Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mania

Pięćdziesięciolatki odchudzamy się nadal część 3

Polecane posty

Gość gość
Co nie ma , co nie ma ! JESTEM ! KAWĘ zawsze mogę wypić 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I postawić też mogę, specjalnie męczę się na telefonie 😡 KAWA 🌻 KAWA 🌻 KAWA 🌻 KAWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opty, kup Allertec, powinien pomóc. Bardzo fajnie jest tutaj, morze cieplutkie, masa fajnego jedzenia i alkohol bez limitu do godziny 23 :P Saguś, z tańcowania nic nie będzie :( Chłop leniwy i jeszcze na mnie zwala, że niby KOLANO muszę oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh jak fajnie jak trzydniowy weekend! Bardzo mi sie to podoba! Moglabym tak miec co tydzien :P Goda 🌻 sliczne pieski, szczegolnie szczeniaczki, takie male misiaczki, tylko do przytulania :D Chyba randke z naczelnym sobie odpuszcze. Zlosc mi przeszla a wiem ze i tak nic nie zmienie… wlasnie sie wyklocam z roznymi bo cos obiecaja klientowi a inna dywizja nic nie moze zrobic a od nich dostajemy 20-to litrowki! Poduszke wywalilam bo smiecila! Ciagle jakies piorka na podlodze a ja do sprztania az taka wyrywna nie jestem! Yoana 🌻 zawsze z 😍 podaje Ci kawe :P Anoolka jeszcze sie nie obrazila, rozwazala taka mozliwosc. I do jakiego doszlam wniosku? Aparat zostawie w domu, bedzie lzejsza torebka! Sagus 🌻 no w myslach jeszcze nie czytam.. skoro cos mialas na mysli bo slowa czarno na bilaym ze juz widzialas…. Ale co tam, smiech to zdrowie :D:D Mania 🌻 he he przyszli, zjedli, popili, pochwalili! I dobrze :D Za nianie nie moge bo ten konik to taki gamon, podeptalby moja Ajske a jak wiesz ona nie moze byc podeptana :O Nutka 🌻 dziekuje za kawe 😘 widzisz… poczula kawe to i sie znalazla. Ale postawila nowa, dobra kruszynka ;) Tez bym chciala taki makijaz :P Wstac z lozka i wygladac wyjsciowo :D ale sie boje bo u nas glownie Chinki to robia a az takiego zaufania to ja nie mam :P Opty 🌻 para ze mnie zeszla ale pogadac pogadalam bo naczelny wparowal do mojej psiej budy i chcial gadac…. Ale stwierdzil ze jeszcze dlugo mnie na “zegnaj” nie usciska! Pewnie ze dobry piesek! Wszystkie sa dobre, te moje tez sa dobre i spia w swoich lozeczkach. Tez mysle ze jestem zolza :O Yoana 🌻 strasznie milo ze wpadlas na kawe. Jednak o nas nie zapominasz :O:O Pewnie zeby nam na nosie zagrac. Szczegolnie mi bo u mnie ZIMA! 2 Zaczelam pisac po zamknieciu wyplat i pisze, pisze, robie, robie :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojayoana
Robisz, robisz, a KAWY nie ma ! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurcze!!!! Ktora w tej Grecji godzina? Bo jesli taka jak w Polsce to spadaj do kleszcza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę na balkonie i zaliczam wschód słońca, powolutku wyburza się z morza, super widok :) Cisza, tylko słychać szum morza . . . I piejące koguty :D Zaraz za hotelem kończy się droga, dalej tylko krzaki i górki-pagórki. I kozy. Wieczorami też fajnie, jeszcze nie ma SEZONU, same staruszki i rodziny z małymi dziećmi , więc nie ma dyskotek ani nocnego pijaństwa. Od jutra zapowiadają straszliwe upały, całe dnie będziemy się moczyć w morzu . Fajny reset, nie myślę o robocie . . . MDM jeszcze śpi, chyba z drinkami przesadził. A ja o świcie, jak ten koń doroszkarski - wstać, klapki na oczy i do roboty . Muszę nauczyć się tu luzu od Kreteńczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie udało mi się zalogować :) Godzina teraz 06:32 , więc się z KAWĄ proszę wcześniej fatygować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko się klika na telefonie, na