Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Suknia ślubna w kolorze zieleni

Polecane posty

Gość gość

Marzy mi sie zielona suknia ślubna i wianek z kwiatów. Oczywiście mama jest przeciwna. Czy wszystkie suknie muszą byc białe lub ecru? Szyłyście gdzieś suknie w innym kolorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie to fajny pomysł :) To twój dzień, nie pozwól swojej mamie czy komukolwiek dyktować sobie warunków. Koleżanka miała piękną błękitną suknię i do dzisiaj wszyscy wspominają jak ślicznie wyglądała na ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie jakos nie przekonuje wizja sukni w takim kolorze. Ślub to jednak taka okazja kiedy powinna dominowac klasyka. Wejdz na stronke http://www.duber.com.pl/ może tam znajdziesz jakies ciekawe inspiracje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi sie podoba ten pomysł. Warto byc oryginalnym. Piekne suknie szyja dziewczyny ze slubnego Atelier na Mokotowskiej. Myslę, że zaproponuję Ci fajny pomysł i materiał w takim kolorze, o jakim marzysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie te czasy, ze panna mloda musiala isc w bialej sukni i welonie a jak juz miala brzuszej to tylko w ecru, a gdy byly dzieci na swiecie to tylko w kostiumiku z kapeluszem. Teraz czy to w usc czy kosciele, mozna ubrac sie jak sie chce, wazne zeby bylo elegancko. Zielen jest piekna, mysle ze to swietny pomysl,nie zwracaj uwagi na slowa matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem może jestem tradycjonalistką ale moim zdaniem ślub= biała suknia ślubna. Taki już jest klimat tego wszystkiego i koniec. Tym bardziej, że ostatnio widziałam przepiękne białe suknie w salonie Jennifer Vaiano jak pomagałam wybierać przyjaciółce :) Tutaj moja faworytka wśród sukien http://www.jennifer-vaiano.com/suknie-slubne-jennifer-vaiano/SYLVIA.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie, że może być zielona. tylko po co? chcesz, żeby cię pokazywali palcami, jak jakieś dziwadło? to brodę sobie doklej, efekt mniej więcej ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto by się przejmował płytkimi ludźmi wytykającymi kogoś palcami za ubiór? Jeszcze kilka lat temu suknia ecru i brak welonu na ślubie to było "dziwactwo", a teraz masa młodych tak wygląda. Całe szczęście że panny młode mogą spełniać swoje marzenia w tym dniu, a nie żyć pod dyktando innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×