Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny pierzcie i prasujcie do 34 Tc max bo potem będzie ciężko:D to samo z wyprawami do sklepów;-) X Ananasku trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!! Koniecznie napisz parę słów co i jak :-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos pytal o staniki do karmienia, ja polecam staniki i koszule stąd https://www.esotiq.com/ Koszule mam do tej pory na dlugi i krótki rękaw, bardzo dobre jakościowo i jeszcze dlugo w nich pośpię. Staniki miałam dwa juz od 7 miesiąca ciąży z nich korzystałam, prałam w pralce i wszystko z nimi bylo ok Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha ja zamawiałam staniki ze strony http://www.intymna.pl mają bardzo duży wybór i duże rozmiary (bo ja mam zawsze problem z rozmiarem). Wczoraj przyszły i są fajne, mam nadzieję, że się sprawdzą :) Julia83 polecała kiedyś koszulkę z lupoline, zamówiłam jedną i jest śliczna, bardzo dobrze trzyma nawet spory biust :) Nadzieja mam nadzieję, że się z wszystkim wyrobię, taki mam plan żeby do 34tc być już ogarnięta :) Ananasowa będę trzymać kciuki za niedzielę :) Koniecznie daj znać jak się będziesz czuła po cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie84
Ananasku trzymam kciuki w niedziele, za tydzien o tej porze pewnie będziecie juz w domu :* Ania 1602 jak sie czujesz? Nadzieja dziękuje, ze pytasz u nas ok. Malutka zdrowa, bioderka ok, teraz czeka nad szczepie. Póki co rozwija sie wzorowo, jest bardzo silna, pięknie trzyma głowę i wszystkim sie interesuje. Ciagle je za dwoje i nie cierpi smoczka ;) ZosiaD a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annie ogólnie dobrze. Od wtorku popołudnia do wczoraj trochę pobolewał mnie brzuch i wczoraj lewy jajnik. Dzisiaj już brzuch nie boli. Od wczoraj bolą mnie UU, pewnie od nadmiaru progesteronu. Kiedy podchodziłam do IUI, miałam więcej cierpliwości w oczekiwaniu na bete. Teraz bym chciała już ;) a tu jeszcze tydzień czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu dokładnie wiem o czym mówisz, okropne to czekanie, ale jestem przekonana, ze tym razem bedzie zakończone happy endem, życzę Ci takiego małego cudu, jakiego my sie doczekaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania będziesz sie trzymała terminu bety czy wczesniej robisz? :D Xoxo Kiniaa niestety nie znam usg piersi na NFZ. Ja ogólnie w Wawie jestem na bakier z NFZ. Raz poszłam jak byłam w ciazy i ostatni. Teraz jak mały chory to nawet nie można było sie zapisać do lekarza a dzwoniłam o 8 rano. I tez prywatnie do pediatry. Mysle teraz o jakim abonamencie znowu, tylko juz nie w Lux Med a w Medicover. Zobaczymy co zaproponują. Cieszę sie ze w końcu Twoja @ przyszła jak należy :) Powodzenia! Xoxo Ananasowa tak sie cieszę... Juz w niedziele... Ech troche dłużej musiałaś poczekać na to swoje szczescie niż ja... Wiesz o czym mowię, ale tylko niespełna 4 mce dłużej. Pisz, pytaj, dziel sie z nami przeżyciami. Buziaki:* Xoxo Ja polecam stanik firmy Alles i jakis miękki do spania. Xoxo Ciezaroweczki jak Was czytam to wspominam te pierwsze pranka. Jak ja nie mogłam sie ich doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia spróbuję dotrwać do wyznaczonego przez dr terminu, ale nie wiem czy mi się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość griszankaanka
Biedronka przed wizyta do crio warto miec aktualna cytologie, glukoze, tsh. To taka podstawa, do dobrania lekow do transferu pewnie to juz chyba lekarz zleci co i w jakim dniu, bez sensu wydawac niepotrzebnie kase. Ale ja to nie jestem dobrym przykladem, bo u mnie to poszlo w piorunujacym tempie, na cyklu naturalnym, nawet nie zdarzylam za duzo o tym pomyslec ;) Dziewczyny w biedronce jezt teraz promocja 12,99 zl na proszki 1,8 kg i plyny do prania lovela 1,5 l . Tanioszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1212