autouzupełnianie trzeba uważać, jak pisałam " jak " to przez pomyłkę zaczęłam "jo" i od razu uzupełniło mi "Joanna Krupa :O A nie chcę wyłączyć, bo jednak się przydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę natomiast zalogować się na pocztę na O2 i dlatego napisałam z Onetu, tylko adres Mani tam mam . Ale się Kobitka nie przepracuje, ile mam hotel focić. Jak te upały się zaczną ( cokolwiek miałoby to znaczyć, bo wczoraj było 29 ) to doop z morza nie wyciągniemy , chociaż planowaliśmy do Kalives ( najbliższym wioska) pieszo brzegiem morza się wybrać, 2,5 kilometra, i do Chani , ale to już autobusem. Za tydzień na Santorini, to MUS. Grecka tancerka . . . Podoba mi się ta ksywka :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie podoba " Muszę nauczyć się tu luzu od Kreteńczyków." Ladne zdrobnienie kretyna :O:O:O Teraz wiesz czemu ja tak lubie szum morza. W niedziele jak bylam to znowu mnie naszla ochota na przeprowadzke :O Zeby tak mniej czasu i mniej kilometrow na dojazdy bo przeciez mlodsza juz nie bede, coraz gorzej bedzie sie jezdzilo :O:O Ok, wezme poprawke ze tam jest godzine wczesniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba mi cos z tej kawy zostalo po Yoance:) ale jej zazdroszcze ..na bialo :) ja tez na urlopie tak mialam, budzik wylaczony, ale inaczej juz chyba nie moge, na wschod slonca czesto juz bywalam nad morzem, nie wazne jak bylam w poprzednim dniu narabana:) Yoanka pouzywaj sobie i za nas:) a taniec moze byc i solo po co tobie kleszcz? :) mialam na uwadze do tanca, bo do wszystkiego innego to i owszem:) ale to AI to mnie dobijalo, tylko to ze wiele plywalam i chodzilismy, jako tako mnie ratowalo:) Mania fajnie ze udalo sie , ze malyu zadowolony, o to chyba najbardziej chodzilo? u nas na jutro zapowiadaja calodobowy deszcz, mam nadzieje, ze nie zaczniemy prosic, zeby przestalo padac?:) Sagus, nie wyobrazam sobie takiej odleglosci, ja nie dalabym rady, pojechac na jeden dzien bez noclegu? ile czasu stracisz na sam dojazd...echhh Opty, masz racje, jeszcze w jedna strone dam rade, ale pewnie na wsi juz nic nie zrobie i czy wroce? to juz pytanie:) a kiedys z mezem tak jezdzilismy, on wieczorem po pracy zdazyl caly sad z kosa przeleciec ( nie taka jak teraz, ale reczna), a ja sporzedkowac szklarni i wrocic tym samym wieczorem, ale to bylo dawno i wyglada, ze nieprawda:) Nutko, takie wyszukiwanie i czekanie na urlop to jest najlepsze, jak wrocisz to juz potem tylko zalujesz i czekasz na nastepne:) Ty to masz dobrze , ze mozesz sobie zrobic taki makijaz, ja dawno o takim mysle, ale tak samo jak Anoolka, mysle, co bedzie jak mi spartacza, a juz poprawic nie da sie??? Anoolka, wiesz taki piesek, do dobry pocieszyc sie na wieczor, ale jego dogladac karmic i tp, aile miejsca zajmuje?:) a jaki ma delikatny zoladek?niech tylko cos nie tak zje, alebo ktos z gosci cos ze stolu poda, juz ma problem.... ale ty wiesz, jak to jest byc psina niania, pamietam ile ty dogladalas... a tu dzieciaki wyjechaly na urlop sobie, a pracujacej mamie takiego pieska podrzucili na 3 tygodnie, wyobrazasz sobie, w ,malym dwupokojowym mieszkanku, a ona i maz pracuja? ja nie bardzo wyobrazam ...a dzieci sobie w Kirgizii szaszlyk z kozy i barana wcinaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Anoolka dobrze tych kretenczykow podsumowalas:) hihi ale ja tak czasem mysle, ze tymi kretynami, to raczej my ....zabiegane zaganiane i ciagle zapracowane...a zobacz co w Grecii robilo sie?? jakie strajki?? a oni maja na emeryturze wiecej, niz ja harujac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) U nas