko wystarczy na ponad tydzień. Justycha18, musisz poszukać tańszych sklepów, ja mleko kokosowe kupuje po max 12 zł (Społem, tesco, simply), a z pół kilograma migdałów (w tesco jest dobra cena) zrobiłam masło migdałowe (bo sklepowe jest za drogie) i wyszło mi go tyle, że połowę oddałam mamie, a do potraw używa się zwykle pół łyżeczki. Najdroższe jest mięso i ryby aktualnie. Chciałam jeść te łososie i tuńczyki ale jednak będę je zamieniać na tańsze. Sama zmieniam niektóre rzeczy, zamiast szynki długodojrzewającej używam chudej zwykłej albo po prostu ten składnik omijam. Nabiał kozi też jest drogi więc też go omijam, a raz na jakis czas kupuje lidlu fetę, tam jest kozia (chyba 6 zł). Niektóre potrawy robie w duuuzo wiekszej ilosci, bo batony z płatków owsianych są super, dodatkowo dodaje do nich suszone śliwki i orzechy i to masło migdałowe moje i mój mąż codziennie rano ma bombe zrowia na śniadanie. Omijam też te sugestie produktów ze strony Ani, na razie są za drogie dla mnie. Dodatkowo nakupowałam ziół i miedzy posiłkami pije białą morwę, pokrzywę, skrzyp, czystek. I dzięki temu wiem, że wypijam te około 2 litry. Z samą wodą mi nie idzie. A i jeszcze dołożyłam ćwiczenia, stwierdziłam, ze skoro wydałam kase na diete to nie wydam na siłownie i zaczęłam ćwiczyć w domu, na youtubie jest kanał 'centrum sportowca'. Już wcześniej ich próbowałam ale teraz zaczęłam regularnie. Czaje się też na płytę Ani ale nie wiem jeszcze którą wybrać. Na wadze narazie -1,5 kg ale wiem, ze zaraz zwolni. Eh rozpisałam się :) A i jeszcze jedno, czy któraś z was robiła chleb ryżowy z diety? Robiłam wszystko zgodnie z przepisem, wyrósł ładnie ale w smaku jest oooochydny, kruszy się strasznie i smakuje fatalnie, wyrzuciłam cały, a to był mój pierwszy chleb na drożdżach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe bardzo że wszystkie te zarejestrowane nicki z obrazkami zostały założone dla potrzeb tego tematu i wychwalają tę dietę.Reklama reklama i jeszcze raz reklama,dajcie sobie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie bądzcie naiwne,chyba ze jestescie fankami tej pożal sie boże''specjalistki''i macie na koncie miliony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta Ani jest droga, nie stać mnie na taką dietę. 250 zl na produkty na tydzień, na samą mnie? TO jest jakiś 1000 zł miesięcznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marketing szeptany kwitnie nawet u Ani :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cz ywy musicie diety celebrytek stosować? żrejcie mnie, zady ruszcie z kanap i waga spadnie proste jak drut od parasola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata 38
Jestem na tej diecie od 2 miesięcy -10kg, jestem bardzo zadowolona, dieta jest bardzo urozmaicona, zjadam 5 posiłków bardzo smacznych, ale faktycznie dla ludzi którzy lubią nowe smaki i nietypowe połączenia, oczywiście można zmieniać posiłki do każdego posiłku jest kilka propozycji zamienników, dodatkowo można wymieniać niektóre składniki, co daje sporo swobody, można wykluczać produkty których się nie lubi, bądź na ten moment nie posiada w domowej spiżarni. Bardzo polecam wszystkim ten sposób na odchudzanie, 69 zł na trzy miesiące to śmieszne pieniądze za stały dostęp do dobrze zbilansowanej diety. Jedyny wysiłek jaki trzeba włożyć to gotowanie, ale to uczy zdrowych nawyków i właściwych wyborów, bo najważniejsze, aby te zasady stosowane podczas diety przenieść na resztę życia po odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta jest DROGA! wszystko co niestety poleca Pani Lewandowska na swoją wyższą cenę... a przecież można odchudzać się nie wydając fortuny, której się tak na prawde nie ma... porównacie jej dzienne menu do menu z vitalii to będziecie wiedzieć o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam skorzystać z tej diety online http://dieta-lux.pl/44535 ja schudłam na niej 9 kg w ciągu 2 miesięcy ,ułóżona jest przez dietetyków .Koszt jest bardzo mały bo około 6 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Ania jest super, ja dzięki niej zaczęłam jeść na śniadanie musli Fitella z ogromnymi kawałki owoców :) Są mega sycące ale nie tuczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________Una
A ja zajrzalam na ta diete po zrobieniu quizu, obejrzalam poziom 3 i nawet podobaly mi sie przepisy itp. Ale jak kupowalam, to stwierdzilam,ze moze powinnam zaczac od poziomu 1 dobry start czy jak to tam sie nazywa. I teraz patrze na przepisy i jestem zalamana, chocbym nie wiem jak sie starala, to ciagle mi wychodzi dniowo prawie 50% weglowodanow, a ja wiem,ze od wegli tyje w oczach. Jajecznica mnie nie rusza, ale jakby zjadla odpowiednik jajecznicy w kanapkach to tylek od razu wiekszy. No i ciagle cholerne banany ktorych nie mozna podmienic, a jak chce cos bez banana to dostaje jakies 8 opcji z bananem i jedna jakas dziwaczna ktorej bym nie ruszyla. Nie rozumiem tez czemu ciagle smoothie, bo przeciez mozna wziac np jablka i truskawki i po prostu zjesc tak jak sa, pewnie nawet wtedy zoladek ma co robic i nie przelatuje przez czlowieka. A wracajac do bananow - tyje od nich w oczach, wiem, bo