Nel cieszę się, że trochę spokoju masz w sercu. Oby ta diagnoza się potwierdziła i dzidziuś był zdrowiutki. Xxxx Ananasowa trzymam kciuki za jutro. Xxxx Ania czekam razem z Tobą na wtsoką betę. Xxxxx Griszanka gdybym wcześniej przeczytała Twój post byłabym bogatsza o ok 25zł! Wysłałam swoich chłopaków na zakupy. W rossmanie kupili proszek i płyn z loveli za 50zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexvandekol - 2100 to waga urodzeniowa mojego synka, który urodził się w 33tc. Wszyscy mówili, że duży jak na ten tc(a dla mnie to była kruszynka mieszcząca się na jaśku;)), więc Tobie też szykuje się duży chłopczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko przeprosiło się z jedzeniem;) Pałaszuje obiadki, owocki i kaszki. Poza tym uwielbia twarożek z pomidorem i lubi ssać pomarańcz!!!;) Donoszę też, że ma już 5 ząbków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzka to super :-) u nas dwie dolne jedynki, zaczęła jeść obiadki ale nie słoiczki, bo one sa blee tylko to co ja jej ugotuje :-) i lubi ssać melona ;-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Ale Wam zazdroszczę tych zębów, u Juniora nic, piłuje dziąsła i ryczy, a w poniedziałek kończy 8 mcy. Za to pięknie je wszystko co mu przygotuję. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo zgrozo.. Ech te zęby.. Mojego brzdąca zaczęły swedziec dziąsła :( Kiedy u Waszych maluchów pojawiły się zęby? Bo mam nadzieję, że szybciej niż u Szmacioszki ;) :D x Zuzka - a Twój synuś ile ma? x Ania1602 - ja to Cię podziwiam, że planujesz testować "w terminie" :) Ja miałam wykupiona weryfikację i już betę robiłam w 4 i 7 dpt, mimo że wiedziałam, że wynik może wyjść zafałszowany, to do dziś pamiętam jak okropnie waliło mi serce przy odczytywaniu wyniku.. Życzę Ci z całego serducha samych cudownych emocji :* x Griszanka - dziękuję :* x Annie84, Szmacioszka - nie chcecie dołączyć do nas na fb? Tak długo już jesteście tutaj.. Fajnie byłoby się zobaczyć ;) x Kkinia - kiedy IUI??? Rozumiem, że ostatnia? x Malamii - myślę o Tobie i zaciskam kciuki! x Julia - my z Małym od początku korzystamy z lux medu.. Mały przebadany profilaktycznie cały, więc wydaje mi się że warto. Usg głowy, brzucha, jaderek.. Neurolog, okulista, tylko po to zeby potwierdzić, ze wszystko ok. A to nie moje widzi mi się, tylko zleca to pediatra, do którego chodzimy akurat na NFZ, żeby właśnie być spokojnym że wszystko ok. Fajne jest to, że bez wahania rozdaje skierowania, ale gdybym tak miała korzystać ze specjalistów na NFZ, to bym się chyba rozpłakala, a dziecko zdrowiutkie.. Co mają powiedzieć rodzice, których dzieci chorują.. x Też jak Was czytam ciężaroweczki to wspomnień czar ożywa :D i aż chce się powtórki, tylko teraz to już nie będzie tak samo ;) x Coś nie mogę dzisiaj spać ;) Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona mój synek skończył wczoraj 8 mcy. Pierwsze ząbki pojawiły się w 6 mcu, a potem szły 3 na raz! Różnie z tymi ząbkami jest. Mojej kuzynki córeczkę męczy już 2 mce i dalej nic nie widać. Z pogodnego, przesypiającego noc dziecko zrobiła się maruda, wstająca co godz w nocy! Xxxx Szmacioszka a ile Twój synek już waży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko mój W ma zmienne nastroje;) dzisiaj smakuje mu moja kalafiorowa, a już jutro jest blee;) słoiczki tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ansnasowa myślami z Tobą:-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzka i Ananasowa tez jesteście z nami dlugi czas może chcecie dołączyć na fb :-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasku Twoj Skarb pewnie juz po tej stronie, myślami jesteśmy przy Was. Xxx Biedroneczko dziękuje za zaproszenie, ja nadal nie posiadam konta i zbieram sie do założenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasku - trzymam mocno kciuki. Nadziejka - dziękujemy za podpowiedź odnośnie koszul i stanilkow Agusia i Zosia - a wiec ostatnie prenatalne niczym sie nie różni od poprzednich, to takie chyba juz ostateczne potwierdzenie , ze z maleństwem wszystko