pochmurno,w nocy bolala mnie noga widocznie zanosi sie na deszcz.Rano podgotowalam rosol bedzie juz baza na zupe na dluzszy czas.Poza tym czuje sie dobrze,pomalu wrdazam sie do nowych obowiazkow. Yoanka:) chetnie przeczytalam Twoje wrazenia z urlopu,myslami bylam nad morzem.Jesli chodzi o rokowania na chwile obecna mam jeszcze do uzupelnienia skierowanie na rehabilitacje,ale zapisy dopiero na styczen,na razie jak pisalam cwiczenia w domu. Anoolka:) piszesz ze jesz tylko jak ugotujesz,u mnie jest tak ze moge spozywac nawet zimne potrawy,wiem musze sie ogarnac ,od stycznia przytylam piec kilogramow.Milo zerknac na ladny widoczek,mam tu na mysli zdjecie oceanu z zaglowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu:) Widze juz ta wypielegnowana dzialeczke,pamietam prawie rok temu mialam przyjemnosc goscic na niej.Na ta chwile wole juz byc w domu,niz jezdzic do szpitala,nie wspominam tych wizyt milo,dodam ze wczoraj bylam zalatwic jeszcze pewne fomalosci,przypomnial sie lek jaki mialam dokladnie tydzien temu,przed tym co bedzie.Na szczescie jest lepiej niz sie spodziewalam,Mam na mysli psychike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opty:) obejrzalam teraz przepiekne roze,i nie dziwie sie ze szkoda scinac.Organizuje sobie inaczej czas do poludnia jestem w domu,pozniej wychodze .W tym tygodniu chcialabym oddac wszystkie dokumenty,i czekac na dalszy bieg wydarzen.Na razie daje rade,dwa lata przebywalam z pania zajmujaca sie na codzien przwlekle chorymi,pokazala mi w jaki sposob podniesc osobe,sama tez opowiadala ze ma jedna podopieczna wazaca 200 kg,ktora musi przeniesc,udzwigac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sagus:) Dzieki za slowa otuchy:) Piszesz o Biedronce i Lidlu,czasami jak jestem w polblizu zaoparuje sie tam w pieczywCodzienne zakupy robie w dawnym Polo Parkecie,polozoym przy rynku,w starej czesci miasta ,do ktorej chetnie chodze. Nutka:) Gratulacje dla wnusi,i wszystkiego najlepszego dla prawnuczka:) Mysle ze bez probwlemu znajdziesz odpowiednia oferte wypoczynku. Witaj Goda:) ja tez dlugo opiekowalam sie mama.Kilka lat nie wychodzila z domu,trzeba bylo jedynie zrobic zakupy.zaniesc obiad.Pozniej doszly problemy z pamiecia,na kilka miesiecy przed odejsciem lezala w lozku.Trzeba bylo pogodzic prace z prowadzeniem domu,opieka nad nia. Staram sie myslec tez o sobie,rodzinie. Boncia:) Dzieki Kruszynki zq slowa otuchy:) Pozdrawiam serdezcnie zycze milego dnia i udanego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ankieta do pracy licencjackiej. Proszę BARDZO chociaż 10 osób o wypełnienie poniższej ankiety o dyskryminacji osób po 50 na rynku pracy. Zajmuje nie więcej niż 5 minut. Każdemu kto pomoże BARDZO DZIĘKUJĘ https://www.ankietka.pl/ankieta/229983/dyskry minacja-osob-starszych-na-rynku-pracy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi - nie dziękuj - jeno dbaj też o siebie . Łatwo w całym takim "poświęceniu" , swoje zdrowie nadwyrężyć . Rozkładaj obowiązki , żebyś i dla siebie czas znalazła ! I odpoczęła . o Yoanka - wreszcie NIKT nic od Ciebie nie CHCE ;) Wykorzystaj to ...szum fal, wschody słonka i lazur morza ...Odpoczywaj ! Eee tam kolano będziesz kurować jak wrócisz :-P Zorba miała być :-D ....mało to przystojnych Greków tam czeka ? Baw się za nas wszystkie....szczególnie za te co nie mogą posłuchać szumu fal...Dzięki za fotki !! 