w pracy jak zaczeli dostarczac to jadlam albo jak bylam glodna przed wyjsciem, albo wkrajalam jednego do muesli na sniadanie - po tygodniu juz doopa wieksza. Sprawdzilam tez bialka, bo przy odchudzaniu trzeba dostarczac minimum 100% bialka na mase ciala (wg zwyklych zdrowotnych standardow) a w tej diecie obojetnie w jakiej konfiguracji najczesciej wychodzi z 70%, wiec NIEZDROWO. Ogolnie te banany i kasze do szalu mnie doprowadzaja, albo jedna potrawa to ziemniaki i jajko sadzone. Zero warzyw do tego, zreszta ziemniaki na diecie to ryzykowny wybor, a tak latwo jest je podmienic na brokuly czy kalafiora. Ogolnie jestem mocno wkurzona, musialabym strasznie duzo zmieniac, ale wtedy nie bede mogla uzywac aplikacji do zakupow a to jest jedna z najfajniejszych funkcji. Nie wiem,czy mozna zmienic poziom albo czy mozna sprawdzic jak sa rozkladane wegle, bialka i tluszcze na poszczegolnych poziomach ? Nie jestem hardkorem,zeby wykluczac nabial i gluten i nie uwazam,ze powinno sie wykluczac weglowodany, ale nie zeby stanowily 50% diety, nosz kurnasz. Nie wiem czy to jest hardcorowe,ze chcialabym wykluczyc produkty skrobiowe (ziemniaki, banany, make kukurydziana, niektore kasze) i z wysokim indeksem glikemicznym ( o nim tez Ania wspomina, a jednak ciagle promuje niektore kasze z wysokim IG i cholerne banany). Wyglada na to,ze musze ostro popracowac nad ta dieta, ale to sie zupelnie kloci z tym,ze place,zeby ktos ja projektowal, a potem musze sama wszystko zmieniac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądzcie naiwne dziewczyny-produkty na tej diecie są koszmarnie drogie,uwierzcie że można schudnąć nie zaciągając kredytów w banku jak na tej diecie dla milionerek.Ja schudłam 20 kg w pół roku,nie głodziłam sie ani nie musiałam wyprzedawac majątku w tym celu.Zmianilam styl żywienia na zdrowszy,jadłam produkty jak np brązowy ryż,kasza jaglana,czasem inne kasze,soczewica(te produkty najtansze są w biedronce)latem i jesienią mnóstwo warzyw które są wtedy najzdrowsze i najtansze,w sezonie jabłka,ananasy,gruszki i inne(ale te z głową bo mają cukier),kefiry,ryby które uwielbiam.Nawet pozwalałam sobie na czekolade jak mnie naszło.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadłam tez oczywiscie wiele innych rzeczy,nie bede wymieniac wszystkiego,jajka np,mięso też można jeść jak ktoś lubi,wszystko można własciwie jesc tylko z głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, chcialam zamowic 3 miesieczny program Ani... aczkolwiek mam problem z platnoscia. Czy ktoras z Was moglaby napisac wg kolejnosci jak dokonala zakupu? Byc moze cos przeoczylam... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćj~
Od tygodnia Jestem na diecie Na 30 dni przepisy są super łatwe. Nie wiem czego mówicie ze jest droga. To są normalne zakupy Niektóre produkty które sa drogie poprostu wymieniasz. Jest wiele opcji wymiany produktu posiłku a nawet Całego dnia .a przepisy są pyszne. Zawsze jadłam zdrowo Dużo warzyw owoców Ale wpadłam w monotonię potrzebowałam urozmaicenia i utraty 5 kg narazie jestem jaknajbardziej na +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale trzdba byc naiwnym zeby kupowac tą lipe baj ann srann

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby to jednak są głupie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jutra zaczynam dietę hpba, wykupiłam tą z opcją na 2 miesiące:) pierwsze zakupy zrobione. Zaczynam z wagą 68 kg ( w 4 miesiące przytyłam 8 kg, związane jest to z niedoczynnością tarczycy). Planuje schudnąć do 56. Są tu może jakieś Panie, które tez miały problemy z tarczycą i stosowały tą dietę?:) jakie były efekty? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wkurzasz mnie glupio madra za bardzo sie afiszujesz ze wszystkim totalna PUSTKA DRARZNISZ MNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durnych bab nie brakuje,a to połykają tasiemca,a to dostają bzika innego....powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula_89
Ja polecam dietę Vitalii, schudłam na niej aż 16 kg, jest pyszna, je się wszystko i dużo, naprawdę bardzo skuteczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedlugo do lewandowska ze swoim mezem mi z lodowki wyskocza... maskra jak wszedzie teraz ich wpychaja... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w trakcie diety. Dla mnie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plany treningowe oraz dietetyczne : www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonalna pomoc w osiągnięciu wymarzonej formy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka smiech.gif Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem kto uklada ta diete ALE moja podstawowa przemiana materi a wiec ilosc kalori ktora potrzebna jest mi do zycia to 1300 moja calkowita przemiana materi to 1600 wiec zeby zdrowo schudnac powinnam obnizyc kalorycznosc o jakies 10 % z 1600 wiec jakim cudem dieta ktora ma byc zdrowa oferuje mi 1300?To jest jakas kpina, to sa dietetycy? Dziwie sie ze nigdzie w mediach sie o tym nie mowi. Podejrzewam ze za silne lobby.Ale stara sie sprawdza jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×