jest ok. Mi lekarz dodatków sprawdzał pępek, poniewaz mnie bardzo czesto boli, ale wyszło ze nie ma tam przepukliny. W ostatni badaniu dostaje sie zdjecie 3d maleństwa. Moj książę na modela sie nie nadaje, przytulil sie do łożyska, wziął pępowinę przed nosek...wiec zdjecia brak. Teraz jade 11.10 na wizytę a potem moj lekarz wyjeżdża do końca pazdziernika na urlop. Mam nast termin na 2 listopada...no ale zobaczymy jak to bedzie....termin mam przesunięty na 20 listopada...ale same wiecie jak to bywa. Ksieciuniu jest duzy , kopie po żeberkach... Wspominałam, ze myśle o porodzie w Niemczech , wiec we wtorek 27.09 na godz 11 ide na pierwsza wizytę, zobaczymy co to bedzie. Boje sie troche, bo jednak juz przyzwyczaiłam sie do wizyt w Poznaniu. Co do wyprawki, kupowalyscie jakies konkretne wanienki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Biedronka dziękuję :) Myślałam i liczyłam, że gdyby mnie bardzo cisnęło to we wtorek bym mogła iść na bete. Jeśli będzie dobrze, to może już coś by wykazało, bo to będzie 8 dpt 6-dobowej blastki. Jeśli jednak będzie klapa to i tak będę musiała iść w sobotę, zgodnie z zaleceniem drugi raz. W dwóch labach, w których są u nas wyniki po 2 godzinach pielęgniarki już mnie znają i patrzą z czym znowu przyszłam. Robiłam już tyle bet, że dziwnie się czuję widząc ich spojrzenia... Chyba się zawezmę i wytrzymam do soboty :) * Annie możesz założyć takie specjalne konto, tylko dla nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie po stu latach.... :) Ananasku, wszystkiego dobrego dla Was, zapewne jestescie juz w komplecie:) samych pieknych chwil i wzruszen nad Waszym Cudem :) ktos tu pytał o wanienke to siepodziele.... mi mowili kupuj mala bo mala łązienka itp. kupiłąm stelaz.wanienke dostalam mala.sie okazalo ze nie pasuje na stelaz i kupiłam duza ;P czyli wyszło na moje.i bardzo dobrze...mala wanienka starczy na krotko.dla mnie kapanie w duzej wannie na zgietym kregosłupie to porazka wiec polecam duza wanienke plus stelaz. nas Fran ma 9 miesiecy i jescze dlugo bedzie sie w niej kąpał :) strasznie mi zal ze nie mam szans nadrobic wpisow ale Franek jest niepodzielny i nie mam czasu na komputer prawie wcale... sciskam Was mocno i podczytuje choc milczene musicie wybaczyc :) wybaczycie co? trzymajcie sie ciepło tej pieknej jesieni! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Ananasku zapewne już tulisz swoje szczęście, czekamy na wiesci. Biedroneczko tak to już ostatnia iui, podchodzę do niej na pełnym luzie, bez stresu itd Cieszę się że z każdym dniem ivf jest już tak blisko mnie :-D Wydaje mi się że iui wypadnie w przyszły piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Alexvan- jesli chodzi o wanienke to ja mam zwykla mala 86cm i do tego stelaz. Doszlam do wniosku, ze na poczatek duza jest niepotrzebnA, a poza tym jak dziecko jest juz wieksze to i tak w niej zazwyczaj siedzi :) wiec powinna wystarczyc, ale okaze sie pozniej :) Poza tym od dwoch tygodni M kapie malego w wiaderku tummy tub :) polecam :) chociaz ja poki co boje sie sama w nim go kapac ;) X Piksi- jaki juz duzy Franio! Czas szybko mija :) 9miesiecy i nadal wanienka na stelazu, a bylam przekonana, ze jak maly zacznie siedziec i wiecej sie ruszac to juz bedzie to niebezpieczne :) fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Biedrona dzięki, ale też nie posiadam konta na fb i zastanawiam się. X Zuzka miesiąc temu Junior ważył 8930g X Annie ja robiłam betę w 7dpt i powtarzałam co dwa dni więc napewno coś wykarze i zobaczyłabyś przyrosty. Trxymam kciuki. X Poxdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam wanienke ze stelażem i też starałam się brać jak największą, coś kolo 100 cm i też jestem zadowolona. Kręgosłup nie pada a stelaż stabilny i starsze dziecko można spokojnie kąpać. x Ania1602 - we wt na pewno musiałaby drgnać, ale czekamy z Tobą do soboty! Kciuki mocno w górze :) Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×