👄 o Anoolka - Jak chcesz :-P , zabierzesz aparat to zabierzesz - nie - to trudno . Będzie mi tylko żal :( Wyluzuj - naczelny się tak mądrej i obrotnej Kobity prędko nie pozbędzie:) Życzę Ci więcej trzydniowych weekendów ;);) o Maniu - no masz w sumie rację. Takie gonienie to dla młodych jest. Cieszę się , że chwalili pracę T :):) Dzięki za przesłanie fotek od Yoanki !! o Goda - no daleko:o Ale w "dobrej porze" 2 godziny. Czasem ponarzekam na korki - ale jak tam dotrę i odetchnę tym powietrzem to mi przechodzi;) Przymierzam się w sierpniu wyskoczyć do Świnoujścia do Kuzyna szczególnie ! Ale...ja planować nie znoszę ...wszystko u mnie wypala jak nie zaplanuję :-P o Opty i jak ? Przeszło ? o Nutko - aż zerknęłam na ten makijaż temperamenty - bo ja w krzokach w te klocki :-P Ale jak się dobrze z nim czujesz to fajnie. o Pisze wcześnie dziś , bo wybywam na wódkę :-P z Przyjaciółką ...nigdy nie miałyśmy czasu jak zaplanowałyśmy spotkanie :-P a tak po jednym telefonie i czas się znalazł;) o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BARDZO PROSZĘ , odpowiedzcie na ankietę powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) Są kobity grubsze ode mnie 2) Grubszych od MDM facetów NIE MA 3) Znowu ( drugi raz) zatrzasnęliśmy się na balkonie , serwis już nas z daleka pozdrawia 4) dzisiaj moim JEDYNYM problemem było - zmieści mi się jeszcze ciasteczko, czy nie . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak, zmiescilo sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu ja juz zapomniałam jak to w pracy było :( Yoanka a jak Wy to robicie ze sie zatrzaskujecie na balkonie ??? takie bystre jestescie :D a dobre to ciasteczko było bo na bank zmiesciło się :D Yoanka nie problem przesłac d alej wiec podsyłaj fotki :D Sagus no własnie dzis znowu z rana telefon i kumpelka od wizytacji miała chec mi cos tam pomoc na działce i było biegiem na autobus ale jak juz wrociłam z małym to juz nie miałam ochoty jechac drugi raz na działke taka jakas padlina byłam :( ale kumpelka zrobiła mi konkretne roboty bo mi ostatnio prawa łapa szwankuje i nie moge jej podniesc i było kupe wycinki przekwitnietych bzow a teraz slicznie krzaczek wyczyszczony . Megi szkoda ze pewnie narazie powtorki z rozrywki nie mozemy zrealizowac :( Ale dobrze ze mowisz z e jest lepiej niz sie spodziewałas a wiadomo łatwiej w domu niz tak biegac do szpitala a jak jeszcze masz juz wprawe w opiece nad chorym to moze i wiecej czasu znajdziesz dla siebie . Goda jutro nastepna wizyta na działce a tu pogoda jakas szara sie robi i tak dumam czy popada czy nie a sucho u nas tez strasznie , juz trawniki poschły na zółto :( wiec jakby padało to i dobrze bo wizyte mozna przełozyc na nastepny tydzien . Anoola hihi no własnie chyba to jedzenie i picie było najwazniejsze a ja dzis uzupełniałam zapasy na jutro hihi przecie bez poczestunku sie nei obejdzie :D No jak konik gamon to lepiej niech d o Ciebie nie przywozą go jakby tak miał Ajsce krzywde zrobic to tragedia by była :( Opty ja kiedys w ymysliłam ze mnie tam odchudza ale tylko z kasy mnie odchudzili :( No włąsnie Yoanka dobrze radzi ja zawsze mam jakis lek na uczulenie bo jak mnie łapie to jeno tableteczka :D Nutka no włąsnie ja bym sie tez bała ze mi zrobią taki makijaz co mi nie bedzie pasował a potem jak sie go pozbyc a ze ja zwyczajowo na kazdy makijaz reagowałam zmywaniem bo mi sie wydawało ze za ostry to jakby mi nie podpasowało to jeny ale bym miała stresy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania, drzwi balkonowe są dwuskrzydłowe , przesuwane. Jak siedzimy na balkonie, to je zamykamy, bo w pokoju klima lata. No i dwa razy nie dało się ich otworzyć i już. Lekko chodzą, więc niby pamiętamy, żeby do końca nie dosuwać, ale same idą. Ciasteczko pyszne . W czasie obiadu i kolacji są trzy rodzaje tortów, ciastka tortowe, lody, galaretki, gorzki mus czekoladowy, micha z bitą śmietaną, baklava, hałwa, owoce świeże i kandyzowane. . . 