Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dowiedzialem sie po 8latach,ze nie jestem ojcem a place alimenty co moge zrobic?

Polecane posty

Gość gość

Dzien dobry. Czy zna sie ktos na prawie rodzinnym? Sprawa wyglada tak,ze jestem w posiadaniu listu,w ktorym moja byla dziewczyna wyznaje swojej kolezance,ze nie jestem ojcem jej dziecka,na ktore place alimenty. Poznaje jej pismo.To juz moja sprawa jak to zdobylem. Dodatkowo pare osob,naszych wspolnych znajomych zasugerowalo mi,ze zostalem wrobiony. Ona jest teraz za granica wraz z dzieckiem,nie mamy prawie kontaktu. Pieniadze wplacam na konto dziecka. Co moge zrobic w takiej sytuacji? Czy moge po takim czasie wniesc pozew do sadu o zaprzeczenie ojcostwa ,zrobienie testow dna? Przed laty popelnilem blad uznajac dziecko od razu,po prostu jej wierzylem a teraz wiem,ze to wszystko wtedy tak szybko sie stalo ,ona nalegala. Jesli ktos ma jakies sensowne porady i wiedze to prosze o pomoc. Chcacym mnie umoralniac dziekuje za uwage,nie znacie mnie i historii tego zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum prawne a nie kafeteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle porządnych dziewczyn; skąd wy bierzecie te ku\rvy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam tez juz napisalem,madralo. Na kafeterii sa rosni ludzie i moze ktos spotkal sie z podobnym przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie macie nic madrego do napisania to nie spamujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim wypadku powiadamia się prokuratora i to on wnosi sprawę do sądu a nie Ty. A najlepiej poczekaj aż dziecko podrośnie i powiedz mu to. Samo ukarze mamę najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki ale dziecko jest z matka. Przez tyle lat zdazyla mu zatruc mozg. Wszystkie proby kontaktu ze mna byly ignorowane. Podjela decyzje o wyjezdzie i zabrala dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×