Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fatusia

odzyskać wygląd, odzyskać życie DUŻA WAGA

Polecane posty

Gość Bulwaa
Fatusia teraz zamiast o tej nutelli pomysl ze za niedługo bedziesz laseczka a to jest większa przyjemność niż zjedzenie tej nutelli. Pomysl ze za chwile dzień dobiegnie końca i polozysz sie z lekkim ssaniem ale z duma ze sie nie dałaś kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tris176
Mogę do Was dolaczyc? mam 29 lat 176cm wzrostu i waga coś około 95kg jutro rano się zwaze i napiszę prawidłową. Zaczynam dzis ;) jak tylko skonczy sie burza to mykam do galeri kupis stepper do cwiczen:) Mam nadzieje ze dambrade..l;) za 2 miesiace jade nad morze i mam nadzieje ze minimum 10kg się pozbede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatusia
Tris zapraszamy. Nad morze polskie? A gdzie dokładnie? Ja jutro też się ważę. .a zaraz mykam na basen ;-) będzie show w kostiumie ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulwaa
Fatusia myśl tylko o tym jaka przyjemność i co może fax ci ten basen a inni nawet jak Popatrza to popatrza. Chyba pójdę jednak w twoje ślady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tris176
FATUSIA tak nad Polskie morze do Mielna jedziemy;) I mam nadzieję ze choć trochę schudne do tego czasu. Wogole staram się od 2 lat o drugie dziecko i może też powodem braku ciazy jest też waga...sama juz nie wiem ale muszę schudnąć bo dziecko to moje najskrydsze marzenie a synek ma juz 7 lat i przydalo by mu sie rodzenstwo choc roznica wieku juz bedzie duza:( Co do basenu to Ja sie nie odważne....nie rozbiore się publicznie wstyd mi...; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulwaa
Halo dziewczynki !!! Jak po pierwszym dniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatusia
Hej laseczki! Wróciłam. Ale się naplywałam! I jak to moje szczęście spotkałam znajomą. ..w rozmiarze 36 albo i.mniej :-( ale co tam najważniejsze że kalorie spalone i skurcze w nogach były . Acha..mi z rury zjechałam haha aż się mąż śmiał ze jak wpadłam do wody to było tsunami :-) po powrocie mąż oczywiście piwko a ja soczek grejfrutowy bo juz woda mi się odbija. Podsumowujac dzień udany jedyny grzeszek to łyk coli ale to był odruch kapnełam się po łyku ze przecież nie mogę tego ;-) a jak u Was piękne? Trzymam kciuki i jutro się ważymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatusia
Tris - ode mnie najbliżej do Ustki ale ja tam rzadko się pokazuje w lato ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tris176
U mnie dzis tak średnio wyszło bo posiłki bardzo niereguralne i kalorycznie też średnio , obiecuję ze jutro już wzorowo. Miałam jechać po stepper Ale nie miałam kiedy i jutro pojadę bo wczoraj sprzedalam mojego orbitreka i nie mam żadnego sprzętu w domu a rowerek u rodziców a mam zamiar chodzić na steperku plus rolki. Wogole postanowiłam sobie ze pokaże mojemu mężowi ze schudne...bo on we mnie wogole nie wierzy i bardzo bym chciala utrzeć mu nosa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulwaa
Mi dziś udali sie trzymać na 100% planu :) jutro kolejny dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatusia
Wstałam, wyszykowalam starsze dziecko do szkoły i idę dalej spać. ..jakoś nie bardzo chcę wejść na wagę, ale jak wstanę drugi raz to wskocze. Bulwaa, Tris podawać wyniki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulwaa
U mnie 114 wczoraj sie wazylam dziś nie. Jadę syna zawieźć bo dziś jada na wycieczkę niby wyjechalam wcześniej ale korki straszne żebyśmy zdążyli kurde na autokar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatusia
A u mnie 105,5kg :-( ale myślę że wczoraj było 106. Dzisiaj rano dwie kromki chleba razowego z jajkiem i szczypiorkiem. Dzisiaj sobie uświadomiłam jaka długa droga mnie czeka :-( ale damy radę prawda? U mnie zawsze brzuch spada pierwszy i juz dzisiaj po dniu nie picia niczego gazowanego czuje luz. Kobitki może ustalimy sobie w jakie dni się ważymy? Bo ja wpadnę w paranoję i będę to robic codziennie i to parę razy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatusia
Bulwaa a gdzie pociecha jedzie na wycieczkę? Zdałylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się ważyć to najlepiej w piątek, bo poweekendowe wyniki mogą być "zakłamane". Poza tym uzupełniajcie to o pomiar bioder, brzucha, czy tej części ciała na zmniejszeniu której wam najbardziej zależy, tak dla otuchy, że jednak są efekty. No i dużo seksu ;) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulwaa
Tak zdążyliśmy :) juz pojechał:) wycieczka do Torunia wrócą dopiero późnym wieczorem. Czytam właśnie książkę o diecie ketogenicznej nie wiem czy nie bede z niej trochę czerpać :) a skąd jesteście dziewczyny? Ja poznan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatusia
Gość dzięki za rade " dużo sexu" :-) :-) a jeśli chodzi o ważenie to chyba wole poniedziałek bo wtedy bardziej się zmotywuje żeby nie szaleć w weekend. No i właśnie trzeba się zmierzyć centymetrem. Bulwaa ja do Torunia wyjeżdżam z rodzinką 24.06 a ogólnie jesteśmy z okolic Słupska-Koszalina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ;) Seks to zarówno wspomaga dietę, jak i motywuje ;) coś o tym wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatusia
Gość ale przy moich gabarytach to już wchodzi w grę tylko zabawa w nocy bo w dzień wstyd....a zresztą ochota tez mała przez kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulwaa
Mnie mój wygląd demotywuje do seksu hihi o to bliżej morza Fatusia:) kupiłam w zielarskim garcinie cambogie podobno hamuje apetyt:) testuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tris176
U mnie dziewczynki jest 93,6kg A na poczatku roku było 98 kg więc troszkę waga spadła... Ja też małego zaprowadziła do szkoły i od rana ostro sprzątam....do niedzieli mam urlop i postanowiłam posprzątać całe mieszkanie Ale tak porządnie łącznie z U kladaniem w szafach. Powiem wam ze sprzatam od 8 rano i dopiero skończyłam syna pokój masakra jakaś...mam nadzieję ze do wieczora się wyrobie a teraz mykam po dziecko do szkoły pa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika43
Hej, witajcie chetnie dolacze do was, Monika, waga 108, 170cm, rozmiar 48, waga duza ale ja zawsze duzo wazylam bo sport regularnie uprawialam, i podobno miesnie wiecej waza ni tluszcz!, Do zrzucenia mam ok 20 kg, tylko teraz jestem na zwolnieniu lekarskim z problemami z biodrem i kolanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulwaa
Hej Monika :) zapraszamy :) dopiero sie rozkrecamy :) juz niedługo laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika43
Polecam wam tabletki OLIMP CLA Z ZIELONĄ HERBATĄ + L-KARNITYNA, poprawiaja i reguluja przemiane materii, zmniejszaja apetyt, i ujedrniaja skore co przy odchudzaniu jest bardzo wazne! Waptekach sa troche drogie ale na allegro mozna znalezc w fajnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulwaa
Być moze musze poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika43
Pamietajcie ze kompleksy rodza sie w naszych glowach! Ja od kiedy mocno przytylam chodzilam troche jak flejtuch a pomimo wagi uwazam ze jestem atrakcyjna kobieta! Poszlam do fryzjera zrobilam porzadek z wlosami, strzyzenie i kolor, troche solarium bo opalone cialo zawsze lepiej wyglada, lekki makijaz i kilka nowych kolorowych ciuchow dla osob xxl, roznica jest ogromna przede wszystkim w moim nastroju!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, nie wstydźcie się chodzić na basen. Tam nikt nie chodzi po to, aby was oceniać, ale by pływać i nie będzie zwracać na was uwagi. Jeżeli bardzo się obawiacie spojrzeń innych, to warto iść w sobotę lub niedzielę wcześnie rano, wtedy jest mało ludzi i pewnie w szatni będzie pusto. Dobrym rozwiązaniem jest tez aqua aerobic, bo tam sa same kobiety, często starsze i grubsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulwaa
Monika masz racje tak jest z pewnością ale pewność siebie tracimy nieakceptujac siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatusia
Trisssss zazdroszczę utraty wagi! BRAWO! Monika witaj! Masz rację człowiek zawsze lepiej się czuje jak zadba o siebie. Ja się wczoraj cala wtdepilowałam jak szłam na basen i musze przyznać ze czułam się super wieczorem po kąpieli jak się nakremowalam ; -) jutro Matki Boskiej Pieniężnej wiec chyba też po wypłacie polecę na zakupy ;-) a dziewczyny jak u Was z ćwiczeniami? Ja poprostu nienawidzę ćwiczyć! :'( ale za to uwielbiam sprzątać i to tak ze aż na pysk padam, okna, szafy itd i to tak generalnie raz na tydzień :-) a mam co robić bo ponad 100m właśnie jechałam na kolanach podłogę w łazience i teraz przerwa na fajeczke. Dzisiaj wspomagam się cola zero :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×