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No patrzcie !!! Saguś - wrócisz o własnych siłach czy Cię przytargają ? Zdecydowanie pomogło, już się nie rypię jak zapchlony kundel. Ale co pomogło - to nie wiem, bo i maść używałam i tabletki (dzięki Yoanko za pomoc) - ale ważne, że placki zbladły i jak nie dotykam - to nie swędzi. Będę żyć ! Maniu - raczej na deszcz się nie zanosi. Po południu ładnie się zachmurzyło, nawet pranie sprzątnęłam jak jechałam na seniorkowe spotkanie bo myślałam, że popada. Ale nic z tego. Chorzy byli na spotkaniu !!! Na chwilę - ale wpadli. Dobrze było ich widzieć. Miło ze strony kumpeli, że Ci na działce pomogła. I niech Ci się spotkanie uda - bez przekładania ! Megi - dobrze, że dajesz sobie radę i nie zapominasz przy tym o sobie. Trzymaj się ! Yoanko - ale miałaś dylemat ! Pierwszy i drugi punkt - to w ramach pocieszenia ? Wschodów słońca zazdroszczę, ale nie wiem, czy stać by mnie było na takie wczesne podniesienie doopska. ....i ja kiedyś byłam skowronkiem... ale już nie jestem. Anulka - też Ci życzę częstszych długich weekendów. I już nie myśl o tych przeprowadzkach, starczy ! Nutko - znalazło się coś ? Mam na myśli plany wyjazdowe. Taki makijaż fajna sprawa, szczególnie oczu - bo ja już choćbym bardzo chciała - to sobie nie zrobię. W okularach się nie da, a bez nich nie widzę.... Bońcia - jak w pracy ? Lepiej niż na wolnym ? Pewnie nie masz siły na klikanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie..... zaśliniłam się jak ząbkujące dziecię.... jak tu teraz zasnąć ? LODY... CHAŁWA... idę do kąta.... (dobrze, że w domu nic nie mam, bo bym zeżarła wszystko) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goda 🌻 chyba wszyscy tak maja… przeciez ja ciagle narzekam ze jak weekend to ja i tak kolo 5-6 sie budze. W krew wlazlo i nie chce wylesc. :P U mnie na weekend przewiduja ponowne silne opady, niby nie az tak jak poprzednio ale juz sie boja co bedzie z tymi okolicami ktore w poprzednim najbardziej ucierpialy bo znowu tam ma sie skupic. Ja mam dobrze, nie musze sie martwic o urlop… od dziewieciu lat nie mam :(. Wiesz, ja lubie szczeniaczki… a takie futrzane kuleczki to jak by mi kto w rece wlozyl to bym nie oddala. Rozsadek mowi inaczej i tylko dlatego nie mam ich tyle co Villas miala :D 2 Koniec swiata!! Poszlam po cos do teflona, z jednego tematu w drugi i w sumie w jednej sprawie stanal po mojej stronie! 2 Tak, dzialo sie w Grecji a i tak sie sobie dziwie ze tam sie nie osiedlilam. Nie koniec swiata a warunki pogodowe podobne. Megi 🌻 nie, ja nie tak napisalam. Ja bardzo lubie jest to czego NIE ugotuje. Bo ja odwalam lipe byle zapchac flaki a w restauracji mozna cos smacznego… Sagus 🌻 OJ TAK, OJ TAK! Trzydniowych weekendow! Ale jak to zrobic? Te cholerne wyplaty. Fajnie bylo na wodce? Yoana 🌻 zatrzasneliscie sie na balkonie? Chyba bardzo chcieliscie sie tam zatrzasnac :O I jak z tym ciasteczkiem? O Boze!!! Ja bym w slodkosciach przepadla na amen! 😘 za kawe, postaram sie zdazyc ale koniec roku, swira tu dostaja!!!! Mania 🌻 konik gamon bo taki nieproporcjonalny. Slodki jak cholera w tej swojej ciapowatosci :D Ajsce krzywdy nie dam zrobic bo co jak co ale ten dzieciunek dosc juz sie w zyciu naciepiala. Opty 🌻 no jak nie myslec o przeprowadzkach jak szum taki mily dla ucha? I przyjemne miejsce na spacery…. 2 i dla greckiej tancerki... niech juz nie opiernicza. (_)> 🌻 (_)> 🌻 I dla roztanczonej Gody (_)> 🌻 (_)> 🌻 I dla tych co pozniej wstana (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×